PDA

View Full Version : Дали ме е харесал?



tpr06
02-27-2016, 19:55
Здравейте... имам нужда от странично мнение.Запознах се с едно момче.Писахме си 2 седмици не е моя град,но учи тук.Предложи да се видим и през тези 2 седмици си писахме но някак.. не толкова дълго,абе чатовете ни бяха много скучни и не виждах да има интерес. Предложи обаче като дойде тука и почне семестъра да се видим. Съгласих се. Разбрахме се първия път излезе му работа трябваше да се върне в неговия град .. звънна на др ден пак да се извини, че се получило така и ми стана мило..От малкото което си писахме ми направи впечатление,че е сериозно момче. Два дена преди да се разберем за първото виждане което впоследствие се отмени, не ми писа два дена. Звъннах понеделника(вторника трябваше да се видим) ама ей така да го видя казах си все той пише веднъж аз нещо да направя. Не говорихме много (преди това си бяхме говорили само един път) и за излизането нищо не каза.По-късно същия ден ми се обади говорихме и ми каза утре ще се виждаме ли разбрахме се и стана това по-горе. След три дена пак се разбрахме при което се видяхме. Отидохме на кафе видяхме се прегърнахме се говорихме се, но толкова ме беше срам за първи път ми се случва. Страшно много го харесах. За първи път някой ме гледа така,очичките му светеха направо. Той усети,че се притесних,но и не говореше много. Беше казал, че трудно се отпуска ама колко е така не знам. Говорих аз скачайки от тема на тема ръсейки простотии.. просто го гледах в очите и не знаех какво говоря направо. Е и той после почна нали,не съвсем само аз да съм говорила. Накрая плати сметката (нещо което аз не обичам изобщо) взе касовия бон, смачка го при което като излязохме едва ли не му се молих толкова неудобно ми стана и ми каза следващия път ти айде обещавам.. при което аз изръсих "следващ път ще има ли" аз да сам сигурна, че ще върна жеста което после като се замислих може ли да е прозвучало някак несигурно от моя страна.. отидохме на спирката викам няма нужда нали да ме изпращаш аз пак.. и той глупости как дойде чака с мен говорихме си автобуса ми дойде при което се прегърнахме и май искаше да ме целуне.. при което аз пак нещо казах и развалих всичко.. Някак като ме прегърна ме задържа с ръката си и аз не можах да го погледна казах нещо и той се отдръпна нали, усмихна се, каза айде до после и аз нали и се прибрах, при което не ми писа цяла вечер... били са на дискотека на другия ден ми писа чак към 12 вечерта... и чата беше еййй какво правиш, нищо ти, той каза лежа аз казах събрахме се с момичетата той ми пожела весело изкарване и докато благодаря той каза аз ще лягам, прати ми целувка и толкова.Днеска му писах аз, пак какво правиш,пита ме как мина снощи и накрая ме пита как мина първата среща (тоест с него) дали ми харесало казах да и той ми написа доволна ли остана и аз написах да беше ми много приятно и той усмивка и аз... спряхме да си пишем и това беше. Не мога разбера нищо.. За целувката (аз все не сам сигурна) но наистина се спогледахме, ръката му още беше зад гърба ми и просто 1 2 секунда едно такова неловко... възможно ли е да си е помислил,че нямам интерес ако се е опитал да ме целуне и да ме пита това тази вечер защото и той не е сигурен в себе си и дали на мен ми е било хубаво? На 19 сме и двамата.. Благодаря на всеки който го прочете и ще ми е от полза всеки един коментар.. наистина много го харесах,претърпях тежка раздяла и реших да се взема в ръце и да опитам.. единственото момче което отново ме накара да се държа като пълната идиотка.. Ама така хубаво беше, бях го забравила това чувство.