PDA

View Full Version : Вход за непълнолетни в дискотека?



tihomir00
02-27-2016, 17:44
Здравейте. Аз съм от Пловдив почти на 16години. Не съм много запознат как стоят нещата с нощтните клубове, затова реших да попитам тук. Мои връстници ходят по нощтни клубове и обмисляме с един приятел и ние да отидем. Но искам да попитам можем ли безпроблемно да минем? Ще можем ли с някой друг над 18 да сме? И ако при проверка ни хванат какво ще стане? Чувал съм, че охранителите гледали по външност? Ами аз съм си доста висок 1,90 и излеждам малко по голям за възрастта си. Извинявам се за малко глупавите въпроси, но не съм запознаг толкова много.

one
02-27-2016, 17:46
в какъв нощен клуб искаш да ходиш?

tihomir00
02-27-2016, 17:50
в какъв нощен клуб искаш да ходиш?

За сега сме решили Галакси, защото ми е познат ходил съм на партита през деня там.

one
02-27-2016, 18:05
парти през деня ли? дъ еф
както и да е.
за такива места не знам точно как стоят нещата, но щом твои връстници влизат, значи и ти ще влезнеш(повечето пъти)

tihomir00
02-27-2016, 18:16
парти през деня ли? дъ еф
както и да е.
за такива места не знам точно как стоят нещата, но щом твои връстници влизат, значи и ти ще влезнеш(повечето пъти)
Смисъл не през деня, ами от 19 до 21часа.

TROLLDADLOLCAKE
02-29-2016, 02:08
За да влезеш в Галакси без 18 год. ти трябва резервация за поне 10 човека и реално да отидете 10.
Няма да ви пуснат обаче, ако в същата вечер има лайв певица.
В сикретс е много трудно да влезеш без години - там или трябва да си момиче,или да имаш връзки.
Във Хибрид и Спирит не държат на годините..
П.С - Защо просто не отидете в Каручката и не се разцепите?Едно че е бар,второ че музиката няма да ти спука тъпанчетата и трето,че ще ти излезе по - евтино, че на всичкото отгоре е пълно с путки на по 15-16?