PDA

View Full Version : Моля за помощ!-Прочетете го добре за да разберете!



mquaoo
03-06-2016, 16:30
Здравейте!Имам един много голям проблем.Лятото бях прочел една статия за едно момче ето я:
Проблемът е, че от 1 месец непрестанно си мисля за рак, смъртта на някой от моите близки и какво ще правя тогава. За болестти и си внушавам някои от симптомите. Направо.. ужас. Не го искам но то отива в главата ми :@ Немога да спя, да мисля трезво в училище и направо незнам. Tova e momche na 14 godini i me e strah da ne sum kato nego zashtoto i az sum mislel tezi neshta sus smurtta raka bolestite,no ne 1 mesec a za 10 min nqkude i tova go mislq v produljenie na 8 meseca dali sum kato nego ne znam kakvo da pravq mnogo vi molq za pomosht mnoogo mi e nujda pomoshta vi ! momche na 14 godini!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Rakshy
03-06-2016, 16:59
изцепвай ми от раздела бе

RuiMyaoBG
03-13-2016, 13:50
[QUOTE=mquaoo;11408832]
Tova e momche na 14 godini i me e strah da ne sum kato nego

Не си ! Спокойно ! Ще разберш,ако имаш рак. ;)

Но ето ти,все пак едно линкче :
http://centralhospital.bg/index.php?p=22&id=37

orli
03-19-2016, 09:41
Na maika vi putkata tova sum azzz az poblukuvah tova no si zagubih parolata po-tochno zabravih ,no ste pulni pomiari i mi mahnete temata shtot nikoi ne otgovarq i ne me razbirat kolkoto i puti da spodelqm v drugi forumi pak ne me razbirat basi oligofrenite ne znam strah me e da ne sum kato nego we glupaci ne che gi mislq tezi neshta tupi li ste kvi ste bahti izrodite olelelelelel

daasd
03-27-2016, 18:34
Sh vi eba maikata putki maini sh vi prusna ot ebane murhsiiiiiiiiii maikata vi da eba da sh vi purdq v ushite nai-tupiq forum sait li ko e shiani putki spermi qj te slonsko laino oligofreni pedali grozni tupi mamichkata vi sh eba