PDA

View Full Version : Не мога да намеря общи теми за разговор,ПОМОЩ!



Alex701
03-02-2016, 19:17
Здравейте,от известно време ме мъчи един проблем и реших да потърся решение тук.Проблема е,че напоследък адски трудно завързвам разговор с момичета.Не мога да си го обясня,досега не съм имал такива проблеми.Давам пример:започвам някакъв чат или разговор с момиче здр,кво пр бла бла и това продължава около 5 мин и дотам,просто не намирам никакви общи теми,за жалост не се случва със едно единствено момиче,ами със всички с които напоследък съм говорил.Ако може някой да ми даде някакви теми,или примери,каквото и да е за да започвам някакъв разговор.Също така какво точно да казвам ако някой познат ме запознае с някое момиче освен кой съм.

filmimilmi
03-03-2016, 12:28
Това пък е супер смешно да искаш някой да ти измисли справочник с теми. Отпусни се и това е. А и не е задължително да заговаряш хората за тъпотии само и само, за да не мълчиш, че да не вземат да си помислят, че си тъп или скучен. По-добре да си мълчиш от колкото да задаваш от тъп по-тъп въпрос тип "попълни ми лексиокна". Ако стане време за някакъв разговор ше се усетиш и няма да ти е проблем. А не насила да почваш шаблонна тема, която да е никому итнересна или от полза.

baby_baby
03-03-2016, 22:09
Има много теми по, които може да се говори не е сложно