PDA

View Full Version : Помогнете ми с решението за обрязване.



NoComment
02-26-2016, 07:21
Здравейте. Първо се извинявам ако съм объркал темата, но мисля, че е тук мястото и. Ще се опитам да опиша проблема си макар и в стресово състояние да съм ... Оказа се, че имам фимоза и парафимоза и решението е само едно и то е обрязване. Срам ме е да си го споделя този проблем, но виждам, че е неизбежно. От малък при добир на главичката изпитвам една гадна болка и в момента това ме мъчи. Така сега след като се обрежа ме интересува дали това с болката ще изчезне и или не. Уролога ми каза, че понеже никога не е виждала слънце за това ме боли и след обрязването ще се оправи. Та аз сега искам да чуя мнения дали е така от хора които са минали вече този път. И другото което ме интересува също е дали това обрязване минава през здравната каса ? С направление отидох при уролога който накрая ми даде един амбулаторен лист.
Имам малко време за решение вайкане и т.н понеже днес в 14 : 00 часа ще трябва да отида за да запиша час и дата. А има и вероятност още днес да го направят това.

m-zero
02-29-2016, 15:36
Тъй като е късно - кво стана ?

Грозния
02-29-2016, 18:55
Оказа се, че имам фимоза и парафимоза и решението е само едно и то е обрязване. Първо на колко години си? Парафимозата е състояние което изисква незабавна лекарска помощ!

От малък при добир на главичката изпитвам една гадна болка и в момента това ме мъчи. Така сега след като се обрежа ме интересува дали това с болката ще изчезне и или не. Уролога ми каза, че понеже никога не е виждала слънце за това ме боли и след обрязването ще се оправи. След обрязване свръхчувствителността ще намалее и изчезне - то няма как да ти стои постоянно заголен и да не изчезне, за това не бери грижа :) ! Но как така досега главичката ти "не е виждала бял свят"? Досега никога ли не си го забелвал и измивал? Това е трябвало да те научат като малък.

дали това обрязване минава през здравната каса ? С направление отидох при уролога който накрая ми даде един амбулаторен лист.Ако имаш медицински показания - да, ще мине по касата, стига да си здравно-осигурен (освен може би някакви дребни такси)!

Действай и дано се оправиш :) ! Пиши после как са се развили нещата. Успех :)!

NoComment
04-11-2016, 10:25
Е момчета и момичета пак съм аз. Този път съм обрязан. Тази чувствителност още я имам, но в момента около главичката имам марля и ме предпазва от разни докосвания и рядко не наболява от чувствителноста. След час съм при уролога да ми свалят превръзката и ще видя как ще е. Оперираха ме на 6 април и днес едвам ми е 5 ден след обрязването. Дано всичко се развие така както аз го искам да мине тази чувствителност и после даже ще напиша и тема. Та в темата ще опиша как защо и през какви неща се преминава за да знаят другите и да не търсят без успех и да имат куража най вече.

П.С > Грозния
Извинявай, че не ти отговорих. При мен фимозата е от порождение никога не съм го забелвал. Е само едвам да видя цепката на главичката и почваха болките в кожичката все 1 ще се пръсне. Сега съм на 26г. и сега ще видим дали ще мине тази чувствителност след обрязванетп, но в момента все още я имам все пак на едвам 5 дена съм след обрязването.

Грозния
04-11-2016, 18:24
Е момчета и момичета пак съм аз. Този път съм обрязан. Тази чувствителност още я имам, но в момента около главичката имам марля и ме предпазва от разни докосвания и рядко не наболява от чувствителноста. ...искам да мине тази чувствителност и после даже ще напиша и тема. Та в темата ще опиша как защо и през какви неща се преминава за да знаят другите и да не търсят без успех и да имат куража най вече.Добре е че си го направил, това е било най-доброто решение в случая :)! Не бой се - ще се излекуваш, свръхчувствителността ще ти мине за около месец - месец и нещо и нещата ще стават все по-добре!

При мен фимозата е от порождение никога не съм го забелвал. Е само едвам да видя цепката на главичката и почваха болките в кожичката все 1 ще се пръсне. Сега съм на 26г.:shock:
Толкова ГОДИНИ нито родителите ти, нито ти сте обърнали внимание на проблема? Направо съм шокиран! Все пак добре е че си се обърнал към лекар и си решил проблема - ще се въстановиш, свръхчувствителността ще ти мине и само ще съжаляваш, че не си отишъл на лекар по-рано :)! Успех :)!

baby_baby
04-11-2016, 21:23
Това си е твое решение ти сам трябва да го вземеш без да ти казват чужди хора

NoComment
04-12-2016, 09:27
До проблема как се стигна и с решението ми за обрязване..... стана внезапно и доста неочаквано за мен. Като бебе още никой не е бил казал на майка ми, че трябва да ме забелва и т.н Като бях 16 17 годишен се чудих и си казах ще се обрежа ама после се светнах, че само турци, евреи и тем подобни ги обрязват и се отказах за да не ме мислят за турчин. Тоест не беше точно това причината ами си мислех, че само на тях се прави това и на мен лекарите е немало да го разрешат. И сега от 1 година насам с приятелката ми правим опити за бебе, но ми е трудно проникването на сухо даже беше невъзможно. Пробвах тогова със специалните смазки ама те пък не позволявали да се забременее и един ден гледам 4 5 цепнатини от пред на кожичката. Помислих си, че са гъбички, но като отидах на лекар доктора каза решението е едно и то е обрязване. След като споделих на приятелката си тя ме нави да се обрежа и така се случи да се обрежа. Иначе може би е нямало никога да се обрежа и или не знам и аз.
А сега ме тревожи тази чувствителност страшни не човешки болки са. Дано скоро да отмине на поносима болка и дано по скоро е изобщо да ми мине да не вземе да остана така като инвалид. Сега я карам на бани със тетра (смрадлика) и си ходя през деня гол. Мисля да почна и със чиста свинска мас да се мажа тъй като тя пък подхранвала самата кожа и така загрубявала. Изпитан метод бил от братовчет ми тъй като на него пък му махали силикон от пениса и така се оправил.

П.С > Ако тук има скоро обрязани хора ще е добре да не влизат във форум Секс. Разбрах, че не трябва да влизам там след като влязах и усетих .. удоволствието да ти се пръскат конците. :D

georgi12
04-14-2016, 14:23
Вместо свинска мас можеш да пробваш бебешка пудра - определено върши работа .

sluncho23
04-14-2016, 14:24
П.С > Ако тук има скоро обрязани хора ще е добре да не влизат във форум Секс. Разбрах, че не трябва да влизам там след като влязах и усетих .. удоволствието да ти се пръскат конците. :D

ахааххахахаха страшен си :D :D :D

ДОТА
04-14-2016, 18:44
И сега от 1 година насам с приятелката ми правим опити за бебе, но ми е трудно проникването на сухо даже беше невъзможно.
Изпитан метод бил от братовчет ми тъй като на него пък му махали силикон от пениса и така се оправил.

ако бях на 10 щеше да ми е интересно, ама сега само се чудя как сте правили опити за бебе
след като даже не можеш да си вкараш пишката в нея
или си свършвал в шепа и след това ръчно си го правил
както се забременяват кравите
или не както, ами за нея е било нормално

а родата ви сякаш е плод на кръвосмешение
един от друг по-тъпи

merilyn85
04-15-2016, 21:55
ако бях на 10 щеше да ми е интересно, ама сега само се чудя как сте правили опити за бебе
след като даже не можеш да си вкараш пишката в нея
или си свършвал в шепа и след това ръчно си го правил
както се забременяват кравите
или не както, ами за нея е било нормално

а родата ви сякаш е плод на кръвосмешение
един от друг по-тъпи

А сега като си на 11 за умен ли се имаш? Пууу... пишман от тролове

NoComment
04-16-2016, 06:42
ДОТА ... сега не, че нещо .. не знам дали имаш и 10г. така като те гледам по твоите писаници ми прави впечатление, че си доста изостанал с материала. Даже си мисля, че ти пишка си нямаш а имаш катеричка. Ако е така не ти е място тук в тази тема. И следващия път като решиш да пишеш толкова прости, глупави и нелепи коментари първо си помисли дали е уместно, дали знаеш изобщо какво пишеш и ако не си запознат с нещо чичко гугъл има всичко там потърси информация. Как съм правил опити за бебе ... ако си поне маааалко с акъла си наред щеше да се досетиш, но както казах това не е за умствено изостанали.

П.С > Следващия път когато решиш пак казваш кои е тъп и да ми говориш за кръвосмешение драсни ми едно лично. Ще дойда лично така очи в очи да ми го кажеш. Пък накрая ще видим кои ще лежи в болницата. Дано да си ми чатнал мисълта. Или пък предпочиташ да ти я разясня?

NoComment
04-16-2016, 06:45
ахааххахахаха страшен си :D :D :D

Не не съм страшен (поне така мисля) :D Предопреждавам хората да не усетят онова кофти усещане, че немаше как по друг начин да го кажа