PDA

View Full Version : Девствена но бременна!!!



Petur2019
02-28-2016, 09:44
Здравейте приятели
Та да заглавието казва всичко
Питам дали е възможно хем да си девствена хем да си бременна
Как стана
Еми една вечер с приятелката ми останахме на саме нашите ги нямаше и просто започнахме да се
целуваме натискаме и стана една злопулука .. При свършването по един начин и е попаднало на гащите ий
Проблема е там че разбрахме чак след 15-20 мин а те вече бяха влажни и тн. След тези минути тя се почисти добре .. Та въпроса ми е .. Възможно ли е да забременее
Течността е стояла на гащите 15 минути все пак
И ако забременее какво да правим ? Тя е девствена .. Не питайте сигорен съм както и тя
Нищо друго не сме правили нито на голо сме си търкали нито нищо. Просто така стана че попадна там и не го видяхме. Просто ако забременее какво да правим ? Тяхните не трябва да разбират
От случката мина една седмица а тя казва че има някакво чувство в корема. Възможно ли е от толкова рано да усеща нещо ? Или просто от притеснение може да си въобразява..
За тест за бременност е рано още защото цикъла ий не е много скоро
Благодаря ви предарително

Dwyd96
02-28-2016, 11:27
Грешен раздел...

Грозния
02-28-2016, 13:39
Ако ѝ свършиш на вагината и потече навътре има (малък, но съществуващ) риск от забременяване, но през гащите е малко вероятно да е потекло навътре. Все пак внимавайте и не свършвай върху вагината ѝ или вътре, освен ако не искате деца :D ! Успех :) !

Petur2020
02-28-2016, 16:20
Човеко не съм свършил там :/ ... Просто да кажем че нещо стана и капна ... Не съм искал

Грозния
02-28-2016, 20:19
Човеко не съм свършил там :/ ... Просто да кажем че нещо стана и капна ... Не съм искалСпокойно, само казвам. Едва ли е станало нещо, просто следващия път внимавайте повече. Успех :)!

mincheto
03-01-2016, 09:33
Та да не е Дева Мария? :lol: Или пък го е правила с някой друг без ти да разбереш....

tochko
03-01-2016, 13:24
Та да не е Дева Мария? :lol: Или пък го е правила с някой друг без ти да разбереш....

Еби са брат, богохулниучески уруд!

Ivaaaaa
03-12-2016, 15:52
Ако ѝ свършиш на вагината и потече навътре има (малък, но съществуващ) риск от забременяване, но през гащите е малко вероятно да е потекло навътре. Все пак внимавайте и не свършвай върху вагината ѝ или вътре, освен ако не искате деца :D ! Успех :) !

Хоф, ахахаха :lol:


Тез твойте сперматозоиди са нинджи. Освен това имат способността да се абсорбират подкожно.

golemiq_korab_minava
03-13-2016, 10:18
Тез твойте сперматозоиди са нинджи. Освен това имат способността да се абсорбират подкожно.

Защо да няма вероятност?
Пробвала ли си? :-P

Колко пъти?

А С грозния?

kaRamella
03-15-2016, 22:29
подкожно.

и презгащтно хахха

solo_
03-17-2016, 11:01
Защо да няма вероятност?

А С грозния?

Това не е ли е БиБи-deramwalker ?

bilqnavod
04-24-2016, 00:02
Успокой се и стига си се филмирал! Това е пълен абсурд и ти самия го знаеш. Гризе те съвестта и тебе и приятелката ти, затова се чувствате така. Смятате, че сте направили нещо нередно. След години ще имате обратния ефект, като мен например да водиш полов живот и да не става. Водя полов живот от 10 години, вече искам да имам дете, но нали ти е ясно, че ще е малко трудно. Чудя ви се на акълищата. Лапешка работа. Играете си, после се страхувате. Нали знаеш, който не иска да среща мечки не ходи в гората. Така, че извинявай за критиката, но....