PDA

View Full Version : Изневерих на приятелката ми 2 пъти.Някакви съвети?



Zl1t3V
03-05-2016, 12:24
В този сайт наистина изглежда, че хората са добронамерени и реших да Ви попитам за този мой проблем. Имам приятелка от която се гордея че притежавам. За мен тя е дефиницията на думата "Ангел". Наскоро се изкуших и преспах с една нейна добра приятелка, но напук на това правих секс с 3-та която беше привлечена само от външността ми. Чувствам се отвратително гадно за тези мои постъпки. Мисля, че и тя започва да го подозира, тъй като напоследък се държи по-студено. Изневярата стана преди 6 дена. Ако някой има съвети, нека ги сподели с мен. :)
Мерси!

Indistinct
03-05-2016, 12:30
В този сайт наистина изглежда, че хората са добронамерени
:lol:

гордея че притежавам
Притежаваш? Да няма табелка с името ти, че да казваш, че я притежаваш?

Като цяло положението е трагично. Ако си някакъв трол, ще се зарадвам.
Какво си очаквал да стане след като й изневериш? Ако я обичаше истински, нямаше да го направиш. Единият случай е да й признаеш. Не очаквай голямо разбиране. Друг вариант е просто да си мълчиш и да видиш какво ще стане. И в двата връзката ви няма да е същата никога.
Момичето да си намери по-свестен, а не някой, на когото съвестта се обажда чак когато се чувства заплашен да го спипат.

inewton
03-05-2016, 12:35
Ако не й признаеш ще си излъгал любимия си човек. Ще си гузен, а и тя все някога ще разбере. Ако пък й признаеш може и да ти прости, но доверието, което е основният стожер на една връзка вече няма да го има. Нищо няма да е същото.

Не е трябвало да го правиш.

Dwyd96
03-05-2016, 14:21
В този сайт наистина изглежда, че хората са добронамерени
:D Забавен си ;)


Имам приятелка от която се гордея че притежавам. !

За колко крави я купи?


Един съвет... Трай си и отричай за всичко :D

baby_baby
03-05-2016, 15:53
Ужас горката ти приятелка не я заслужаваш

ForzaFelipe
03-05-2016, 16:11
Имам приятелка от която се гордея че притежавам.

:lol:

Жалко за нея...продай я моля те, да е далеч от теб, че вообще не я заслужаваш...Едва ли ще намериш добронамерени хора, при положение, че говориш за приятелката си като за някаква вещ закупена от битака, а на всичко отгоре си и изневерил, а я описваш като ангел...Не заслужаваш такова момиче, а още по-малко заслужава тя да е до теб...

LoveInfect
03-05-2016, 16:31
Кажи какво стана ? Ще й признаеш ли ?
Вие хора как бихте реагирали на такова признание > :D

an7raks
03-05-2016, 18:18
Вие хора как бихте реагирали на такова признание > :D

Имам едно малко брадва, с него спя...

Zl1t3V
03-05-2016, 19:42
Здравейте на всички! Явно повечето от хората наистина не мислят, че я заслужават затова реших да и пиша и да се срещнем утре сутрин.Ще споделя всичко, ще ѝ обясня, че заслужава някой, по-добър от мен и накрая ще скъсам с нея. Надявам се да няма сълзи от нейна страна, просто не желая да причинявам повече болка на това толкова прекрасно създание.

toni1000
03-14-2016, 07:48
Продължавай!

Kiticat123
03-14-2016, 13:34
. Надявам се да няма сълзи от нейна страна, просто не желая да причинявам повече болка на това толкова прекрасно създание. ами трябвало е да мислиш преди да й изневериш, защото сега няма как да не я нараниш, каквото и да й кажеш ще я заболи, може би няма да плаче пред теб, но сълзи ще има нищо, че явно не го заслужаваш. Поне извади нещо хубаво от тази ситуация и си вземи някаква поука, научи се да мислиш и се замисли какво би било ако ти беше на нейно място. Също повярвай ми тва ще ти се върне, в живота всичко се връща двойно.

mincheto
03-14-2016, 13:55
В този сайт наистина изглежда, че хората са добронамерени; и реших да Ви попитам за този мой проблем. Имам приятелка от която се гордея че притежавам.

Първата ти грешка съм я написала в червено.. тук поне 90% от хората са злобни и заядливи говеда без мозък,втората ти грешка съм я написала синьо....няма такъв израз като:''аз притежавам някого'',ти не можеш да притежаваш никой човек,тя не е твоя собственост ,защото не е пазарна стока,която се продава.
Третата ти грешка съм я написала в зелено,грешка е ,че искаш съвет от тук регистрираните,повечето не дават адекватни отговори,а само могат да те нападат и да се заяждат.И четвъртата ти грешка,e че уж я обичаш и твърдиш,че е ангел,a си и изневерил.

Wikzinka
03-15-2016, 19:06
Не знам тя колко е ангел, но определено ти не си стока, така че по-добре и кажи всичко и я остави да си живее живота. Ако наистина мислиш, че е свястна, значи не заслужава да се мъчи с такъв като тебе. Много се надявам темата да е за просене на внимание, защото много глупави неща си писал и направо се отчайвам.

Fisherman
03-15-2016, 19:44
дълнопробен тъпанар

4i4koparichko
03-16-2016, 13:42
Ако това което си написал е вярно браво пичкар си. Само така може да звучи несериозно ама еби и използвай жените колкото можеш повече отколкото да те въртят по 6 месеца като някой мухлио и даже да не ти пускат и да те държат за безплатен превоз и кафенца и да си и виждал гащите само на простора

Shines
03-16-2016, 13:52
Брато никога не си я обичал/харесвал толкова много както говориш. Мога да ти кажа, че преди да скъсам бившата ми имах намерение и аз да и изневеря, но се отказах. Щом ми минаха такива мисли през главата.. работата беше ясна.. както и при теб. За това си я скъсах очи в очи без да правя други глупости. Не сме никои ние тук да те съдим(особено пък аз... като знам и какви са повечето женски), но този връзка е разпърдяна. Имай топки за Бога, спести и това, че си и изневерил и я скъсай възможно най-скоро.

divergent
03-16-2016, 17:04
Като видях това за притежанието, веднага разбрах какво леке си. Щом взимаш приятелката си за вещ и даденост, въобще не я заслужаваш. Ако наистина я обичаше, нямаше да имаш такова отношение към нея и нямаше да изневериш. Признай си поне, за да не заблуждаваш момичето, дано да има акъл и да те зареже, ще ѝ направиш услуга като ѝ кажеш. :)

Грозния
03-16-2016, 18:25
Наскоро се изкуших и преспах с една нейна добра приятелка, но напук на това правих секс с 3-та която беше привлечена само от външността ми. Чувствам се отвратително гадно за тези мои постъпки. ... Ако някой има съвети, нека ги сподели с мен. :)Що не вземеш да потретиш и може да се почувстваш по-добре :D! Дори да не се почувстваш по-добре, ще можеш да избереш с коя ти е било най-яко 8) !
dwyd96 е прав:

Един съвет... Трай си и отричай за всичко :D

...спести и това, че си и изневерил и я скъсай възможно най-скоро.Защо пък да къса - може да върти по 3-4 наведнъж, ако има време, сили и нерви :D ! За някои си е тръпка!