PDA

View Full Version : Помощ! Мисля, че приятелката ми ми изневерява!



Vasvi Fiki Storaro
02-27-2016, 23:29
Здравейте на всички!
Искам да ви споделя, че се съмнявам в нещо, но моля ви простете ако пиша грешно, защото не бях живял в България дълго време.
Така започвам да ви споделя, че днеска се скарах с приятелката ми нещо, което не си струва според мен. И така преди ден приятелката ми видя, извинявам се, че сега ще го кажа, видяла ми коментарите като пиша на Фики Стораро и започна да ми крещи, че някаква си харесала коментара ми постоянно, и аз казах, че не знам коя е тая, след това приятелката ми започна да ме разпитва с думите "ти с тая к*рва ли чатиш или говорите за с*кс? И аз казах, че не е вярно, аз съм си свестно момче НЕ ЛЪЖА! След това тя ми каза, че да махна тоя Фики Стораро иначе щяла много гадно да се държи с мен! После започнах да и кажа "защо да го махна той ми е идол аз го харесвам", и приятелката ми не ми отговори. И днеска аз пак бях добавил Фики Стораро, след това приятелката ми каза "той или аз избирай", аз отвърнах, че само нея обичам завинаги. После по точно преди час и нещо приятелката ми каза, че ще спи в на друг стаята! И аз направо бях в шок, отвърнах с думите" как може да ми го причиниш той е само моя идол" и тя после каза, че да не я питам ако примерно правим секс и не тече кръв. И сега съм в шок просто незнам какво да направя! А ние ходим от година и половина, а пък тя как може да спи в на друг къщата се питам аз?! Заради човек, който аз съм му идол как може тя да ми причини това?! Според вас какво е вашето мнение, какво смятате по темата, много се извинявам ако пиша неправилно :(... Но просто аз съм в шок, мисля че ми изневерява или пък дали ще го направи? Немога да повярвам...! Имам сега ужасни мисли в главата, немога да ги споделя направо толкова ми е гадно... Аз исках просто тя да ме разбере, а пък тя какво ми направи... Разби моето сърце на парчета, за нещо което не си струва даже! Чувствам се много гадно ужасно и искам да рева! Какво е вашето мнение според вас? Извинявам се, че писах дълго искам да ми помогнете какво да направя? Аз толкова много я обичам, немога без нея :(!

solo_
02-27-2016, 23:32
Боли ме като гледам как страдаш, сине ! - https://www.youtube.com/watch?v=uxnYo0DGKRE


и тя после каза, че да не я питам ако примерно правим секс и не тече кръв.

http://i.imgur.com/DeqhLmy.png

Vasvi Fiki Storaro
02-28-2016, 00:00
? :(

solo_
02-28-2016, 00:45
? :(

Просто ти е сърдита защото може би не харесва Фики, но аз го харесвам и цяла България, не знам защо тя не го харесва :(

Vasvi Fiki Storaro
02-28-2016, 07:31
Просто ти е сърдита защото може би не харесва Фики, но аз го харесвам и цяла България, не знам защо тя не го харесва :(

А дали ми изневери?

LoveInfect
02-28-2016, 07:53
Ако сега ти е изневерила, значи отпреди това ти е изневерявала.

solo_
02-28-2016, 10:50
Как ще му изневери, след като и двамата са турци ? Те ще си изневеряват на приказки и нищо повече.

Мюсюмланите се много честни хора, те не са като белите задници.

LoveInfect
02-28-2016, 10:59
Има много руси и светли турци.

solo_
02-28-2016, 11:04
Има много руси и светли турци.

Имах предвид самата раса.
Това че са бели и светли, не ги прави бели задници.

gimli
02-28-2016, 11:30
Боли ме като гледам как страдаш, сине ! - https://www.youtube.com/watch?v=uxnYo0DGKRE


http://i.imgur.com/DeqhLmy.png

https://www.youtube.com/watch?v=-k3a88Wfboo

baby_baby
02-28-2016, 12:25
как може да те ревнува от мъж :lol:

явно те мисли за гей

Maleficus
02-29-2016, 16:14
Пууу как може сте толкова умни бре, помогнете на момчето ! Момче, бягай ! Бягай далече от такива ! Ако едно момиче е изгубило интерес в теб, може да започне да се държи гадно, за да си намери причини да оправдае предишните или последващите си постъпки.. Вместо да се размекваш и да мислиш глупости, викни фустата и я питай: " Моме, да оставим курвалъка настрана, кажи сега, ще ме тровиш ли или ще ме обичаш ?! "

ДОСКИВ
02-29-2016, 16:32
Кви са теа глупости бе?? Как сте ходили година и половина :O и сега изведнъж заради неква тъпня щяла да ти изневери, всякаш фики ти е идол от вчера, тая година и половина къде беше хаха.. Според мен времето ви заедно е свършило и тя иска всичко това да приключи, но иска ти да сложиш край за да каже после той ме заряза. И наистина едва ли не ти е изневерявала до сега...Може би е това, нищо не идва просто е така дет се вика като гръм от ясно небе, не може е тка да си реши просто да ти прави гадно има си причина ;) Може да те заболи...ама може да се наложи да сложиш края..

mincheto
03-01-2016, 08:28
Детинщини...на си ти куклите,дай си ми парцалките...ти пък просто можеше да блокираш тая дето ти харесва коментарите и готово,работата се оправя... ;)

Maleficus
03-01-2016, 10:06
Детинщини...на си ти куклите,дай си ми парцалките...ти пък просто можеше да блокираш тая дето ти харесва коментарите и готово,работата се оправя... ;)

Можеш също да блокираш всички, дето не й допадат и да й разцелуваш краката, между молитвите ! Никога не позволявай някой да ти казва какво да правиш и кой да харесваш, кой да махаш и така, такива хора не си струват ! От друга страна, ако види момичето че си путьо, дори да направиш всичко, което иска от теб пак ще те зареже за някой, който прилича малко на мъж !

mincheto
03-01-2016, 10:12
Можеш също да блокираш всички, дето не й допадат и да й разцелуваш краката, между молитвите ! Никога не позволявай някой да ти казва какво да правиш и кой да харесваш, кой да махаш и така, такива хора не си струват ! От друга страна, ако види момичето че си путьо, дори да направиш всичко, което иска от теб пак ще те зареже за някой, който прилича малко на мъж !

Поправка:Момчето*

rossyxg
05-09-2016, 18:01
Е, добре де.. Тя преди не ти ли е правила проблеми за Фики? Та той, ако ти е идол - тя би трябвало да го а разбрала от по-рано. Защо изведнъж?

KaRiNa.Ni
06-07-2016, 21:23
Ей този Фики бе разваля двойки :D Ей Фики,Фики правиш го добре.

s0k4e
06-15-2016, 13:39
Пич :Д Въобще не се разправяй с такива буклуци ;) Щом ти приказва такива неща и то за бахти голямата глупост.. Ще ти го прави тва постоянно и само ще се ядосваш ;) Остави я да се ебе с който иска ;)

bubaduc
06-15-2016, 13:46
спрях да чета след първото споменаване на фики..