PDA

View Full Version : По случай 8 март



facesad
03-04-2016, 10:25
Не знам дали и е тук мястото на темата,ако не е се извинявам,но не намерих тема за 8 март.

Та искам да ви попитам.

Букет или само цвете е по -добре да се подари за 8 март ? Питам ви,защото се чудя на най - добрата ми приятелка и на нейната сестра какво да им подаря. Дали букет или само по едно цвете.

Цветето мисля да е бял карамфил. Или букет от тях, не знам.. идеи?

divergent
03-04-2016, 12:42
Ако имаш пари, купуваш букети, ако нямаш - по една китка само. Ама моля ти се без карамфили, айде да не се погребваме сега... Лалето пак не е скъпо и е добре, карамфил и бял да е, и зелен, все с едно и също се свързва най-често. :д

LoveInfect
03-04-2016, 13:10
Ако имаш пари, купуваш букети, ако нямаш - по една китка само. Ама моля ти се без карамфили, айде да не се погребваме сега... Лалето пак не е скъпо и е добре, карамфил и бял да е, и зелен, все с едно и също се свързва най-често. :д

++

tori
03-04-2016, 13:12
Яз пък никога не съм свързвала карамфилите с погребение, странно защо. На кой за колкото му стигат финансите - само едно цвете или букет - няма значение, щото е акт на уважение спрямо някого.

baby_baby
03-04-2016, 15:03
и двете стават така че което и да избереш няма да сбъркаш

facesad
03-04-2016, 15:14
Благодаря,но не знам защо свързвате карамфилите с погребение? ;д По принцип карамфилите си имат значение само по себе си. Белите по принцип показват своята вярност към този човек,и аз за това искам такива. Иначе мислих и лалета ,но да са розови.

Тук може да видите посланието скрито във всяко цвете

http://www.osata.eu/intimno/vrazki-i-flirt/vizhte-poslanieto-skrito-v-tsvetyata-za-8-i-mart-2715/

Иначе не знам едно цвете ми се струва малко, може да взема примерно 3 или нещо такова.

divergent
03-04-2016, 15:27
Това си ми е лично впечатление, не казвам, че е общовалидно, просто напоследък купувам карамфили само за такива поводи. Иначе сега като се сетя, тези шарените с дребен цвят са доста симпатични на букетче. :) Но ако примерно вземеш роза една е достатъчна, за лалетата или карамфилите добре е да са три.

facesad
03-04-2016, 15:39
Дообре, мерси много

baby_baby
03-04-2016, 15:52
Попринцип и на мен не ми харесват карамфилите за подарък но ти си знаеш

По-хубаво ще е лалета

divergent
03-04-2016, 15:53
Попринцип и на мен не ми харесват карамфилите за подарък но ти си знаеш

По-хубаво ще е лалета

Дамм, много пролетно и свежо настроение внасят лалетата :)

baby_baby
03-04-2016, 15:57
Дамм, много пролетно и свежо настроение внасят лалетата :)

Също са много хубави и фрезиите и зюмбюлите

ДОСКИВ
03-04-2016, 19:12
http://www.osata.eu/intimno/vrazki-i-flirt/vizhte-poslanieto-skrito-v-tsvetyata-za-8-i-mart-2715/



Вземи и на тях го прати тоа линк току виж загърбят общото разбиране за карамфилите и ти се навият на тройка :D :D . Вземи нещо пролетно, свежо от теа дето ти казаха тука. Успех :D :D !

mincheto
03-05-2016, 05:23
Най-добрe голям букет от червени рози... :)