PDA

View Full Version : Един любовен въпрос към момците, когато приятелката им я пере съчмата



Maleficus
03-01-2016, 10:16
Защо бе момци, толкова често ми се случва да прочета , някой приятел да ми каже или пък текущата минала да ми каже, че еди коя си трябва да бъде блокирана и махната от фейсбук примерно, защото на нея не й харесва, пък разбираш ли повечето като "истински мъже" да изпълнят като джинове всички нейни желания ?! После фустата какво да каже..:" Ами чувствата ми към теб ми изтинаха, не е твоя вината моя е ! " Еми как няма бре, тя харесала мъжа в теб, не путьото, който прави каквото му кажат ! Абе накратко чобан и чао.. Защо сте толкова размекнати ? Никоя няма право да Ви казва какво да правите, па дори и да смучи, сякаш е крала бензин цял живот, не си заслужава да си хвърляте свободата !

persil
03-01-2016, 10:26
Защото жените са неразбираеми...

filmimilmi
03-01-2016, 11:00
А какъв е проблема, че това момиче ще се обиди ли? Искаш да я пазиш като за вариянт за след края на сегашната си връзка ли? Ти ще й позволиш ли обратното - да си флиртува с неприятни за теб типове?

Maleficus
03-01-2016, 11:25
А какъв е проблема, че това момиче ще се обиди ли? Искаш да я пазиш като за вариянт за след края на сегашната си връзка ли? Ти ще й позволиш ли обратното - да си флиртува с неприятни за теб типове?

Ха то стигне ли се до флиртуване с неприятни типове е преценила отдавна, че не ме харесва достатъчно, ще й пратя честитка, че е уволнена ! Иначе с който иска да говори... Аз съм лоялен човек, знам стойността на дадената дума, ако обичам.. Ако фустакис текущова ми дойде да ми казва, да махам хора, който на нея не й допадат, освен, че показва, че ми няма доверие и й липсва самочувствие, ми също ми навлиза в прекалено много в личното пространство.. Това, че с едно момиче сме заедно, не значи, че има право да ми казва какво да правя и с кой мога и немога да говоря ! За сметка на това думата ми е желязна и ако има нещо, ще се разделим без да се гавря с нея зад гърба й ! Другото което е връзките винаги са ми били дълги, защото не съм путьо и поставям ясни граници, тоест винаги съм предизвикателство ! Представете си в една дълга връзка е много трудно да задържиш интереса за дълго.. Ако почнеш да се огъваш на всяка нейна съчма, много скоро ще разбереш какво е или да си роб или сам с ръка в гащите !

jghgh
03-01-2016, 11:41
като си такова голямо предизвикателство какви са тея емоционални теми и изблици от теб?

теоретично си прав, на практика също, ама айде кротни се малко.
никой не може да ти навлезе в личното пространство или да те изнуди, или каквото и да е, ако ти сам не му го позволиш.

filmimilmi
03-01-2016, 11:48
В нейните очи ти поддържаш връзка с персона, която тя поради някаква причина не може да понася. Също така не се иска от теб да махнеш всички путки, които имаш във фейса, а само тази конкретната. Не виждам причина да не го направиш, ако държиш на приятелката си.

RapExotic
03-01-2016, 19:37
Това важи повече за отчаяните момци, които са се вкопчили в първото (вероятно единствено) момиче, което им е пуснало и са готови да потъпчат всякаква гордост, само и само да я задържат, понеже смятат, че няма да намерят друга. А на жените това им е изгодно, понеже знаят, че той ще направи каквото поискат за нея, само и само да не се разсърди. Мъжете на ниво знаят кога да бият шута на жена, която ги използва и не се колебаят да го направят.