PDA

View Full Version : Наказание



Mischeto
02-29-2016, 09:36
Значи напих се много жестоко в събота и нашите ми забраниха да излизам до второ нареждане,а от Четвъртък до Неделя ще сме във ваканция и цялата ваканция ще трябва да съм вкъщи.Знам,че трябваше да мисля преди да пия,но пихме няколко човека от една бутилка и не осъзнавах,че аз пия по-големи глътки от тях.Може ли някакъв съвет как да накарам нашите да разберат,че си взех поука и не смятам да се напия като изляза навън?

TROLLDADLOLCAKE
02-29-2016, 11:25
Сядаш и говориш с тях.Обясни им,че си направила грешка,че е било несъзнателно и толкова.

baby_baby
02-29-2016, 15:37
Да бе те точно на това ще повярват че несъзнателно се е напила

Просто се примиряваш

LoveInfect
02-29-2016, 16:27
Кажи, че си се отплеснала, и че ти е послужило за урок. Кажи им, че много се срамуваш от това, което е станало, и че повече няма да се повтори. Помоли по-милия родител.

Грозния
02-29-2016, 18:23
Може ли някакъв съвет как да накарам нашите да разберат,че си взех поука и не смятам да се напия като изляза навън?Това ще стане, когато им покажеш, че се държиш като възрастен и отговорен човек, който поема отговорност за действията си (като за начало да изтърпиш наказанието си и да покажеш, че си разбрала грешката си) 8) ! Молбите да ти отменят наказанието, не е нито едно от тези неща!

И да си мислила преди да се напиваш :D!

П.С. Боже мили, това е момиче :shock: !

LoveInfect
02-29-2016, 18:36
П.С. Боже мили, това е момиче :shock: !

е и ? :о

divergent
02-29-2016, 19:40
И аз съм имала такива закани, че това ми е последното излизане и подобни, и то без да съм се държала неадекватно или да съм била препила. При следващото излизане просто питам може ли, отговарят ми може. :D Предполагам и при теб е моментно раздразнение и ще им мине бързо. Помоли ги да излезеш в петък примерно, като обещаеш, че няма да пиеш много и ще се прибереш навреме. Предложи това да ти е като пробен период, за да видят на практика, че си примерна, а не само на думи. :)

Dwyd96
02-29-2016, 20:49
Излежи си присъдата и готово -.-
Лапешка работа, се едно на смърт са я осъдили :x

mincheto
03-01-2016, 09:24
Кажи им това,което казваш на нас:!:Дете си им няма как да не ти простят.Човешко е да се греши,божествено е да се прощава.