PDA

View Full Version : Депилиращ крем



Brlrlrl
03-05-2016, 14:25
Не мога да разбера само при мен ли е така,но всеки път когато опитам да си махна с депилиращ крем космите на триъгълника просто нищо не става.Попринцип ги махам с електрическа самобръсначка и всеки път когато пробвам космите ми не са къси,нанасям крема,чакам около 5мин и като го махна-НИЩО!!!

baby_baby
03-05-2016, 17:27
Явно не е много добър щом нещо не става пробвай някой друг

marilyn
03-18-2016, 19:30
Сигурна ли си, че 5 минтуи са достатъчни? Прочети в инструкциите колко време да изчакаш. Купи си по-качествен крем. И бъди внимателна с тази зона, защото тези кремове могат да причинят алергии и кожни дразнения.

Melly_
03-20-2016, 06:41
Никога не съм ползвала такива кремове. 20 лв крака и тригълник и ръце при козметичката и поне месец нямам притеснения.

JMalik
03-20-2016, 09:26
При мен също нищо не работеше, а пък и не ми е комфортно да ходя на козметик, което допълнително усложнява нещата... Аз пробвах депилатора на AVON за бикини линия (и не само :D) и е съвсем различен от всичко на пазара. Маха ги бързо и почти напълно, пък и цената е приемлива. Пробвай го, много е добър.

winks11
04-11-2016, 10:26
Аз пробвах няколко пъти различни марки и мисля, че наистина има значение колко време се седи. За козметика съм съгласна, че е по-добре, ако се пречупи веднъж стеснението