PDA

View Full Version : Какво ти е необходимо,за да посетиш фитнес център.



Alex21
03-05-2016, 19:54
Здравейте,поствам темата тук,защото мисля,че вие ходите най-често на фитнес.Нещата стоят така:
На 15 съм и искам да ходя на фитнес,но няма кой да ми обясни следните неща:
-Какво се изисква за фитнес:
*специални обувки,долнище,тениска
-Какво трябва да кажа,като вляза във фитнеса?
-Как трябва да започна да тренирам,като не знам нищо-как се включват уредите и т.н.
Моля Ви,знам,че е глупаво,но нямаше кой да попитам.
Благодаря предварително!

Rakshy
03-05-2016, 21:25
хахаха :Д :Д


Първо - намираш фитнес :ОО Отваряш вратата и отиваш на "рецепцията" - във всеки фитнес има място където да си платиш и т.н. Обикновено е като бар малко, абе ще го видиш :Д След това поздравяваш, ама не като баба ти, и едно "здравейте" ще стане :Д (вместо "Здраве желая вам и цялото ви здание" :Д ) Питаш за цените освен ако не си видяла някъде с големи цифри да пише за цената и т.н. Казваш си от вратата, че ти е за пръв път и дали има треньор, който да ти покаже как става, или дори да не е треньор, то пичагата или потката от "рецепцията". Ииииии туй то. След това правиш каквото ти каже и се чувстваш успяла и тренираща.


уредите не се включват. Включват се единствено пътеките евентуално или някъв по-сложен кардио уред от рода на stairmaster или ония странните дет са като ски.



а и трябва да знаеш защо отиваш. Ясни цели, защото никой не може да знае ти кво искаш.

Alex21
03-06-2016, 06:22
хахаха :Д :Д


Първо - намираш фитнес :ОО Отваряш вратата и отиваш на "рецепцията" - във всеки фитнес има място където да си платиш и т.н. Обикновено е като бар малко, абе ще го видиш :Д След това поздравяваш, ама не като баба ти, и едно "здравейте" ще стане :Д (вместо "Здраве желая вам и цялото ви здание" :Д ) Питаш за цените освен ако не си видяла някъде с големи цифри да пише за цената и т.н. Казваш си от вратата, че ти е за пръв път и дали има треньор, който да ти покаже как става, или дори да не е треньор, то пичагата или потката от "рецепцията". Ииииии туй то. След това правиш каквото ти каже и се чувстваш успяла и тренираща.


уредите не се включват. Включват се единствено пътеките евентуално или някъв по-сложен кардио уред от рода на stairmaster или ония странните дет са като ски.



а и трябва да знаеш защо отиваш. Ясни цели, защото никой не може да знае ти кво искаш.

Момче съм все пак, но благодаря много ;ддд
А за облеклото,нещо специално трябва ли ;дд
Горе-долу знаеш колко е цената за едно посещение,защото в момента няма пари за карта?

mincheto
03-06-2016, 06:50
Шише с вода и телефон с музика.

Melly_
03-06-2016, 07:53
И най-вече желание и постоянство!

kaRamella
03-06-2016, 12:32
2-3-4-5лв
предполагам :О
нз от кой град си

mincheto
03-07-2016, 05:17
2-3-4-5лв
предполагам :О
нз от кой град си

Във фитнеса,който аз ходех преди в София 35лв карта за жени-за месец.

baby_baby
03-07-2016, 05:49
Попитай инструктор в някой фитнес

tochko
03-07-2016, 12:58
хахаха :Д :Д
уредите не се включват.


това ме разби

kaRamella
03-07-2016, 20:01
Във фитнеса,който аз ходех преди в София 35лв карта за жени-за месец.

ВЪПРОСА МУ БЕ : Горе-долу знаеш колко е цената за едно посещение,защото в момента няма пари за карта?

Rakshy
03-07-2016, 22:34
еееей, кур бате, аз си мисля, че си момиче : Д: Д:Д


КАК КАТО СИ МОМЧЕ ПИТАШ ТАКИВА НЕЩА БЕ, ЩЕ ИМА ТУПАНИЦИ


за у Софето по-малко от 2.50 едва ли ще намериш и месечна карта по-малко от 20. Тва е за кварталните фитнеси, които са си главно мазета :Д Имаш топфити, мопфити, пулсове, мулсове и какви ли още не атлетици, матлетици, които са по-скъпи. Туй то.