PDA

View Full Version : Проблем с нервите



foxerabg
02-25-2016, 22:01
Здравейте,аз съм момче на 14г,тази година правя 15.От година,две имам проблем с нервите.Баща ми е много нервен човек и много лесно се пали, и мисля че съм го взел от него.Когато правя нещо и не се получава издивявам и го чупя,късам... Случва ми се когато майка ми да ми говори нещо аз да се нервя и ми идва да счупя нещо, постоянно като се нервя почва да ме боли глава и да треперя,просто от най-малкото нещо се паля.Да не би да е и от колата защото пия много кола и кафе всеки ден.. Моля без обиди :)

NoComment
02-26-2016, 14:10
Не, че нещо ама ти сам си отговорил на въпросите си. Кафето за теб е непрепоръчително в тази възраст а колата трябва да се намали. Всичко което съдържа кофейн е вредно за теб и за момчета и момичета на тези годинки. Имам племенник на твойте годинки само кола пие и пред мен един път само опита кафе за да види какво е. Та той само от колата му играят нервите както и много шоколад. Препоръчително е ако ти се пие кафе да е инка-кафе, бял шоколад, по малко да пиеш кола ако е от тази на която викат оригинална. Ако спазиш точно тези неща за напред ще се оправиш бързо а много по добър ефект ще има и спортуване (бягане, фитнес дори и разни леки тренировки в къщи пред PC-то)

ДОСКИВ
02-29-2016, 15:39
Намали напитките съдържащи кофейн до минимум, наистина много влияят ако не знаеш как и кога да ги пиеш.. Колкото до нервите не е задължително да са следствие от родители и роднини, застоелият начин на живот, който при нас си е ежедневие, просто те смазва от всякъде без да осъзнаваш. Опитай да разнообразиш ежедневието си с нещата които NoComment ти даде за пример, може и да добавиш бокс, ако имаш възможност да удряш някъде :D с цел намаляне на счупените от тебе неща. И да добавя, когато си нервен си пусни музиката която обичаш на макс отпусни се и ако можеш заспи, при мен се получава и на сутринта нямам никакви проблеми с нервите :) Успех !

TROLLDADLOLCAKE
03-01-2016, 10:48
Отиди и се запиши на боен спорт (за предпочитане кйокушин) и до 2 седмици вече няма да се палиш. ;)

mincheto
03-01-2016, 17:50
Кафето за теб е непрепоръчително.. както и колата ,и всичко,в което има кофеин.И всякакви лекарства дето завършват на ИН;) ;)

baby_baby
03-05-2016, 07:45
Нямаш проблем с нервите просто си в пубертета и хормоните ти бушуват ще ти отмине