PDA

View Full Version : Как да си намеря "спортуваща" среда и въпрос !



Алекс91
03-01-2016, 20:41
Здравейте!Казвам се Александър,преди време лежах 2 пъти в болница и 3 години ми отне се възстановя и голяма част от живота ми се прецака от това.Стигнах 125кг и нещата не вървяха на добре и се взех в ръце и за под 8 месеца свалих до 90 и реших че така нищо не се е променило,приличах на торба с картофи както се вика,нищо хубаво не виждах в себе си,едни виснали кожи и спрях да слушам инструкторите във фитнеса и "компетентните" и започнах чета и чета най-вече хора с фитнес дневници които описват през какво и как са минали.... да кажем че малко от малко съм решил какво смятам правя,може да не е напълно правилно но си е мое решение! така смятам тренирам пък ще видим какви резултати ще даде,та това което главно ме мъчи е че тренирам вечер,нямам време да излизам,така изгубих доста контакти,познати и приятели малко от малко се очуждихме.От Пловдив съм,пробвах със сайтове за запознанства да общувам хора които явно са спортисти или са посочили че спортуват,при момичетата осъзнах че пуйката не е най-надутото същество което можеш срещнеш има и по-надути и превзети,а до момчетата останах приятно изненадан колко са преплували от към левия бряг :D a ми е голям кеф да си говоря с хора които силно ги вълнува това,сега мисля започна карам колело в един от парковете в Пловдив за кардио с цел случайно да се запозная с други покрай това : ),нервите не ми издържат напоследък се чудя какво да правя всеки ден си знам готвя храна унивирситет (Когато имам и работа е страшно) тренировки.......... просто не се издържа : )

ПС: ако знаете добър травматалог в Пловдив ще съм благодарен,ходих в спортния диспансер оня каза спра да тренирам,имам болки в таза които минаха на самата подходка имам чувството че ходя накриво,левия крак който ме боли при таза усещам нещо като издутина,все едно коста е издута там е и болката и когато стъпвам не се чувствам стабилен все едно крака бие навътре(отказаха ми снимка) .

Rakshy
03-01-2016, 23:07
не знам как си стигнал до уни. От писането ти и мен ме заболя таза :Д



мога да ти кажа какво не е като хората:
1. Не чети дневниците. Гледай себе си. Много по-добре ще ти дойде да гледаш клипове, защото там е доста трудно да излъжат как и с колко, и какво тренират. (от гледна точка на това, че ще се чувстваш слаб, грозен, дебел)
2. Как по дяволите като тренираш вечер губиш контакти :Д Тренировката ти не се очаква да е по-дълга от час, час и половина с кардио евентуално. Ако почнеш в 8 до 10 си свършил, след това бол време. Ако пък работиш, нормалната работа свършва преди 6, във фитнеса да си в 7 до 9 си готов и пак имаш време. Ебати тъпото извинение, чуек.
3. В сайт за запознанства търсиш спортист ееееее даааа бееее.
4. Как по дяволите очакваш да се запознаеш с някой докато караш колело? :Д К'во, ще караш и виждайки някой ще се представяш? Единственото нещо, което ще стане е да те помислят за крийпър и толкоз.


Просто си лафи с хората в залата и се свържи с някви приятели там, деатезнам. Подхода ти за социализиране е мега грешен, imo.



За болката ти: кво значи "имам болки в таза"? В областта на таза имаш 2 огромни стави и около всяка има към 10 мускули, които могат да я преебават. Да не говорим за кръста ти и шитните около него. Плюс че с човешкото тяло проблема обикновено или е над, или под проблемното място - т.е. или идва от кръста, или от гърба, или от раменете, или от глезените, а дори и от коленете.

Алекс91
03-02-2016, 23:08
Нямам тренировка под два часа,не тренирам в зала lmo.... хората те съдят по това което имаш и това което нямаш,то много хора не останаха.Дневниците са готин начин видиш други хора какво опитват...Аз примерно винаги съм се чудил дали тренировката ми е достатъчно интензивна,сравнение с това което други правят се оказа доста интензивна и това го разбрах чрез сравнение.В сайтове си чатиш с различни хора и случайно подхванеш темата за спорт,посочили са явно че спортуват като хоби....не пречи пробвам,преди като бягах се запознах с няколко човека така,докато не заминаха да следват и ще се видим чак лятото отново.
Време нямам да излизам просто нямам : ) Студент с мизерна заплата,която повечето заминава за храна и сметки ... ще ме извиняваш ама,а някой тръгнал в 10 часа вечерта за разходка :D...А и хората са заети повечето работят и нямат и те много време да излизат а когато имат трудно се засичам и с времето се очуждавате малко или много или се виждате 1 път в месеца.

Алекс91
03-02-2016, 23:09
http://schmerztherapie-arlom.de/images/hueftschmerzen-einseitig.jpg тук ми е главната болка : ) както и отстрани на коляното,бях в спортния диспансер,бях и на друг лекар ... нищо конкретно не ми казаха.

Rakshy
03-02-2016, 23:13
как така не тренираш в зала :Д :Д :Д Къде по дяволите можеш да тренираш 2 часа?