PDA

View Full Version : Кога ще ми дойде?.



PaolaD.
03-06-2016, 07:17
Здраввйте! Аз съм на 12 и темата може да не се хареса на повечето от Вас! Така темата е такава: Всички мои приятелки имат цикъл само аз не! Знам, че на тази възраст е рано, но аз имам бяло течение повече от година! В нета пише, че след бялото течение ще ти дойде цикъла. Също така имаше, че то е от 6 до 18 месеца и така. Аз съм с бяло течение от 17 месеца и половина. И не ми идва, но имам това чувство. Незнам какво да правя! Ако има някой, като мен да пише долу в коментарите за да знам, че не съм само аз така! Предполагам, че има!!!...Там така, ако може някой възможно най-скоро да ми отговори! Защото се тревожа за това бяло течение. Съвсем се обърках. Благодаря Ви предварително. Надявам се да разберете какъв е случая ми!!!... И съжелявам, ако някъде съм изпуснала запетая или някоя буква. Очаквам Вашите отговори с нетърпение. Моля без хейт. Чао !!!...

Dwyd96
03-06-2016, 07:43
Утре сутрин...

Indistinct
03-06-2016, 14:59
Здраввйте! Аз съм на 12

Яж повече пилета, за да се натъпчеш с хормони и да видиш колко бързо ще ти дойде..
Но сериозно, няма за какво да бързаш. Всеки е различен, ще ти дойде когато му е времето.
Ако станеш на 16-17 и още не ти е дошло, е тогава вече е проблем, така че няма защо да се притесняваш.

mincheto
03-06-2016, 18:24
ОО спокойно..има време до 16,ако не ти дойде...тогава се притеснявай.;)

baby_baby
03-06-2016, 20:40
Ще ти дойде скоро все пак си на 12

TROLLDADLOLCAKE
03-09-2016, 12:05
Като толкова се притесняваш отиди на гинеколог да ти направят хормонални изследвания за да видиш дали всичко е наред.Лично на мен не ми се вижда да има нещо притеснително..при едни момичета цикълът идва на 12,при други на 14..Всичко зависи от това,колко развита си ти самата,от гена ти и т.н...Пък и защо бързаш?Мерак ти е една седмица в месеца "да тренираш коремни спазми" ?