PDA

View Full Version : Странна случка



golfwang
02-25-2016, 19:35
Привет! Направих си профил тук специално за да питам, понеже наистина искам да помогна. С приятеля ми от известно време насам се чакаме преди училище до едно старо читалище в близост до блока ми. Та, днес докато вървях към читалището, го видях седнал на пейка, а до него имаше жена. Беше стара, с бръчки, по-мургава и бе вързала косата си на нисък кок. Когато бях на 20-25 метра,тя погледна към мен и каза нещо, а когато се приближих, стана и замина. Той изглеждаше стъписан и го попитах какво има. Отговори ми,че жената сама е отишла при него, седнала е, накарала го е да му даде цигара и е започнала да му разказва за живота му - как имал проблеми със съня, как не познавал родителите си (той е осиновен), как голямата му мечта била да замине в чужбина. Познала е и за още много еща, а когато се е обърнала докато приближавах, му е казала, че приятелката му идва. Споменала е и да си набави "от камила кокал" (явно билка), за да е буден денем и да спи нощем. Мисълта ми е, ако някой има информация или същата или подобна жена го е заговаряла, моля нека сподели. - поне да обменим преживявания. :D (действието се развива в Шумен, около читалище "Тодор Петков")

gimli
02-25-2016, 19:41
Да не сте пили те от това:
https://www.youtube.com/watch?v=x9A20vSnvp0

persil
02-25-2016, 19:42
Еми начиии мене преди време един луд кукумицин ме преследваше и твърдеше, че ми е майка, ама аз да съм ходел да си видя гроба на Бакърената и тва всеки път като ме видеше някъде по улицата. И тъкмо вече мислех следващия път като я видя и ме заговори да я спукам от бой май взеха, че си я прибраха в лудницата и не съм я виждал... Действието се развива в София, на различни места...

tori
02-28-2016, 09:15
Възможно е да е махленска клюкарка и някой да ѝ е разказал за вас, щом живеете на близо.

pe6oskeiborda
02-28-2016, 09:27
тва го може и баба ми ;] много е гениално
ама трудно се учи
виж има го в интернет https://en.wikipedia.org/wiki/Cold_reading
деба много искам да се науча кучките го обожават

M1000
02-28-2016, 10:18
Дай снимки и ще видим дали ще ти кажем.

M1000
02-28-2016, 10:20
Еми начиии мене преди време един луд кукумицин ме преследваше и твърдеше, че ми е майка, ама аз да съм ходел да си видя гроба на Бакърената и тва всеки път като ме видеше някъде по улицата. И тъкмо вече мислех следващия път като я видя и ме заговори да я спукам от бой май взеха, че си я прибраха в лудницата и не съм я виждал... Действието се развива в София, на различни места...
Ами ти нали искаше да се самоубиваш - значи правилно ти е казала. Сигурно и майка си не знаеш или имаш проблеми с нея, та затова тя ти е повече майка.