PDA

View Full Version : Гимназия



kuklichkaa588
02-27-2016, 09:15
Здравейте! Догодина съм в гимназия(тоест сменям училището) и искам да попитам някой,който вече е минал по този път дали може да ми каже, когато отида какво да очаквам, тоест след колко часа ще правим входно, ще ни изпитват ли отначало и т.н. :)

Indistinct
02-27-2016, 09:25
Всяко училище е различно. Запознай се с някой, който учи в гимназията, в която ще бъдеш ти и го разпитай.
Лично в моето училище входните бяха някъде 2 седмици след като започнахме.

nlucy
02-27-2016, 09:35
Вначалото всичко ще ти се струва доста трудно, защото няма да познаваш никой от класа си, но не се отчайвай, защото ще започнеш да си изграждаш мнения за хората около теб и ще си избереш компания от класа. А колкото до входните - след 2 седмици се правят принципно. След входните, ще вземете материал и чак след това ще започнат с изпитванията.

kuklichkaa588
02-27-2016, 10:55
Ами ние в сегашното ми училище почти по всички предмети имаме 2 часа преговор и следва входно. По математика и английски само отделяме повече часа. Притеснявам се ако на входните изкарам ниски оценки учителите да не си създадът мнение , че съм слаб ученик.

nlucy
02-27-2016, 15:25
Ами ние в сегашното ми училище почти по всички предмети имаме 2 часа преговор и следва входно. По математика и английски само отделяме повече часа. Притеснявам се ако на входните изкарам ниски оценки учителите да не си създадът мнение , че съм слаб ученик.

Попринцип входните са само знанията ти от предишната година, имай едно наум, че 3 месеца като не си преговаряла и в училище за 3-4 учебни часа няма как да преговорите целия материал. Важното е, какво ще покажеш след това.