PDA

View Full Version : Безопасни приспивателни? ВАЖНО Е!



女性の目
02-27-2016, 17:29
Планирам през уикендите , когато не съм на училище да взимам приспивателни и да стоя буден колкото се може по-малко през това време. Да спя по 12 часа и когато се събудя , единственото нещо което да правя е да хапна нещо и да изпия още едно приспивателно , и така да спя постоянно всяка ваканция или почивен ден. Пък и при условие , че от кофеина не може да се спи.. и после когат си легна ще спя само няколко часа при това като се събудя ще ме заболи главата.. за това мисля да опитам с приспивателни. Можете ли да ми препоръчате някакви евтини и напълно безопасни?

TROLLDADLOLCAKE
03-01-2016, 09:52
Сомни екс спрей.20 лева някъде е,пръскаш под езика и докато го оставиш на нощното шкафче си припаднал! :D

georgi12
03-01-2016, 11:20
Вземи си Сладки сънища . Билкови са . Заспиваш бързо и на сутринта си свеж .Аз ставам всяка сутрин между 3 и 4 и не ми се спи , бодър съм през деня . Преди едвам ставах и бях скапан през деня .Така - хем спя по 6-7 часа , хем не съм като пребит .

mincheto
03-01-2016, 16:46
Като се почне с лекарствата и накрая дори най-силните спират да ти действат и не могат да ти помогнат...от личен опит го казвам,така че внимавай с лекарствата те не са бонбонки. :!:

女性の目
03-03-2016, 09:36
Предполагам че след първия път яко ще ме цепи главата , но аз ще изпия и един аналгин заедно със следващото приспивателно и всичко е 6.

mincheto
03-03-2016, 10:20
Не се трови напразно с лекарства или поне пробвай такива на билкова основа,те са безвредни и нямат странични действия.

女性の目
03-03-2016, 19:04
Ако лекарствата не бяха вредни бих спал цял месец, но точно защото са вредни ще го направя само за тази ваканция. Който мисли позитивно си мисли че живота си струва, той има право. Които мисли негативно си мисли че живота не си струва, той същое прая. Всеки си има причина да живее, хората които не искат да живеят значи нямат причина нали така? Аз съм стигнал до тази логика когато съм мислел и негативно , и позитивно.

LoveInfect
03-03-2016, 19:21
Ама ти знаеш ли, че можеш да привикнеш с тях, и без преспивателни да не можеш да заспиваш до края на живота си ? Ти нормален ли си !!?? Хората какво ли не дават за здраве, ти...
Ама ще проревеш кат разбереш цената...

女性の目
03-03-2016, 20:17
Аз не се засягам от това което ми ми пишеш , не обръщам внимание на излишното заяждане.

LoveInfect
03-03-2016, 20:36
Не се заяждам. Разпалих се защото един мой много близък човек пострада от преспивателни, а ти си ги мислиш за Харибо. Прави каквото искаш. Трябва да ми благодариш, че те предупреждавам.

女性の目
03-04-2016, 08:36
Попитай някой от форума , за това какъв е живота ми и тогава ми го напиши отново.

LoveInfect
03-04-2016, 11:58
Не знам какъв е живота ти, ще ми кажеш ли ?

女性の目
03-04-2016, 17:55
Става дума за едно момиче

女性の目
03-04-2016, 18:06
Образът го търсих месеци... аз видях за първи път момичето когато бях 11-12 годишен , а може дори по-малък. Аз я бях виждал само веднъж в живота си, и тогава мозъкът ми я запамети трайно. Минаха толкова много години че изцяло забравих това. Сега след толкова много време аз си спомних за този случай и в момента в които си спомних за него аз нямах ток, стоях самичък в тъмната ми стая и бях дръпнал малко пердето и луната светеше точно в сърцето ми и щом си спомних за този сън аз не спрях да мисля за красиви неща и преливах от позитивни чувства и напразни надежди. Аз нито знаех как се казва това момиче , нито съм я виждал 2-ри път, знаех единствено къде живее. Също разбрах че тя има сестра, а със сестра и съм говорил доста пъти. Не знаех дори на колко години е въпросното момиче , аз дори си мислех че е някъде 22 годишна вече защото толкова време мина... когато ми дойде тока първото нещо което се надявах да направя беше да и намеря акаунта във фейсбук , но така и не успях да го намеря. Оказа се че познавам гаджето на сестра и, и аз го попитах как се казва сестра и. Той ми каза името и, и аз я намерих в фейсбук. Надявах се че когато намеря сестра и , аз ще намеря и нея, но не се получи нищо. В фейсбука и аз намерих снимка на нея и сестра и снимани заедно , също така видях че сестра и не е тагната или отбелязана на снимката , предполагам защото няма регистрация ... И това е единствената снимка на това момиче , която успях да намеря и дори не знам името и. Шансовете да я видя отново са нищожни, а да осъществя някакъв контакт с нея направо никога. Тя е по-голяма от мен , аз тепърва ще направя 16 години на 27-ми този месец.. ето разказах ти абсолютно всичко. Знам че те отегчих , но ти поиска да ти разкажа и аз го направих.

baby_baby
03-05-2016, 06:43
Защо искаш да спиш толкова много?

Не се тъпчи с химии а си спи нормално

女性の目
03-05-2016, 07:03
От тема за приспивателни до къде стигнахме...