PDA

View Full Version : Когато живееш с родителите си...



TUBORGer
02-26-2016, 23:01
И така, отскоро излизам с едно прекрасно момиче. Да, чудесата се случват. Излизаме от скоро но усещам, че наближава момента и за друго...Въпроса е, че през деня е на лекции, аз на работа и ни остава вечерта...Проблема е, че тя живее още с техните и аз с нашите...Срещата с родителите изглежда неизбежна, ако искаме да се случи нещо скоро и това малко ме притеснява. Чудя се как да я поканя в нас, но всичко да стане по-тихомълком, защото не искам нашите да разбират, че излизаме, тъй като доста негативни неща ми се случиха последно време и ще ми надуят главата и ще ми се подхилкват, че ето тръгна работата, жена си намерих, а с момичето още сме в начален стадии и не искам да бързаме. Та, въпроса ми е как вие каните гаджетата или срещите си у вас, когато сте живели или живеете с родителите си? Апартаменто не е голям, нашите са едни тв-мани и висят до 2 в хола и не знам как да я поканя в нас. Беше ми лесно преди, защото от доста млад живеех сам, но сега когато ми се наложи да живея с тях отново, не знам какво да правя... Така че кажете си, ще ми е интересно и па зема да измисля как да стане...

Грозния
02-27-2016, 18:16
Кола?
Някой приятел, който има "терен" и може да ви услужи?
Вила или къща?
В краен случай хотел/мотел?

GLaDOS
02-27-2016, 19:18
Ако вече не сме се взели в ръце и не сме се изнесли, изчакваме да няма никой у нас или у тях. Друг вариант са вече споменатите неща.

divergent
02-27-2016, 19:37
Когато нещата станаха по-сериозни, е имало случаи нашите да са си вкъщи и приятелят ми да идва да спи у нас, обратното също. Иначе ако не сте готови за такава крачка, със сигурност можеш да намериш някое приятелче, което да ти осигури терен. :)

TUBORGer
02-27-2016, 20:02
Ако нещата станат по-сериозни, няма да е проблем. Въпроса е, че нямам намерение да ги запознавам преди да е започнало да става сериозно. Иначе да, от 6 години живеех на квартира и почти не ми се случваше подобно нещо, сега като ми се наложи да се върна при нашите и ми се случи да ми трябва терен...Ти еба живота :lol:

Колата е малка, ама и пък някак си ми се иска да е по-романтично...Ще разпитам явно за познат който иска да напусне дома си някоя вечер :lol:

Rabalka
02-28-2016, 05:26
Е и през деня ли са в вас.иначе хотел

like_a_diamond
02-28-2016, 08:06
Да, между другото това за хотела би било романтично. Може някой уикенд да резервираш стая, преди това да я заведеш на романтична вечеря. Мисля, че със сигурност много ще и хареса и ще си изкарате невероятно, без да се притеснявате от кfгото и да било. Е да, може да ти излезне малко по-скъпо от това да я поканиш вкъщи, но ако имате чувства и нещата между вас вървят добре, мисля че си заслужава :)

LoveInfect
02-28-2016, 08:50
Ами вашите няма ли начин да разберат :D че трябва да са по-търпеливи и така... да те оставят намира. Няма ли как да поговориш с тях ?

Грозния
02-28-2016, 11:58
Ами вашите няма ли начин да разберат :D че трябва да са по-търпеливи и така... да те оставят намира. Няма ли как да поговориш с тях ?На повечето родители не им пука за тия неща и са досадно недосетливи и нетактични, когато става въпрос за интимния живот на тяхното дете, без значение на каква възраст е то!

Освен това авторът спомена, че не иска да води този разговор с тях и напълно го разбирам - аз също не бих водил такъв разговор с нашите (то засега не ми се е налагало, ама карай :D )!

divergent
02-28-2016, 16:14
Да, между другото това за хотела би било романтично. Може някой уикенд да резервираш стая, преди това да я заведеш на романтична вечеря. Мисля, че със сигурност много ще и хареса и ще си изкарате невероятно, без да се притеснявате от кfгото и да било. Е да, може да ти излезне малко по-скъпо от това да я поканиш вкъщи, но ако имате чувства и нещата между вас вървят добре, мисля че си заслужава :)

абе готино е, ама тва е за един път. мисля, че обсъждаме редовната практика :)

TUBORGer
02-28-2016, 16:26
абе готино е, ама тва е за един път. мисля, че обсъждаме редовната практика :)

Ммм да нещо такова, хотел 1-2 пъти...


И да, ясно в колко разбират родителите, те не ни мислят лошото, ама...създават конфузни ситуации :lol:

LoveInfect
03-02-2016, 22:01
Защо не отидете на "Шипка" двамата ?

supportbot
03-03-2016, 22:29
1