PDA

View Full Version : Паника!!



Liliannn
03-02-2016, 10:33
Моят проблем е следният...През септември съм в ново училище и още от сега се притеснявам много! Постоянно за това мисля. Притеснявам се, че когато някой от новите ми учители ме попита нещо ще си глътна езика защото преди имах едно интерю и боквално от притеснение не можах нищо да направя,започнах да заеквам и останах без думи. И сега се притеснявам да не стане същото...Иначе в сегашното ми училище нямам проблеми,но това може би е защото съм от село и познавам всички от край време. Та може ли да ми дадете някакви съвети. От село съм и още повече се притеснявам. Не съм много общителна с непознати... Моля ви помогнете,че не мога да издържам и се притеснявам да не вляза в някаква дапресия....

Животно
03-02-2016, 10:46
ако идваш в София, не си добре дошла

mincheto
03-02-2016, 10:50
3еми се отпусни малко...срамът е най-големият враг на човека.Ако си неуверена в себе си и нямаш самоуважение,хората ще го усетят и те няма да те уважават,и няма да си намериш приятели. ;)

baby_baby
03-03-2016, 07:37
Най-нормалното нещо е да говориш не е страшо не трябва да се притесняваш толкова

TROLLDADLOLCAKE
03-09-2016, 12:14
бОквално ти казвам.Еби ги и си свирквай!Мнението на хората не е важно..На Минка също.