PDA

View Full Version : Българин с тъмна кожа...



Gladiatos
02-25-2016, 22:07
Здравейте :) НА 18 години съм, висок 1.90 тренирам здраво. с хубаво тяло, 90 кг(има какво да се желае още ), но все пак потдържам се. Та чист българин съм ,майка ми е бяла като брашно, а баща ми е леко по-тъмен, но много малко, но аз съм доста черен. Говорил съм с приятели, рядко ,защото ме е доста срам от това, по темата и те са ми казвали да не си го слагам, но винаги си мисля , че хората ме мислят за циганин... Смисъл не знам дали съм чак пък толкова тъмен, но съм изградил някъкъв много гаден комплекс и не знам как да се справя. До сега почити никога не ми се е случвало някои да ме обиди поради тази причина , но изпитвам голям срам от кожата си... чак като бях по-малък питах майка да не би да съм осиновен, а тя ми изкара снимки като е била бременна с мен и й стана много кофти... Няма да изпадам в по големи полемики дори за пръв път пиша в такъв сайт, но се надявам за някакъв съвет относно проблема...
Благодаря ви предварително и лек ден или нощ в зависимост от времето по което четете "драмата ми".
П.С Искрено съжалявам за пунктуационните и правописните грешки просто нямам нерви с тази клавиатура.

Rakshy
02-25-2016, 22:44
ти хубаво се извини, но да знаеш кво са "полемики" и да напишеш, че се "потдържаш" е мега шок :Д

аз проблем не виждам, явно просто имаш нужда да го напишеш някъде

коттакоа