PDA

View Full Version : Тъжният живот на solo_ & persil.



kuik
02-26-2016, 17:54
Споделете своята история, мъкъта и всичко, което ви тежи. Темата е създадена, за да помогне на Соло и Персил с житейските проблеми.

Пп.: Има молба от Соло към inewton и Indistinct да се въздържат от коментари.

solo_
02-26-2016, 17:59
Охооо :) специална тема за нас :) Обаче пропусна и AmxModx , неговия живот също е мн тежък
и оправи заглавието аз трябва да съм там :cry: тема за трагедията "solo_" баси... :cry:

kuik
02-26-2016, 18:03
Стига му толкова редакция. :D Очаквам истории.

solo_
02-26-2016, 18:09
след 30 минути ще си кажа моята история , онази тъжната :cry:

fanton1
02-26-2016, 18:20
след 30 минути ще си кажа моята история , онази тъжната :cry:
Защо точно 30 минути ?

solo_
02-26-2016, 18:26
сега отивам до магазина и като се върна започвам

fanton1
02-26-2016, 18:49
сега отивам до магазина и като се върна започвам
Върна ли се ?

persil
02-26-2016, 19:16
Аз нямам житейски проблеми. Имам финансови проблеми. Това ме депресира най-много. Дори повече от факта, че baby_baby с лека ръка отхвърли чувствата ми към нея...

solo_
02-26-2016, 19:21
***ПРЕДИ ВСИЧКО ИСКАМ ДА КАЖА ЧЕ АЗ НЕ СЪМ ГЕЙ, КАКТО СЕ ГОВОРИ ИЗ ФОРУМА !!! :x :x :x !!!***

Върнах се и започвам да изливам мъката наерозиралата си душа :cry:

-Ще започна с това че в момента съм влюбен, но и от двете страни не се наблюдава прогрес, което моментално ме поставя между чука и наковалнята. Вече не знам по кой път да поема :cry: да продължа напред или да си седя в калчищата :cry: Представа си нямате колко съм умрял вече, представа си нямате.... :cry: Когато човек падне от високо, то много боли, много... :cry: През скучния си живот :smt022 съм имал общо 4 връзки с ужасен и полу-трагичен край (от моя страна) Няма да влизаме в подробности, просто ще кажа че след втората връзка , аз се набухах с таблетки :smt022 ! През този периот от както се случиха тези неща, от тогава до 2014 не знаех къде съм, бях ужасен, сплескан от живота, смачкан, сдъфкан и изплют - така се чувствах :smt089 все още съм в такова положение - посивял и смачкан от живота, самотен, отхвърлен, лишен от любов - всичко това се смесва и ме кара да правя лоши неща, много лоши :smt088 ! Имаше един период в който вече от отчаяние се прибирах късно през нощите, пиян като свиня, съсипан и смачкан :smt089 попаднах в лоша компания, друсах се, занимавах се с глупости и пропаднах на дъното, на дъното където вече не може да се пропадне по-надолу. :smt088 после пък живота ми нанесе голям юмрук, юмрук който ме върна в реалния свят, реалния свят където всичко е сиво и отчайващо
Съвзех се, поизтупах се от цялото това положение в което бях, отново станах същия както преди сега вече съм просто мъртъв отвътре и депресиран и нищо повече. Сега макар че съм като нов, без следи от миналото, аз все още съм отчаян, отчаян съм и съм съсипан
в момента даже както казах по-горе, отново съм влюбен и тоз път пак не се случват нещата...

Направо съм разбит, не знам къде съм и не ми се живее, станах самотен заради това че не ми се отвръща на чувствата, от 2 години насам съм като асоциален точно от такива неща... не ми се живее, не ми се живее вече не ми се живее, съсипан съм Боже Господи, вече не мога :cry: не ми се живее искам да умра и да се свършва с цялата тази работа с любовта, не мога вече, не мога... Неиздържам, не ми се живее ах Божееее, защо ми го причиняваш, защо :cry: съсипан съм ... :cry:

П.П. Вече искам само да се самоубия и да не продължавам, не виждам надежда, светлина и даже лъч светлина, не ми се живее вече така :cry:
-И не е само това, има още много неща които ме измъчват :cry:

Indistinct
02-26-2016, 19:40
***ПРЕДИ ВСИЧКО ИСКАМ ДА КАЖА ЧЕ АЗ НЕ СЪМ ГЕЙ, КАКТО СЕ ГОВОРИ ИЗ ФОРУМА !!! :x :x :x !!!***

Върнах се и започвам да изливам мъката наерозиралата си душа :cry:

-Ще започна с това че в момента съм влюбен, но и от двете страни не се наблюдава прогрес, което моментално ме поставя между чука и наковалнята. Вече не знам по кой път да поема :cry: да продължа напред или да си седя в калчищата :cry: Представа си нямате колко съм умрял вече, представа си нямате.... :cry: Когато човек падне от високо, то много боли, много... :cry: През скучния си живот :smt022 съм имал общо 4 връзки с ужасен и полу-трагичен край (от моя страна) Няма да влизаме в подробности, просто ще кажа че след втората връзка , аз се набухах с таблетки :smt022 ! През този периот от както се случиха тези неща, от тогава до 2014 не знаех къде съм, бях ужасен, сплескан от живота, смачкан, сдъфкан и изплют - така се чувствах :smt089 все още съм в такова положение - посивял и смачкан от живота, самотен, отхвърлен, лишен от любов - всичко това се смесва и ме кара да правя лоши неща, много лоши :smt088 ! Имаше един период в който вече от отчаяние се прибирах късно през нощите, пиян като свиня, съсипан и смачкан :smt089 попаднах в лоша компания, друсах се, занимавах се с глупости и пропаднах на дъното, на дъното където вече не може да се пропадне по-надолу. :smt088 после пък живота ми нанесе голям юмрук, юмрук който ме върна в реалния свят, реалния свят където всичко е сиво и отчайващо
Съвзех се, поизтупах се от цялото това положение в което бях, отново станах същия както преди сега вече съм просто мъртъв отвътре и депресиран и нищо повече. Сега макар че съм като нов, без следи от миналото, аз все още съм отчаян, отчаян съм и съм съсипан
в момента даже както казах по-горе, отново съм влюбен и тоз път пак не се случват нещата...

Направо съм разбит, не знам къде съм и не ми се живее, станах самотен заради това че не ми се отвръща на чувствата, от 2 години насам съм като асоциален точно от такива неща... не ми се живее, не ми се живее вече не ми се живее, съсипан съм Боже Господи, вече не мога :cry: не ми се живее искам да умра и да се свършва с цялата тази работа с любовта, не мога вече, не мога... Неиздържам, не ми се живее ах Божееее, защо ми го причиняваш, защо :cry: съсипан съм ... :cry:

П.П. Вече искам само да се самоубия и да не продължавам, не виждам надежда, светлина и даже лъч светлина, не ми се живее вече така :cry:
-И не е само това, има още много неща които ме измъчват :cry:

Толкова много неща са ти са се случили за такъв период от време. И още твърдиш, че имаш скучен живот?
Бих ти казала, да не мислиш повече за самоубийство. Което от това да е вярно, дори и само едно нещо да е, има много по-удачни решения, от самоубийството. На 16 си, а вече си мислиш, че си изпитал всичко от живота, че от сега нататък ще е все едно и също. Има хора, които нямат възможността да изживеят техния живот докрай. Не приключвай своя.

kuik
02-26-2016, 19:42
Опитай да направиш нещо различно в тази връзка. Виж грешките от миналите и помисли какво може да промениш. Споделяйте си с момичето и се подкрепяйте, доколкото е възможно.

solo_
02-26-2016, 19:42
Толкова много неща са ти са се случили за такъв период от време. И още твърдиш, че имаш скучен живот?
Бих ти казала, да не мислиш повече за самоубийство. Което от това да е вярно, дори и само едно нещо да е, има много по-удачни решения, от самоубийството. На 16 си, а вече си мислиш, че си изпитал всичко от живота, че от сега нататък ще е все едно и също. Има хора, които нямат възможността да изживеят техния живот докрай. Не приключвай своя.

Оф човек... Пак ли дойде :(

-Това просто е живота на един самотник преборил се със смъртта и наркотиците !

сега отивай в другите теми, но не и тази !

Indistinct
02-26-2016, 19:44
Оф човек... Пак ли дойде :(

-Това просто е живота на един самотник преборил се със смъртта и наркотиците !

сега отивай в другите теми, но не и тази !

Преборил се със смъртта? Нима. Затова ли постоянно говориш за нея?
Изразих мнение, нито съм те обиждала, даже дадох съвет. Не разбирам къде е проблемът.

solo_
02-26-2016, 19:47
Преборил се със смъртта? Нима. Затова ли постоянно говориш за нея?
Изразих мнение, нито съм те обиждала, даже дадох съвет. Не разбирам къде е проблемът.

Няколко пъти сам правил опит за самоубиътво , но не се е получавало :cry: това имах предвид "с преборването на смъртта"

fanton1
02-26-2016, 19:51
***ПРЕДИ ВСИЧКО ИСКАМ ДА КАЖА ЧЕ АЗ НЕ СЪМ ГЕЙ, КАКТО СЕ ГОВОРИ ИЗ ФОРУМА !!! :x :x :x !!!***

Върнах се и започвам да изливам мъката наерозиралата си душа :cry:

-Ще започна с това че в момента съм влюбен, но и от двете страни не се наблюдава прогрес, което моментално ме поставя между чука и наковалнята. Вече не знам по кой път да поема :cry: да продължа напред или да си седя в калчищата :cry: Представа си нямате колко съм умрял вече, представа си нямате.... :cry: Когато човек падне от високо, то много боли, много... :cry: През скучния си живот :smt022 съм имал общо 4 връзки с ужасен и полу-трагичен край (от моя страна) Няма да влизаме в подробности, просто ще кажа че след втората връзка , аз се набухах с таблетки :smt022 ! През този периот от както се случиха тези неща, от тогава до 2014 не знаех къде съм, бях ужасен, сплескан от живота, смачкан, сдъфкан и изплют - така се чувствах :smt089 все още съм в такова положение - посивял и смачкан от живота, самотен, отхвърлен, лишен от любов - всичко това се смесва и ме кара да правя лоши неща, много лоши :smt088 ! Имаше един период в който вече от отчаяние се прибирах късно през нощите, пиян като свиня, съсипан и смачкан :smt089 попаднах в лоша компания, друсах се, занимавах се с глупости и пропаднах на дъното, на дъното където вече не може да се пропадне по-надолу. :smt088 после пък живота ми нанесе голям юмрук, юмрук който ме върна в реалния свят, реалния свят където всичко е сиво и отчайващо
Съвзех се, поизтупах се от цялото това положение в което бях, отново станах същия както преди сега вече съм просто мъртъв отвътре и депресиран и нищо повече. Сега макар че съм като нов, без следи от миналото, аз все още съм отчаян, отчаян съм и съм съсипан
в момента даже както казах по-горе, отново съм влюбен и тоз път пак не се случват нещата...

Направо съм разбит, не знам къде съм и не ми се живее, станах самотен заради това че не ми се отвръща на чувствата, от 2 години насам съм като асоциален точно от такива неща... не ми се живее, не ми се живее вече не ми се живее, съсипан съм Боже Господи, вече не мога :cry: не ми се живее искам да умра и да се свършва с цялата тази работа с любовта, не мога вече, не мога... Неиздържам, не ми се живее ах Божееее, защо ми го причиняваш, защо :cry: съсипан съм ... :cry:

П.П. Вече искам само да се самоубия и да не продължавам, не виждам надежда, светлина и даже лъч светлина, не ми се живее вече така :cry:
-И не е само това, има още много неща които ме измъчват :cry:
Обичаме те (почти всички във форума) успя пак да го посъживиш което не е никак лесно, и все пак продължаваш да ни изненадваш, да живота е несправедлив не си единствен с много мъки, но това ни прави по силни. Няма смисъл да се самоубиваш, какво ще постигнеш ? Ще избягаш от проблемите вместо да ги решиш и да се бориш с тях, опитвай да ги преодолееш. И се обзалагам, че някой ден ще намериш щастието си до тогава се забавлявай нищо друго не можеш да направиш.

Indistinct
02-26-2016, 19:51
Няколко пъти сам правил опит за самоубиътво , но не се е получавало :cry: това имах предвид "с преборването на смъртта"

Не смяташ ли, че щом толкова пъти все е било несполучливо, има причина да живееш?

solo_
02-26-2016, 19:54
Не смяташ ли, че щом толкова пъти все е било несполучливо, има причина да живееш?

Според теб каква е причината ? късмет или Божа работа ?

Indistinct
02-26-2016, 19:56
Според теб каква е причината ? късмет или Божа работа ?

Ти трябва да намериш тази причина.

solo_
02-26-2016, 19:58
Ти трябва да намериш тази причина.

Може би причината е да си седя тук и вие да ме нападате :)

-Сега сериозно :cry: ако имаше такава причина, до сега да я бях намерил

Indistinct
02-26-2016, 20:00
Може би причината е да си седя тук и вие да ме нападате :)

-Сега сериозно :cry: ако имаше такава причина, до сега да я бях намерил

В момента нападам ли те според теб?
Ще я намериш.

persil
02-26-2016, 20:02
И аз след неуспешният ми опит за самоубийство стигнах до извода, че не му е времето сега и трябва да живея.

solo_
02-26-2016, 20:03
В момента нападам ли те според теб?
Ще я намериш.

1. Няма да я намеря ! Аз вече казах защо !

-Ами извинявай много, ама нито сте ме ВИЖДАЛИ нито нищо и започнахте да нападате: той луд, той грозен, то побъркан... Аз НЕ знам какво си видяла, но не е била моя милост! И това лесно може да се докаже! Преди 2 месеца си купих много яка камерка на Майкрософт с HD качество и така всеки един човек може да ме види, без да ме търси то за това има скайпче ;) аз на основните потребители в този форум съм се паказал.. сега оставаш ти и още 3-ма (но не е задължително!) ! Това ще стане в най-скоро време!

по темата: Защо мислиш че наистина бих намерил смисъл в живота :( ?

Indistinct
02-26-2016, 20:05
по темата: Защо мислиш че наистина бих намерил смисъл в живота :( ?

Това е нещото, заради което живееш. Ако не го намериш, значи не си живял.

kuik
02-26-2016, 20:05
по темата: Защо мислиш че наистина бих намерил смисъл в живота :( ?[/B][/B][/B]

Защото си жив. Докато това е така ще търсиш смисъл, дори и подсъзнателно.

solo_
02-27-2016, 16:20
Защото си жив. Докато това е така ще търсиш смисъл, дори и подсъзнателно.

Точно това е!
Жив съм но не намирам смисъла
все едно муха която не намира лайното (лайното го няма)

AmxModx
02-27-2016, 17:17
2 думи = Живота е тежък !

solo_
02-27-2016, 17:20
На теб от какво ти е тежко ? :cry:

AmxModx
02-27-2016, 17:25
От живота като цяло :cry:

solo_
02-27-2016, 17:29
Няма по-красиво и сладко нещо от истинската смърт!

-Винаги съм го казвал :)

АгентМура
02-27-2016, 17:36
И моят живот е много тежък... :( Трудно ми е да дишам вече.. :(

Indistinct
02-27-2016, 17:37
2 думи = Живота е тежък !

2 думи?

AmxModx
02-27-2016, 17:41
Живота е радост и тъга - днеска си тука, утре те няма

solo_
02-27-2016, 17:42
Тежко е , тежко е ... Много е тежко и аз съм като espada не мога да дишам вече , трудно ми е и... не знам вече... :cry: :cry: :cry:

AmxModx
02-27-2016, 17:43
И моят живот е много тежък... :( Трудно ми е да дишам вече.. :(

Момче, на тебе какво ти тежи ? - Приятелката ли те заряза ?

petia1
02-27-2016, 17:50
...
от много време не се бях логвала и сега като дойдох гледам че едва живеете :( Защо не ви се живеее ? кое ви тежи ?

solo_
02-27-2016, 17:51
...
от много време не се бях логвала и сега като дойдох гледам че едва живеете :( Защо не ви се живеее ? кое ви тежи ?

Това че съм сам :cry:

petia1
02-27-2016, 17:53
ами то и аз съм сама ама не се измъчвам за това

AmxModx
02-27-2016, 17:54
На мен ми тежи това че скъсах с приятеката си за едното нищо... беше пълна глупост и не биваше :(

solo_
02-27-2016, 17:55
аз съм прижевял 4 драми в скапания си живот и от тогава съм се превърнал в топка мъка и тъга

petia1
02-27-2016, 17:57
4 ? това са нищо и ако на теб от 4 раздяли ти тежи , то аз вече да бях умряла

AmxModx
02-27-2016, 17:59
4 ? това са нищо и ако на теб от 4 раздяли ти тежи , то аз вече да бях умряла

при теб колко са ?

petia1
02-27-2016, 18:00
сигурна съм че са над 15-20 :( на мен никак не ми върви с момчетата :cry: само ме използват :(

AmxModx
02-27-2016, 18:01
манеее ужас

solo_
02-27-2016, 18:01
сигурна съм че са над 15-20 :( на мен никак не ми върви с момчетата :cry: само ме използват :(

кофти :(

petia1
02-27-2016, 18:01
ужас е и кофти е особено когато връзките са обещаващи и постоянно ти говорят колко те обичат а всъщност не е така

solo_
02-27-2016, 18:03
90% от потребителите в тази тема сме все зарязани и смачкани от животеца :cry:

https://www.youtube.com/watch?v=agbInIVybj0

AmxModx
02-27-2016, 18:04
:cry:
теб petia1 защо така са те зарязвали

petia1
02-27-2016, 18:04
:cry:
теб petia1 защо така са те зарязвали

не ми се говори за това :cry: това е много хубава песен точно като за нас тримата :cry:

ами теб AmxModx защо са те зарязвали ? ще ни кажеш ли

AmxModx
02-27-2016, 18:06
защото не мога да предлагам милиарди :cry:

petia1
02-27-2016, 18:07
защото не мога да предлагам милиарди :cry:

:cry: ти си попадал все на използвачки :cry: както аз на използвачи :cry: ужас ужааасссс :(

solo_
02-27-2016, 18:08
живота е ужасен , а не това че кой къде бил попаднал, живота, живота е ужасен...

petia1
02-27-2016, 18:09
аз ще ставам че ще излизам при братовчедка ми :) по0късно ако сте тук, ще си говорим :) лека за сега :)

persil
02-27-2016, 18:09
Много моля името ми да бъде премахнато от заглавието на темата. Благодаря предварително :)

AmxModx
02-27-2016, 18:09
лека

solo_
02-27-2016, 18:10
мре ми се :cry:

AmxModx
02-27-2016, 18:10
solo_ аз също ще ставам че ще ходя до Билата

solo_
02-27-2016, 18:10
Добре, аз ще ви чакам :)

AmxModx
02-27-2016, 19:17
Тук съм :---)

fanton1
02-27-2016, 19:51
Браво.

solo_
02-27-2016, 20:14
Браво.

Че съм нещастен ли :cry:

kuik
02-28-2016, 14:12
Много моля името ми да бъде премахнато от заглавието на темата. Благодаря предварително :)

Не ми дава да редактирам....

solo_
02-28-2016, 14:19
Не ми дава да редактирам....

cool :)
сега поне ще се знае че не само аз съм самотен и нещастен :cry:

_Toni_
02-29-2016, 17:59
***ПРЕДИ ВСИЧКО ИСКАМ ДА КАЖА ЧЕ АЗ НЕ СЪМ ГЕЙ, КАКТО СЕ ГОВОРИ ИЗ ФОРУМА !!! :x :x :x !!!***

Върнах се и започвам да изливам мъката наерозиралата си душа :cry:

-Ще започна с това че в момента съм влюбен, но и от двете страни не се наблюдава прогрес, което моментално ме поставя между чука и наковалнята. Вече не знам по кой път да поема :cry: да продължа напред или да си седя в калчищата :cry: Представа си нямате колко съм умрял вече, представа си нямате.... :cry: Когато човек падне от високо, то много боли, много... :cry: През скучния си живот :smt022 съм имал общо 4 връзки с ужасен и полу-трагичен край (от моя страна) Няма да влизаме в подробности, просто ще кажа че след втората връзка , аз се набухах с таблетки :smt022 ! През този периот от както се случиха тези неща, от тогава до 2014 не знаех къде съм, бях ужасен, сплескан от живота, смачкан, сдъфкан и изплют - така се чувствах :smt089 все още съм в такова положение - посивял и смачкан от живота, самотен, отхвърлен, лишен от любов - всичко това се смесва и ме кара да правя лоши неща, много лоши :smt088 ! Имаше един период в който вече от отчаяние се прибирах късно през нощите, пиян като свиня, съсипан и смачкан :smt089 попаднах в лоша компания, друсах се, занимавах се с глупости и пропаднах на дъното, на дъното където вече не може да се пропадне по-надолу. :smt088 после пък живота ми нанесе голям юмрук, юмрук който ме върна в реалния свят, реалния свят където всичко е сиво и отчайващо
Съвзех се, поизтупах се от цялото това положение в което бях, отново станах същия както преди сега вече съм просто мъртъв отвътре и депресиран и нищо повече. Сега макар че съм като нов, без следи от миналото, аз все още съм отчаян, отчаян съм и съм съсипан
в момента даже както казах по-горе, отново съм влюбен и тоз път пак не се случват нещата...

Направо съм разбит, не знам къде съм и не ми се живее, станах самотен заради това че не ми се отвръща на чувствата, от 2 години насам съм като асоциален точно от такива неща... не ми се живее, не ми се живее вече не ми се живее, съсипан съм Боже Господи, вече не мога :cry: не ми се живее искам да умра и да се свършва с цялата тази работа с любовта, не мога вече, не мога... Неиздържам, не ми се живее ах Божееее, защо ми го причиняваш, защо :cry: съсипан съм ... :cry:

П.П. Вече искам само да се самоубия и да не продължавам, не виждам надежда, светлина и даже лъч светлина, не ми се живее вече така :cry:
-И не е само това, има още много неща които ме измъчват :cry:

Искам честно да ми кажеш, това в момента измислил ли си го ?

fanton1
02-29-2016, 18:01
Искам честно да ми кажеш, това в момента измислил ли си го ?

Защо му е да лъже за такива неща ?

LoveInfect
02-29-2016, 18:02
Мн скоро и Тони ще свикне с соло.

_Toni_
02-29-2016, 18:04
Защо му е да лъже за такива неща ?

Не му е никак лесно, ако това е истинска история. :( Горкото момче.

solo_
02-29-2016, 18:07
Това е solo_ - https://www.youtube.com/watch?v=DNoPVmqIpnM Сниман в "образ" в ежедневна среда.
Съдбата ми е тежка, живота също. Умирам.
Не искам изведнъж да намеря щастието както в клипчето.

fanton1
02-29-2016, 18:08
Мн скоро и Тони ще свикне с соло.

А ? ама защо скоро ?

_Toni_
02-29-2016, 18:10
Това е solo_ - https://www.youtube.com/watch?v=DNoPVmqIpnM Сниман в "образ" в ежедневна среда.
Съдбата ми е тежка, живота също. Умирам.
Не искам изведнъж да намеря щастието както в клипчето.

Навързах логиката в клипчето и историята и сега вече напълно те разбирам.

LoveInfect
02-29-2016, 18:11
всъщност няма да коментирам. много съжалявам.

_Toni_
02-29-2016, 18:15
всъщност няма да коментирам. много съжалявам.

LoveInfect, какво стана ?

solo_
02-29-2016, 18:16
LoveInfect, какво стана ?

Нищо не е станало ! Стига сте вдигали тази тема. :x

_Toni_
02-29-2016, 18:41
Защо не искаш да си говорим за това ?

solo_
02-29-2016, 18:42
Защото това са неща от моя личен живот!
Вече съжалявам че го написах. :x

persil
02-29-2016, 18:43
Соло дай си телефона на ЛС. Ще ти се обадя да си лафим.

LoveInfect
02-29-2016, 18:46
Нищо не е станало ! Стига сте вдигали тази тема. :x

Ето това стана.

LoveInfect
02-29-2016, 18:47
Соло дай си телефона на ЛС. Ще ти се обадя да си лафим.

Лафите си :Д внимавай, че лесно мирише на секс по телефона.

_Toni_
02-29-2016, 18:49
Защо по телефона ? Мн скъпо ще излезе. :)

persil
02-29-2016, 18:51
Защото за разлика от вас аз наистина искам да му помогна да излезе от депресията.

solo_
02-29-2016, 18:51
Добре
То бива, бива... Ама цял бивол за мезе НЕ бива !

защо толкова човъркате дет не ви е работа ?

solo_
02-29-2016, 18:51
Защото за разлика от вас аз наистина искам да му помогна да излезе от депресията.

Мерси за изказването. :)

persil
02-29-2016, 18:52
Аз съм ти длъжник на теб.

_Toni_
02-29-2016, 18:52
Аз да помогна мога ли ? :)

persil
02-29-2016, 18:53
зависи.

_Toni_
02-29-2016, 18:55
И от какво зависи ? :)

persil
02-29-2016, 18:56
От това на колко години си, как изглеждаш, с каква коса си, колко си висока, колко тежиш, каква е гръдната ти обиколка и разни такива неща.

_Toni_
02-29-2016, 18:58
Висока съм 164, с кафява коса и тежа 57 килограма. Все още не разбрах защо ме попита. :)

persil
02-29-2016, 19:00
Няма значение. Кажи ти как мислиш, че можеш да помогнеш?

_Toni_
02-29-2016, 19:09
Ами мога да го посъветвам с нещо :) Стига да знам какво точно му е .

persil
02-29-2016, 19:10
На него не му трябват съвети. Трябва му един здрав секс.

_Toni_
02-29-2016, 19:14
Ама.... Кой кого ще такова ?

persil
02-29-2016, 19:15
Който превари, той завари.

_Toni_
02-29-2016, 19:19
Ами ти говориш за "здрав" секс, ама аз не мога :( девствена съм. :(

persil
02-29-2016, 19:23
Абе остави...

solo_
02-29-2016, 19:23
Стига вече!

fanton1
02-29-2016, 19:24
Абе остави...

Отчая ли се вече ?

fanton1
02-29-2016, 19:25
Стига вече!

С кое ? Ние тук те обичаме и се опитваме да те поткрепим да се оправиш. :)

persil
02-29-2016, 19:38
Ами ти говориш за "здрав" секс, ама аз не мога :( девствена съм. :(

Много ми харесва аватара ти btw. Соло сериозно дай си тела да си лафим. Ще ти кажа даже и за Рабалка. Ама няма да е тая вечер, защото току що преядох с бях шоколад и желирани бонбони, тела ми няма батерия и т.н.

_Toni_
02-29-2016, 19:46
Още не разбирам защо искаш да си говорите по телефона :) Ще излезе скъпо, а и има скайп за безплатни разговори

persil
02-29-2016, 20:03
Защото ще му говоря мръсотии по телефона и така ще се освободи от напрежението.

АгентМура
02-29-2016, 20:08
:X

solo_
03-01-2016, 10:01
Не се ядосвай, не се ...