PDA

View Full Version : гълтане



stalker681
03-07-2016, 06:45
Така знаци трябва ми стъкло 50/50 да е мйеко и сладко да ви е сладко дупето и миризливо от спермата е най важното нещо което можете да си представите яжте и пийте сперма много е полезна поддържа кожата мйека и гладка после плюете двойно повече сперма за красота и дързост.Като започнахме да говорим за спермичка се сетих и за пикнята тя е мека и жилава и мирише има жълт цвят и като те намае почваш да казваш аз съм номер едно и трябва да сме добри хора за да сме миротворици а ако не сте миротворци мрете в ада пишат от списания шиллъри клинтънд.Същото списание казва че колкото повече сперма имаш по косата толкова по мйека тя става и когато я махаш спермата трябва да се изскъпеш и да се напишеш мълния като мълнията от райгеки.
Когато си добър човек чакрата ти се подобрява а когато си лош човек тя става по лоша и от на миглена кунева.Миглена кунева яде много сперма и затова е така добра и хубава Мая манолова също яде семенна течност и затова е така здрава и проклета и хубава.Когато казваш на някой че си добре всъщност му казваш оди се гръмни или знаят ли ваще че одиш без гащи бас софиянците пак да се маят.
Надявам се да не съм ви отекчил а сега обърнете внимание на последните редове.
Спермата е много хубаво нещо за гълтане и спазване на нужните калорий когато я гълташ ставаш все по здрав и по здрав секс

solo_
03-07-2016, 10:36
Аз например обичам лайна ! http://2girls1cup.ca/