PDA

View Full Version : Заслужава ли да му простя?



zyzylink11
03-02-2016, 09:44
Здравейте, имам 3 годишна връзка на 18 год.съм .Обаче не съвсем нормална.Да започна от начало..преди началото на връзката правеше ми много проблеми,заплашваше ме с 2 думи започнах с него насила.Обаче след време и аз се привързах към него . И първите 2-3месеца всичло беше нормално.След това започнаха проблемите ,ревнуваше ме много,ограничаваше ме почти от всичко,прекратих връзка с всички приятели,нямах личен живот.Прекарвах всяка секунда с него.Дори пренебрегвах родителите си заради него.Те постоянно ме предупреждаваха ,че ще се стигне до най-лошото ,обаче аз не ги изслушвах и им озгубих доверието напълно.Много пъти сме се разделяли,ходил е няколко пъти в чужбина при техните даже в момента е там,и ми прави страшни филми докато е там.Само той за да бъде доволен аз бях съгласна да не излизам от вкъщи 5-6 месеца .Мислех за неговото щастияще преди моето,защото го обичах много.Обаче той постоянно ме съдеше за миналото ми ,обвиняваше ме за неща които не съм правила,аз със нищо не можех да се оправдавам с нищо въпреки че имах доказателства,защото не ми вярваше.Карахме се за това постоянно почти всеки ден и се стигна до това че накрая си развалих здравето (страхова невроза) в момента се консултирам с психиатър (много пъти съм припадала заради неговите глупости).Преди 4 месеца той въобще не ме отразяваше,аз му се молех като куче ,да бъде всичко както преди.Толкова не ме отразяваше че му се молех за мъничко внимание.Той си го позволяваше защото знаеше ,че винаги ше де върна при него както много пъти съм правила и си вярваше че никога няма да настъпи края.Аз постоянно му говорех че всичко се връща и ще дойде този ден в който на мен няма да ми пука,а той ще се моли.(той не го приемаше на сериозно. До ден днешен много пъти съм го хващала в крачка (на изневяра) но винаги колкото и да се караме си премълчавах накрая понеже по някакъв начин се измъкваше и така овърташе нещата ,че накрая дори аз излизах виновна. Обаче преди месец той като беше в БГ си поговорихме мн сериозно и се разбрахме накрая че няма да правим никакви грешки и няма да си говорим за миналото.Замина си,20 дена бяхме супер след което1 ден пак отвори темата за миналото и даже без дори да очаквам ми каза че иска да се разделим.В началото пак му се молех,чаках само едно извинение за да се оправим ,но той си мислеше че аз ще направя първата крачка отново . Но сега от 2 седмици на мен не ми пука изобщо за него ,а той мисе моли да се сдобрим .Всеки ден ми пише казва ми че без мен времето минава трудно и че даже заради мен ще се върне от чужбина.В момента без него ми е супер имам си компания в която ми е много забавно ,дори не се сещам за него. Помеже сега ми е безразлично въпроса ми е (заслижава ли си да му простя?) Мисля по въпроса толкова защото все пак имаме изминалин3 години.
Мерси предварително :)

Животно
03-02-2016, 09:49
еби му мамата на тоя

tori
03-02-2016, 09:57
И кво като имате три години зад гърба?! Дай да си развалиш съвсем здравето за един педераст... Блокираш и да си пише и звъни колко му душа иска. Не заслужава да му простиш, всъщност ти не заслужаваш да му простиш отново.

filmimilmi
03-02-2016, 10:19
Ти колко теми още смяташ да пуснеш? Моли ти се като удавник за сламка, защото е на разстояние и заплахите, които в началото е ползвал не са подходяща тактика. Иска просто да те притежава, а ти ако искаш да му дадеш кард бланш някои ден да ти пука тъпанчетата и посинява оченцата просто му прости...

zyzylink11
03-02-2016, 10:28
Поствам втора тема от същата регистрация.. Горе написаното се отнася за съвсем друг човек .

baby_baby
03-02-2016, 11:22
Момиче заща така се унижаваш да му се молиш?

Заслужава да го оставиш и да не се занимаваш повече с него така си вредиш на теб изобщо не трябва да му прощаваш защото не се знае може и да продължи

KaliP
03-02-2016, 11:42
Изобщо не му обръщай внимание, сама каза, че сега се чувстваш по-добре

filmimilmi
03-02-2016, 12:05
Поствам втора тема от същата регистрация.. Горе написаното се отнася за съвсем друг човек .

И какво, две гаджета ли имаш?

zyzylink11
03-02-2016, 12:13
И какво, две гаджета ли имаш?
Не разбира се , отнася се за друго момче и момиче .. Разказах и за сайта ,че си споделих историята и ,че ми дават много полезни съвети и тя поиска да споделим и нейната история :)

ДОСКИВ
03-02-2016, 15:17
Не

Sarafina
03-02-2016, 15:42
НЕ
Я пак си прочети поста... за теб това нормално ли е?
Прости само на себе си някой ден
и нека те вижда щастлива отдалече

mincheto
03-02-2016, 17:15
и нека те вижда щастлива отдалече

Ето това е най-доброто решение:!:Да разбере,че ти без него можеш,но той без теб не може.

zyzylink11
03-02-2016, 17:40
Аз че без него мога , мога ама напоследък такива работи ми говори ,че започнах да му съчувствам

Животно
03-02-2016, 17:43
Аз че без него мога , мога ама напоследък такива работи ми говори ,че започнах да му съчувствам

еби го в мамата, кво съчувствие

mincheto
03-02-2016, 17:44
Аз че без него мога , мога ама напоследък такива работи ми говори ,че започнах да му съчувствам

Разбира се,че така прави,усеща,че иска да го напуснеш ,a ти не поддавай.

zyzylink11
03-02-2016, 17:48
еби го в мамата, кво съчувствие

Все пак изминали 3 години ,а и сега се държи мило с мен както никога

mincheto
03-02-2016, 17:53
Все пак изминали 3 години ,а и сега се държи мило с мен както никога

Щото цели нещо...

Животно
03-02-2016, 17:55
Все пак изминали 3 години ,а и сега се държи мило с мен както никога

абе ти трол ли си бе, държал се мило, еми оставай с него, да ти ебе мамата на живота