PDA

View Full Version : Въпрос относно НАТФИЗ /ЕИЖ/



brim5t0ne
02-25-2016, 20:59
Здравейте, искам да попитам дали някой е кандидатствал в НАТФИЗ, екранни изследвания и журналистика?Ако може някой да даде някакъв съвет или да разкаже как точно протича изпита,най-вече първият кръг - анализа и интерпретацията на филмът.

Dwyd96
02-26-2016, 15:23
Волене ти ли си??? :D

Моя съвет е, преди да завършиш се научи да правиш дюнери (поне някаква ПЛАТЕНА работа да имаш)...

debora20
03-13-2016, 14:06
Първо може да се научиш да правиш дюнери или пици поне някаква ПЛАТЕНА работа да имаш че е гади работата Журналистите вземат еднакво по воденето както взема и Актьора но и неговата заплата не си я получава както и Артиста,в България не се взема много пари заради това по добре се опитай някак извън България където и да е защото сам после ще си блъскаш главата и ще ревеш от глад но ако не ме послушаш и ми се инатиш и влезеш в НАТФИЗ,,Кръстьо Сарафов'' сам ще ревеш бро незнам може да не ти се иска да се махаш от България може пък и да нямаш разходи но по добре се напъти към нещо друго аз специално не ти мисля лошото но тука в България ако слушаш телевизия казват че не си получават заплатата и има толкова известни личности наши хубави артисти които са умрели от това че нямат пари е България е гадна и не ти препоръчвам да станеш журналист виж сега кажи кой клас си може и да си 12 или да си го завършил ако си го завършил ми кажи колко имаш по предметите за да ти кажа какъв можеш да станеш

darkneesssss
03-13-2016, 19:58
Като стана дума за НАТФИЗ ,колко получава един актьор завършил актьорско майсторство там горе долу де ?