PDA

View Full Version : МЪДРЕЦИ



foxerabg
02-28-2016, 21:48
Здравейте,аз съм на 14 години и от 2 месеца започнаха да ми поникват горния и долния мъдрец от дясно.Болката е много ужасна, 2 седмици ме боли 2 седмици не ме боли,но когато почне болката не може да се търпи първите дни.Моля ви кажете какво да правя тези болкоуспокоителни спират болката за кратко.Да ида ли при зъболекаря,да ми направи снимка защото не мога да спя от болката

tori
02-29-2016, 07:26
Да, иди. Не знам защо се държиш 2 месеца.

TROLLDADLOLCAKE
03-01-2016, 09:49
Аолин е много добро срещу зъбобол,но пък не е хубаво да се пие твърде често.Най - добри отиди на зъболекар,обясни му за проблема ти и отиди да те снимат.

baby_baby
03-04-2016, 07:30
Отиди на заболекар да ти каже дали е нормално да те боли толкова време

mincheto
03-10-2016, 04:29
Болкоуспокяващи-Саридон ,аулин и темпалгин ,аз лично съм ги изпробвала щото и аз имам проблеми със зъбите,от тея 3-те -Темпалгина действа най-светкавично ама по-добре иди на зъболекар,мъдреците трябва да се вадят.

tori
03-21-2016, 04:24
^ Не знам защо предписвяш аулин, предполагам освен готвачка, си и лекар тайно. Тук е абсолютно забранена тая практика, без значение дали понеже е евтино, го продават на всеки ъгъл без рецепта и за всякакви болежки. Агенцията за контрол на лекарства го използва най-често това, за да съставя актове, ти не знам за каква се вземаш, че го предписваш във форум.