PDA

View Full Version : Моля помогнете ми



Teenteen
03-02-2016, 13:22
Здравейте. Аз съм на 18 години. Като за начало искам да ви кажа, че до преди 2-3 седмици си имах приятел. Бяхме заедно почти 3 години, обаче връзката ни беше много скучна. Например вместо да ходим някаде да се поразкараме или на кафе, механа той предпочиташе да си седим вкъщи или да се разкараме с колата и да не правим нищо. Даже почти винаги с нас идваха негови приятели. Много рядко оставахме сами. Сякаш бяхме женени от 40 години .. Имахме си и много др. проблими, няколко пъти ме е удрял, много пъти ме е псувал обаче аз до сега съм си примълчавала с мисълта че без него немога,въпреки,че на него не му пукаше аз го молех за мако внимание.Обаче след поредния скандал той ми каза да скъсаме (той е в чужбина). И си помислих,че вече не си струва за него, защото има някой друг който ме прави щастлива, радва ме обръща ми внимание(неговият приятел). Обаче сега той ми се моли да се сдобрим вика,че ме обича и не може без мен, а аз не искам да се сдобрим защото излизам с неговия прител и ми е много хубаво с него, обаче нищо сериозно. Та въпроса ми е да се сдобря ли с бившия ми и да продължа скучния живот или да продължавам така както ми харева? Моля, дайте ми някакъв съвет. Много съм объркана.
Мерси предварително.

mincheto
03-02-2016, 13:33
няколко пъти ме е удрял, аз до сега съм си примълчавала с мисълта че без него немога,въпреки,че на него не му пукаше аз го молех за мако внимание..

:arrow:На момента трябваше да го зарежеш:!:
:arrow:Грешка2*Не мълчи,a говори за проблемите:!:
:arrow:Грешка3*:arrow:Трябва да си избиеш от главата мисълта,''аз без него не мога'',няма не мога,той за това те манипулира и се държи с теб така.Направи така,че да те уважава:!:
Грешка 4* :arrow:Никога и на никого не трябва да се молиш-така сама се унижаваш:!:Имай поне малко дойстойнство и уважение към себе си,за да те уважават и другите:!:

baby_baby
03-02-2016, 14:04
Как може да си била с човек който те е бил и псувал направо на секундата трябваше да го зарежеш не трябва да търпиш такива хора

TROLLDADLOLCAKE
03-02-2016, 14:26
Мъж,който посяга на жена не е никакъв мъж, а путка с ташаци.Такива не трябва да ги толерирате, а да ги късате и да ги пращате да вдигат нервите на майка им и баща им!Хващай новото момче и се моли да не е същия олигофрен като него.Успех!