PDA

View Full Version : Една от най-добрите ми приятелки ме харесва?



4ere6kata7
03-02-2016, 23:35
Здравейте, нова съм тук, но искам мнението ви за една много любопитна и куриозна тема.
Момиче съм, на 17, в момичешка компания съм откакто се помня. Те са ми най-добрите приятелки, буквално споделяме си всичко, можем да говорим за абсолютно всякакви теми, за момчета най-вече /всички сме хетеро, да/.
И достигаме до този момент, днес. 02.03.2016
Разбрах, че една от приятелките ми е казала, че съм неин crush. Естествено, си помислих, че това е измислица, шега. Какво ли не сме си говорили за тези неща. Обаче точно тази приятелка е е тази най-перверзната, най-правеща се на бисексуална, по едно време се чудех дали наистина е. И това не е всичко.
Писах ѝ, за да я питам дали е вярно и тя избягваше директен отговор. Най-големият проблем, не знам изобщо дали е проблем, че тя си има гадже - МОМЧЕ. Нямала си е гадже момиче. Споменах ѝ за гаджето ѝ и тя ме пита, ако хипотетично нямаше, дали хипотетично ще има шанс между нас. Аз не знаех все още дали е сериозна и реших да се пошегувам с нея, казах ѝ да. Тя се зарадва, но след това ѝ казах истината, нямам чувства. Тогава тя много се засегна и започна да ме определя като човек, който си играе с чувствата на останалите, точно като отрязана. Явно наистина има някакви чувства към мен, но ние сме приятелки в компания, както казах, от няколко години и тя има гадже-МОМЧЕ. Някой да ми предложи какво мога да направя, за да избегна неловкостта и да разбера дали има нещо, не просто приятелско между нас.

mincheto
03-03-2016, 04:04
Като гледам,тя не ти е никаква приятелка и по-добре я отеби.

TROLLDADLOLCAKE
03-03-2016, 05:32
Обясни и че не си от лявата резба и не те си падаш по лиз-близ случки..Друго не ти остава :D

baby_baby
03-03-2016, 07:28
Харесва те и за това ти е наговорила тези неща защото си я отблъснала

Но според мен не ти е никаква приятелка

fanton1
03-03-2016, 17:26
Защо не опиташ с нея ? Може пък и да ти хареса.

Azoria
03-07-2016, 10:32
Момичето иска да опитва нови неща и ти й се струваш привлекателна за тази цел. Съмнявам се да има някакви дълбоки романтични чувства към теб, не се филмирай излишно.

Sarafina
03-07-2016, 10:53
И аз съм била в същата ситуация, ама от другата страна.
Може /и е вероятно даже/ да е с момче, защото всички очакват това от нея, а не защото я привлича. И в момента явно опипва почвата, иска да види, как ще реагираш ти, затова е неуверена.
Какво всички скачате "не ти е приятелка"? Да не би да е виновна? Мислите ли понякога?

Говори спокойно с нея, не на бъзик или шега, това е адски тъпо и незряло, обясни й спокойно.
Ето как отрязаха мен преди 2 години:
"Еди-си-кой, обичам те адски много, но само като приятелка, между нас не може да има нищо повече"
:D

Pug_306
03-07-2016, 10:53
Пробвай се, може да се пробваш с нея и приятеля и, може пък да ти хареса ;)

mincheto
03-07-2016, 11:27
В днешно време повечето момичета,които са лезбита са станали такива щото са се отчаяли от '' мъжете ''... :D

Sarafina
03-07-2016, 11:40
Хахахахаха не очаквах нещо такова от теб. Личи си колко ти е умствения капацитет.
С предразсъдъци много лесно ще пострадаш.
Тая глава я ползвай малко да мислиш.
В днешния свят :D щото си живяла в предишния и имаш опит сигурно
"повечето", а колко познаваш?
..............потрес

Защото живеем в свят, в която Минчето като хетеросексуална ще се чуди, защо някои не харесват мъже, сигурно са разочаровани от тях, вместо да се запитат да не би да са очаровани от жените.... явно харесването на мъже се подразбира....
жалко