PDA

View Full Version : “Сериозните“ връзки



facesad
03-05-2016, 10:01
Не знам как точно да я подхвана тая тема. Може би има много такива във форума,но искам да си кажа и моята гледна точка.

На 18 години съм,и до миналата година бях привърженик на така наречените истински връзки.. толкова много исках приятелка до себе си,и бях готов на всичко. Бях супер добър с всяка и мил и всичко. Секса за мен не беше най - важният в една връзка, Да обаче. Намерих си приятелка 2 години по голяма , това беше лятото миналата година. Постоянно излизахме, бях много щастлив ,че бях с нея и така докато не дойде вечерта в която ми пусна. Всичко ок на другия ден излизахме и нищо не ми каза. Вечерта ми пише - „ Съжалявам ,че ти го казвам,но няма да се получи нищо, вината не е в теб. Просто съм влюбена в този човек за който ти говорех,и не мога да имам друга връзка.. “

Споменатият човек е на 30 години ,и е влюбена в него защото правил най -добрия секс за нея... а същевременно той не я харесва и иска само да се възползва от нея..

После ми говорете ,че жените не гледали само секса.. може ли толкова да е глупава, аз да и правя всичко,за да се чувства добре,тя... и от тогава си казах,щом искате само секс, ок. Ще стана и аз боклук и ще гледам само да ви задоволя нуждите.

Днес освен материалистки , курви, женкари , и използвачи друго не можеш да намериш. Любовта е рядко срещана в момента и е едно на милион. То просто никой не знае какво иска в днешно време.. Всеки гледа да се възползва от другия..

Моята най - добра приятелка си хвана приятел в един бар. Обаче още тогава разбрах,че тоя ще иска само да се възползва от нея. Щом в бара и казал, ще може ли да се усамотим .. колко да е загорял.. и тя ще си го хване за приятел.. а тя е на 21 и иска много сериозна връзка.. Аз и казах недей ние мъжете сме големи боклуци, ще се възползва от теб ии накрая ще страдаш.. тя ми вика не той не е като другите, много е бил прави ми само комплименти... Е кво искаш да ти каже, нали трябва да му вържеш да му се довериш да те изчатка ии после да ми ревеш.. от 1 седмица го познава ии много мил и много нещо... наивна му работа..

Приспособяваш се към сегашния начин на живот и сам и тва е..

tori
03-05-2016, 10:47
Тая бившата ти, че не е направила нещата пичовски, не е. Ама и тя си е права за себе си. Като е влюбена в друг, колкото и ти да си мил с нея, да се опитваш да ѝ се харесаш и да я накараш да се влюби, тя иска другия. И ти не можеш да направиш нищо повече. Насила нищо не можеш да дадеш, само можеш да вземеш. Не разбирам защо си се озлобил толкова, това само ще ти попречи.

jghgh
03-05-2016, 10:47
ее, съжалявам че ти се е случило това.
но не бързай със заключенията, има хора всякакви и това дали са боклуци не зависи от пола.

ще си намериш момиче, което ще иска да имате истинска връзка заедно. не е от най-лесните неща, но не е и невъзможно.
нали знаеш, човек се задоволява с това, което си мисли, че заслужава; въпрос на време е (и на страдание, през което трябва да се мине), за да може човек да си подреди приоритетите, да започне да се цени повече, да избира правилните за него, и т.н.

дай време на момичетата, или се занимавай само с такива, които знаеш, че са го минали тоя преход.

facesad
03-05-2016, 11:34
Не знам ама за нещо по сериозно ако искам трябва да изчакам да улегнат всички от сегашния начин на живот,и когато сами ще си търсят човек да себе си.. сега на 18-19 не може да става дума за сериозна връзка.. всеки си живее живота и не ми пука за нищо..

А и добре да се влюби ама в човек който правил най -добрия секс.. после кво ми се обясняват ,че нямало сериозни момчета.. ай моля ви се..

jghgh
03-05-2016, 11:37
напротив, и на 18-9 сиг има момичета (и други момчета като теб), които искат нещо истинско, просто не са много. но ги има.
успокой се и не се оставяй на гнева да те ръководи.

повярвай ми, ако се правиш на нещо,което не си, ти правиш напук на себе си, а не на съдбата ;) и няма да научиш никого на нищо, още по-малко себе си.

изстрадай си мъката, занимавай се и с др. работи, развивай себе си и хобитата си и любовта ще дойде. въпросът е ти самият да не се примиряваш с неща, които са ти отвъд принципите.

facesad
03-05-2016, 11:51
Сигурно, ама не е сигурно брат.. на тая възраст не знаят какво искат.. тва е проблема.. Аз не знам ти и да бъдеш добър с някое момиче,и да я правиш щастлива, явно не и е достатъчно.. като бъдеш боклук с някоя си казват тоя само гледа да се възползва от теб.. еми в крайна сметка кво искате??

martiriz
03-05-2016, 15:42
Мацката е постъпила правилно и е реагирала бързо, иначе щеше да разбереш късно и да се чувстваш тройно по-зле... нещата не са се получили между вас, особено щом тя е влюбена в друг. Не си виновен ти, надали иска да прекарва нощта, така да се изразя, с човек, към когото нищо не изпитва. Не се обиждай толкова, не го взимай навътре, ще си намериш момичето, което ще е до теб, ще има чувствата и т.н. Просто не е дошло още времето. По-добре е да се държиш мило и разбрано с момиче, отколкото комплексарски и грубо. Свестните момичета не си падат по нацепени батки със самочувствие до небето. :)

facesad
03-05-2016, 16:18
Някой си падат и по такива. Има много материалистки и такива които гледат само външният вид, нищо лично спрямо женския пол. Просто не мога да отрека самата истина. Аз не съм тръгнал да търся любовта, защото не вярвам в нея, и не мисля да я търся. Особено сега. Да не говорим ,че поколението вече стана много страшно,и ако преди на 14 е било много рано да си изгубиш девствеността, то сега за повечето е много късно даже. След всичко което виждам не знам дали заслужават да се държиш добре с повечето момичета. Като те сами с своето поведение и начин на обличане ни карат да ги мислим за поредната бройка. На всеки му отърва повече неангажиращата връзка, тоест само секс. Ще ви дам пример - 3-4 момичета ходят да се чукат с един приятел. Смисъл без връзки без нищо, просто за едното ебане.. после ми говорите ,че не гледали само секс.. то не знам и аз на какво да вярвам вече, няма за какво да се хвана... просто в тоя живот трябва да не ти пука и да бъдеш боклук с всеки, на това мнение съм останал.. не знам дали ще ми се промени след години,но за сега е това..

martiriz
03-05-2016, 18:21
Не си попаднал на правилните хора, предполагам. :/ За съжаление, момчетата гледат тези с грима, с марковите дрехи, със скъпите прически. И после се чудят къде са свестните момичета. Е, те определено не висят по баровете, те предпочитат да заспиват над учебниците от умора, желаейки да постигнат целите в живота си. Не носят грим, не са душата на компанията, държат се свито, не биват забелязвани. Харесат ли си някого, биват отхвърляни веднага, защото те не са красиви или чаровни, те са просто... обикновени. Идеята ми е, оплаквате се как всички са леки, но дойде ли скромно момиче с мек характер пред вас, не я забелязвате, защото сте заслепени. Обидно ми е да чувам как всички сме били "леки", защото не е така. Една кифла на 14, която я тресат яко хормоните, не е общата картина за всички. Оплаквате се как всички са к*рви, но не виждате онези, които не са; прекалено сте заети да търсите перфектния външен вид, мислейки, че той е еквивалентен на прекрасна същност. Съжалявам, но и в моите изказвания има малко или много истина. Вглеждайте се повече. :/

mincheto
03-05-2016, 20:20
Тъпо е направила ама да си призная честно...и аз съм материалистка.<Такава ме направи животът ми или по-точно....някой от хората ми в миналото.Преди доста години да речем 5-6 и аз се доверявах на хората,и точно тогава направих най-големите грешки в живота си.3а това от 5г на сам имам доверие само на себе си и дето има една дума ...съмнявам се в собствената си сянка.

facesad
03-06-2016, 08:49
Не си попаднал на правилните хора, предполагам. :/ За съжаление, момчетата гледат тези с грима, с марковите дрехи, със скъпите прически. И после се чудят къде са свестните момичета. Е, те определено не висят по баровете, те предпочитат да заспиват над учебниците от умора, желаейки да постигнат целите в живота си. Не носят грим, не са душата на компанията, държат се свито, не биват забелязвани. Харесат ли си някого, биват отхвърляни веднага, защото те не са красиви или чаровни, те са просто... обикновени. Идеята ми е, оплаквате се как всички са леки, но дойде ли скромно момиче с мек характер пред вас, не я забелязвате, защото сте заслепени. Обидно ми е да чувам как всички сме били "леки", защото не е така. Една кифла на 14, която я тресат яко хормоните, не е общата картина за всички. Оплаквате се как всички са к*рви, но не виждате онези, които не са; прекалено сте заети да търсите перфектния външен вид, мислейки, че той е еквивалентен на прекрасна същност. Съжалявам, но и в моите изказвания има малко или много истина. Вглеждайте се повече. :/

Повярвай ми, аз не съм повърхностен и никога не съм бил. Винаги съм харесвал естествените момичета. Не съм някой със самочувствие , който да започне да ги подбира, и да си казвам ,че тая е много дебела или грозна за мен. Просто не знам какво се промени за тая една година,че до такава степен да нямам доверие на никоя,и да ги възприемам само като поредната бройка. Бях мил с всичките ми приятелки , докато не стана така с тази последната, където се наебахме и ме заразя.. от тогава ми се промени начина на мислене. Представи си , момиче да иска само да спи с мен и да ме зареже после?? Тва по принцип го правим ние ...

Грозния
03-06-2016, 09:56
После ми говорете ,че жените не гледали само секса..Разбира се, че не гледат само секса - бас държа, че оня има повече пари от теб!

Любовта е рядко срещана в момента и е едно на милион.Какво разбирате под "любов"? Има материално, сексуално и емоционално привличане и тия три елемента са водещите в създаването и поддържането на интимни връзки! Всичко друго са глупости и измислици 8) ! "Любовта" е комбинация от тези 3 елемента на привличане, при различните хора - в различно съотношение :D! Толкова е просто 8) !

Моята най - добра приятелка си хвана приятел в един бар. Обаче още тогава разбрах,че тоя ще иска само да се възползва от нея. Щом в бара и казал, ще може ли да се усамотим .. колко да е загорял.. и тя ще си го хване за приятел.. а тя е на 21 и иска много сериозна връзка.. Аз и казах недей ние мъжете сме големи боклуци, ще се възползва от теб ии накрая ще страдаш.. тя ми вика не той не е като другите, много е бил прави ми само комплименти... Е кво искаш да ти каже, нали трябва да му вържеш да му се довериш да те изчатка ии после да ми ревеш.. от 1 седмица го познава ии много мил и много нещо... наивна му работа..Тя е закопняла за емоционална близост, по същият начин, както той е загорял за секс! Накрая единият или двамата ще останат разочаровани, защото очакванията на едната страна, не се припокриват с тези на другата :) !

Като е влюбена в друг, колкото и ти да си мил с нея, да се опитваш да ѝ се харесаш и да я накараш да се влюби, тя иска другия. И ти не можеш да направиш нищо повече.Абсолютно вярно!

Мацката е постъпила правилно и е реагирала бързо, иначе щеше да разбереш късно и да се чувстваш тройно по-зле...И аз съм на мнение, че е по-добре като му е казала нещата директно, вместо да му дава напразни надежди и да му губи времето!

3-4 момичета ходят да се чукат с един приятел.Евала на тоя! Ако можех, щях да правя същото 8)!

lunacy
03-06-2016, 20:26
Разбира се, че не гледат само секса - бас държа, че оня има повече пари от теб!


пак ли бе човек :D :D :D :D

lunacy
03-06-2016, 20:29
не ти ли писна да го повтаряш Д:
ЧЕСТНО

смени си камбанарията, твоята в момента дава много ограничен изглед към нещата

жив и здрав

Грозния
03-07-2016, 18:53
не ти ли писна да го повтаряш Д:
ЧЕСТНО

смени си камбанарията, твоята в момента дава много ограничен изглед към нещата

жив и здравАз написах и много други по-важни неща, но ти се хвана ТОЧНО за това :shock: ! Защо ли :D ?

Какво разбирате под "любов"? Има материално, сексуално и емоционално привличане и тия три елемента са водещите в създаването и поддържането на интимни връзки! Всичко друго са глупости и измислици 8) ! "Любовта" е комбинация от тези 3 елемента на привличане, при различните хора - в различно съотношение :D! Толкова е просто 8) !Явно при теб елементите на привличане са в следното съотношение:

пари : секс : емоции = 98% : 1% : 1%

... и ти написа пост опитвайки се да ни убедиш че не е така :D ! Говориш едно, но правиш съвсем друго и действията ти го доказват 8) ! Не се срамувай - далеч не си единствената и ако това ти носи удовлетворение и успехи - продължавай в същия дух! Аз никога не съм твърдял, че това е лошо, а това че е факт 8) !

Жива и здрава :) !

solo_
03-07-2016, 18:55
Аз написах и много други по-важни неща, но ти се хвана ТОЧНО за това :shock: ! Защо ли :D ?
Явно при теб елементите на привличане са в следното съотношение:

пари : секс : емоции = 98% : 1% : 1%

... и ти написа пост опитвайки се да ни убедиш че не е така :D ! Говориш едно, но правиш съвсем друго и действията ти го доказват 8) ! Не се срамувай - далеч не си единствената и ако това ти носи удовлетворение и успехи - продължавай в същия дух! Аз никога не съм твърдял, че това е лошо, а това че е факт 8) !

Жива и здрава :) !

Що сам се коментира ?

Indistinct
03-07-2016, 19:13
Що сам се коментира ?

Соло, един твой коментар, на който да се засмея. Браво. :D

solo_
03-07-2016, 19:36
Соло, един твой коментар, на който да се засмея. Браво. :D

:smt058

LoveInfect
03-07-2016, 19:36
Разбира се, че не гледат само секса - бас държа, че оня има повече пари от теб!
Какво разбирате под "любов"? Има материално, сексуално и емоционално привличане и тия три елемента са водещите в създаването и поддържането на интимни връзки! Всичко друго са глупости и измислици 8) ! "Любовта" е комбинация от тези 3 елемента на привличане, при различните хора - в различно съотношение :D! Толкова е просто 8) !
Тя е закопняла за емоционална близост, по същият начин, както той е загорял за секс! Накрая единият или двамата ще останат разочаровани, защото очакванията на едната страна, не се припокриват с тези на другата :) !
Абсолютно вярно!
И аз съм на мнение, че е по-добре като му е казала нещата директно, вместо да му дава напразни надежди и да му губи времето!
Евала на тоя! Ако можех, щях да правя същото 8)!

Грозния много разбира от връзки. Слушайте него.

Indistinct
03-07-2016, 19:38
:smt058

Нещо си се кротнал. Всичко наред ли е?

solo_
03-07-2016, 19:39
Нещо си се кротнал. Всичко наред ли е?

:smt023

golemiq_korab_minava
03-07-2016, 19:52
Нещо си се кротнал. Всичко наред ли е?
иска нежност

Indistinct
03-07-2016, 19:55
иска нежност

Досега искаше обратното.

lunacy
03-07-2016, 19:56
Аз написах и много други по-важни неща, но ти се хвана ТОЧНО за това :shock: ! Защо ли :D ?
Явно при теб елементите на привличане са в следното съотношение:

пари : секс : емоции = 98% : 1% : 1%

... и ти написа пост опитвайки се да ни убедиш че не е така :D ! Говориш едно, но правиш съвсем друго и действията ти го доказват 8) ! Не се срамувай - далеч не си единствената и ако това ти носи удовлетворение и успехи - продължавай в същия дух! Аз никога не съм твърдял, че това е лошо, а това че е факт 8) !

Жива и здрава :) !

майна
не позна нещо
дори не съм ти чела другата част от публикацията
не е и необходимо, то във всяка тема едно и също повтаряш

не осъждам жените/мъжете, които търсят главно финансова сигурност в потенциален партньор

да напишеш че главното нещо, което ме привлича са парите само защото не съм адресирала някаква част от поста ти обаче говори доста за нагласата ти

и ако имаш такава нагласа за жените/момичетата като цяло, най-вероятно ще продължаваш да попадаш все на такива, дето паричките им действат като афродизиак

тебе в нищо не се опитвах да те убедя освен да погледнеш малко по-далечко, ама като гледам няма да се получи, мхм

solo_
03-07-2016, 19:56
иска нежност

Аз ли бе ?

golemiq_korab_minava
03-07-2016, 20:09
Досега искаше обратното.

щото не си добра с него.

solo_
03-07-2016, 20:12
щото не си добра с него.

За мен ли става въпрос ?

Грозния
03-07-2016, 21:30
дори не съм ти чела другата част от публикацията
не е и необходимо, то във всяка тема едно и също повтаряшА би трябвало - тогава щеше да видиш (като всички други), че не е едно и също! Чела си избирателно - защо ли :D?

да напишеш че главното нещо, което ме привлича са парите само защото не съм адресирала някаква част от поста ти обаче говори доста за нагласата тиТо говори още повече за ТВОЯТА нагласа 8) ! Вътрешно се засегна и първата ти работа беше да обясниш на всички как не е така :D !

тебе в нищо не се опитвах да те убедя освен да погледнеш малко по-далечкоТи мен ли 8) ? Ти която...

дори не съм ти чела другата част от публикацията:lol: Смях :D !

an7raks
03-08-2016, 09:58
пак ли бе човек :D :D :D :D

Той е девствената мъжка версия Наталия Кобилкина. Всичко знае и разбира, ама е неудачник, щото Господ го е нарочил. Нормално да го нарочи, де, Господ също не обича бедните и грозните.

lunacy
03-08-2016, 10:57
Той е девствената мъжка версия Наталия Кобилкина. Всичко знае и разбира, ама е неудачник, щото Господ го е нарочил. Нормално да го нарочи, де, Господ също не обича бедните и грозните.

аз вече започвам да си мисля че е трол Д:

solo_
03-08-2016, 11:10
аз вече започвам да си мисля че е трол Д:

Имаш регистрация от 2012 - отлично знаеш коя/кой е Грозния !

an7raks
03-08-2016, 13:58
аз вече започвам да си мисля че е трол Д:

Би трябвало, щото иначе би било доста трагично.

golemiq_korab_minava
03-08-2016, 14:29
Не, човекът само иска да каже, че парите - мстериалното са неизбежна част от желанията на всяка жена.

mincheto
03-08-2016, 14:49
Соло, един твой коментар, на който да се засмея. Браво. :D

Той Сополо е Кралският шут на форума а Животно му е Кралят,a пък кралицата е baby_baby... :lol: :lol: :lol:

Maleficus
03-08-2016, 15:31
Не му мисли толкова, развивай се, пък за другото не му мисли, защото около теб е океан от материалистични жени. В крайна сметка всеки, които търси нещо истинско е като корабокрушенец и докато уменията и дисциплината му може да му увеличат шансовете да се спаси, те не могат да му гарантират спасение... Може да намери остров или кораб и да се спаси, а може и да се носи дълго и накрая океана да го погуби. Приеми шанса, че може никога да не срещнеш такъв човек.

Грозния
03-08-2016, 17:27
аз вече започвам да си мисля че е трол Д:Аз още вчера почнах да си мисля каква си, но ще е твърде невъзпитано да го кажа директно баш на 8 март :D! Няма и нужда да го казвам, защото ти още вчера си го помисли и се опита да ме убедиш че не е така, с което затвърди мнението ми за теб 8)! След като и двамата го знаем - няма нужда да го казваме :D!

Не, човекът само иска да каже, че парите - мстериалното са неизбежна част от желанията на всяка жена.В общи линии - да, но имаше друго, по-важно, което всички вие отбягвате - че връзката се основава на 3 елемента на привличане, в различно съотношение :) !

Той е девствената мъжка версия Наталия Кобилкина. Всичко знае и разбира, ама е неудачник, щото Господ го е нарочил. Нормално да го нарочи, де, Господ също не обича бедните и грозните.Защо не кажеш нещо по темата - след като си ебал, сигурно разбираш мнооого повече от някой си там девствен :D ?! И по-добре, не намесвай Господ в темата, защото ти не си ти тоя, който ще каже кого обича Той и кой - не :) !

solo_
03-08-2016, 17:46
Той Сополо е Кралският шут на форума а Животно му е Кралят,a пък кралицата е baby_baby... :lol: :lol: :lol:

Много си грозна.

tori
03-08-2016, 22:07
Имаш регистрация от 2012 - отлично знаеш коя/кой е Грозния !
Аз не знам, кажи ми.

[7h3.0n3]
03-08-2016, 22:52
въобще не чети кво ти пише jghgh щото е същата некачествена стока като жена ти.

kaRamella
03-08-2016, 23:36
IMAL SAMO EDNA JENA
I JENITE TAKIWA
JENITE ONAKIWA
HAHAHHAHHAAHAHH RAZBIRACH SI EYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
DON JUAN

solo_
03-09-2016, 00:02
kaRamella, обичам те !

an7raks
03-09-2016, 05:04
Защо не кажеш нещо по темата - след като си ебал, сигурно разбираш мнооого повече от някой си там девствен :D ?! И по-добре, не намесвай Господ в темата, защото ти не си ти тоя, който ще каже кого обича Той и кой - не :) !

Не, аз нищо не разбирам. Не съм и твърдял, че разбирам. То дори най-добрите психолози, социолози и какви ли не по-учени от мен не разбират какво искат и какво мислят ВСИЧКИ.
Просто се гавря с теб, както Господ би се гаврил с мен, ако му се занимаваше... Нормално е по-висшестоящите да се гаргарят с плебеите, нищо лично.

darkneesssss
03-09-2016, 07:11
Щом имам чувството ,че темите винаги се отклоняват от първоначалния разговор и главния герой винаги е Грозния . Нищо лично пич си ,но .... вземи изкарай някой лев да ти завиждат мацките на красотата и после си промени Nickname-a ,че нещо много смут ми вкарва в душата.
Колкото до мен мисля ,че има вселенски заговор срещу мен ,като ме види човек казва ма тоя е луд и бягат .

Грозния
03-09-2016, 18:48
Щом имам чувството ,че темите винаги се отклоняват от първоначалния разговор и главния герой винаги е Грозния .Няколко души ме преследват из темите за да...

Просто се гавря с теб,... ако му се занимаваше...... и да спамят! А защо ли се занимават с мен, като съм толкова мизерен и незначителен :D 8) !?

mincheto
03-09-2016, 19:39
Много си грозна.

Ти си мека китка :lol:

solo_
03-09-2016, 20:00
Ти си мека китка :lol:

Ти пък си много проста.

lunacy
03-10-2016, 07:50
Имаш регистрация от 2012 - отлично знаеш коя/кой е Грозния !

ъъъ, объркал/а си се нещо

an7raks
03-10-2016, 13:56
Няколко души ме преследват из темите за да...
... и да спамят! А защо ли се занимават с мен, като съм толкова мизерен и незначителен :D 8) !?
Не ти ли се е случвало да стоиш на спирка и докато ти дойде автобуса и нямаш какво да правиш да галиш някоя улична котка с крак?

kaRamella
03-18-2016, 18:27
kaRamella, обичам те !

ok np

baby_baby
03-19-2016, 13:16
Щом е спала с теб едва ли е обичала другия просто е искала разнообразие или нещо въвнвръзката и е липсвало

Като станеш и ти боклук с това няма да оправиш нещата или да постигнеш нещо голямо