PDA

View Full Version : Не искам пак да го нараня, какво да правя ?



karinaa
03-08-2016, 11:29
Здравейте, аз съм момиче на 18 години и от половин година си имам приятел. За сега се разбираме добре но проблема е там че преди известно време му изневерих ( правих секс с друг ) нямам никаква представа защо го направих. Съжалявам ужасно много ноо.. станало е вече. На всичкото отгоре признах на моя приятел и той ми прости, обещах както на него така и на себе си, че повече няма да допускам такива грешки. Ох какво се случва с мен обичам го той се държи много добре с мен но секса ни куца - може би и затова го направих с друг. Най - лошото е че не искам да се разделям с него, но и най - якото нещо в нашата връзка не върви. Днес видях това момче с което му изневерих и изпитах огромно желание пак да съм с него. Не искам повече да лъжа приятеля си. Дайте ми съвет как да спра да желая другия ( който никога не би ми дал връзка а просто секс ) или ще е най - добре да не се занимавам с никои ? Благодаря ви предварително ! :)

TROLLDADLOLCAKE
03-08-2016, 13:16
Чисто и просто ти си курва - без да ми се обиждаш.Когато нещо ти куца,сядаш и говориш,обсъждате го и като видите,че няма как да се оправи си стискате ръцете и всеки тръгва по своему!А ти си постъпила като 70% от жените днешно време.."Първо да ми сложат кура,пък после ще се извиня някакси!".Ако съм на приятеля ти щях да те зарежа на момента.Такива като теб не заслужавате човек,който да Ви обича.

divergent
03-08-2016, 16:05
Според мен колкото и да си щастлива с приятеля си, ти не го заслужаваш, защото си го предала. След като имате проблеми в секса, изневерила ли си веднъж, дори да си обещаваш, че е за последно, ще се случи пак. Секса не е най-важното нещо в една връзка, но е важна част от нея. Колата не може да върви нормално без една от четирите си гуми, нали?

inewton
03-08-2016, 18:03
Добре е, че си признала, но вече доверието, което е основата на една връзка няма да го има. Връзката ви няма да трае още дълго, а ти пак ще изневериш (както и сама предполагаш). А иначе, че си курва е от ясно по-ясно.

Maleficus
03-08-2016, 18:56
Прости на първосигналните хора по-горе... Всеки прави грешки.. Е аз не съм макар и да можех но други съм.. Значи слушай сега. За да ви куца секса, значи не комуникирате правилно или не е достатъчно привлекателен, незнам подробности.. АКо проблема е в комуникацията, може лесно да се поправи, но иска определена доза зрялост, а не виждам нещо желание за такава по-горе... Трябва и самоконтрол и търпение, ще се научиш, но си мисля, че е по добре да оставиш момчето ако не си сигурна, че искаш да бъдеш с него и ако си мислиш, че може да му изневериш... Постъпи като зрял човек и му кажи какво харесваш и какво не в леглото или не го тормози повече ако не го харесваш вече и търсиш тръпка това е.. Няма да те наричам курва, защото не е правилно да ти слагам табела без да ти дам шанс да докажеш, че не си, както той е направил... От теб зависи дали си или не си. Сгафиш ли пак докато си с него, не се обиждай ама си ..

divergent
03-08-2016, 19:12
Прости на първосигналните хора по-горе...
Прости ни, моля те.

baby_baby
03-09-2016, 07:31
"Нямах представа защо го направих" не е оправдание аз направо се чудя как така изобщо ти е простил просто го остави не го занимавай с глупости

mincheto
03-09-2016, 09:27
Начи мъжете могат да изневеряват,a ние жените като изневерим и сме ''курви'',така ли:?: :!:
А ти авторке се замисли,щом нещо куца във връзката ви дали не е дошло времето да се разделите и да се събереш с този,който те привлича... ;)

Pug_306
03-09-2016, 11:17
Ами покажи му какво искаш в секса след като той не знае, толкова е елементарно. А не да ходиш да се шляпаш наляво-надясно с други! Пък като не искаш - остави го човека, поне да не се мъчи с теб повече !

Niakoitam
03-09-2016, 11:29
Такива като теб не заслужавате човек,който да Ви обича.

+1000

Направо какво се занимаваш с гаджета. Ходи си се шибкай наляво надясно,докато порастнеш за истинска връзка и поне съвестта няма да те гризе...:)

Niakoitam
03-09-2016, 11:31
Начи мъжете могат да изневеряват,a ние жените като изневерим и сме ''курви'',така ли:?: :!:
А ти авторке се замисли,щом нещо куца във връзката ви дали не е дошло времето да се разделите и да се събереш с този,който те привлича... ;)

Това нещо като опрвдание ли трябваше да бъде?...;)

TROLLDADLOLCAKE
03-09-2016, 11:52
Минке,тук не става дума дали си мъж,жена или среден пол както теб.Тук става дума за изневяра.Ползвай си малко русата глава..знам,че ти е трудно,но все пак.

mincheto
03-10-2016, 08:39
Това нещо като опрвдание ли трябваше да бъде?...;)

3ащо пък да се оправдавам като няма за какво и пред кого:?: :!:Начи ,аз,ако искам мога да говоря с мъжа си по тела и да правя секс с друг мъж през същото време,и мъжа ми да не заподозре нищо.. ;)

tori
03-10-2016, 09:46
Начи ,аз,ако искам мога да говоря с мъжа си по тела и да правя секс с друг мъж през същото време,и мъжа ми да не заподозре нищо.. ;)
:lol:

По темата: Авторке, курвенска постъпка си направила. Не я превръщай в рецидив, а вземи и говори с твоя човек. Обясни какво и как искаш, покажи му, ако трябва. Мисли за нещо за разнообразие, ако ти е еднотипно. Не мога да съдя приятеля ти, че ти е простил - всеки има правото да си даде душевен мир, той май за това го е направил, а не за чернитети очи или за тва, че ти е напреки онаа работа. Това ми е на мен философията за прошката. И колкото и да мисля по този начин, не го разбирам, защото аз не бих простила. Ама няма значение. Важното е, че сега трябва да бъдеш внимателна и с туристическата ютийка да изгладиш нещата, за да имаш някаква основа, върху която да си градиш отношенията отново. Ти знаеш как ще го постигнеш това. Само никога повече не го прави отново, защото всички в темата нагоре ще са прави и няма да е само курвенска постъпка, а ще си направо курва.

Niakoitam
03-10-2016, 10:31
3ащо пък да се оправдавам като няма за какво и пред кого:?: :!:Начи ,аз,ако искам мога да говоря с мъжа си по тела и да правя секс с друг мъж през същото време,и мъжа ми да не заподозре нищо.. ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Такива ли баламурници си ги избираш? :D Което разбираш ли няма да те направи много великата както си мислиш,а поредната мръсна курва.Такива в днешно време с лопата да ги ринеш.:) Все пак да не забрравяме и факта,че не ти вкарваш,а на теб ти го вкарват,макар,че изобщо не оправдавам и тези дето го вкарват ако си имат гадже,че дори и да знаят че ти си имаш макар,че тогава вече са една идея по-малко виновни от теб,ако са сами, дето ти уж си имаш.Все пак....пробват си късмета хората...;) Друг е въпроса,че все ми биеш на форумно тролче,а даже и да не си може да си просто от форумните великани дето много им знае устата само в интернет,а в реалността са по-ниски и от тревата. :)

Иначе аз имах предвид нещо като оправдание за постъпката на авторката ли се опитваш да правиш? ;)

mincheto
03-10-2016, 10:55
Ха та аз не я познавам за чий кур да я оправдвам? :lol:
Решила си го e,направила си го е,има си глава на раменете тя нее там за красота,секи сам трябва да се оправя в тоя скапан живот... ;) Пък а3 никога и пред никого НЕ скланям глава дори след това да трябвада изям 1-2 шамара :DДоста шамари съм яла заради лютият и дълъг език...Нали си имам и македонска кръв от прадедите ми;)

ПП:Niakoitam
Фащам бас,че и ти си изневерявал поне 1-2пъти в живота си ;) :D

Niakoitam
03-10-2016, 11:13
Ха та аз не я познавам за чий кур да я оправдвам? :lol:
Решила си го e,направила си го е,има си глава на раменете тя нее там за красота,секи сам трябва да се оправя в тоя скапан живот... ;) Пък а3 никога и пред никого НЕ скланям глава дори след това да трябвада изям 1-2 шамара :DДоста шамари съм яла заради лютият и дълъг език...Нали си имам и македонска кръв от прадедите ми;)

ПП:Niakoitam
Фащам бас,че и ти си изневерявал поне 1-2пъти в живота си ;) :D

Готова ли си на мига да се закълнеш в майка си или някой човек на когото държиш истински,че АЗ съм изневерявал поне 1-2 пъти в живота си? ;)

tori
03-10-2016, 11:38
Айде сега детски изказвания тип „Заклай се в тва майка ти да умре, ако не си прав!“
Всеки ден ме отчайвате все повече и повече.

Niakoitam
03-10-2016, 11:54
Не бе,защото е много убедена...;)

Maleficus
03-10-2016, 12:58
Ееее толкова много напрежение ! Вземете да се срещнете за по един бърз секс, че не е хубаво за здравето ! Моме, авторке !! Ако нищо не помогне, ще ти подаря девствен колан направен от титан ! Значи пишеш му пин минимум 30 символа, после си удряш главата 5 пъти в стената да го забравиш и проблема с изневерите ти е решен !

女性の目
03-12-2016, 08:57
Тръгнете отново!

mincheto
03-12-2016, 19:50
Готова ли си на мига да се закълнеш в майка си или някой човек на когото държиш истински

Да,в брат си. ;)

Niakoitam
03-13-2016, 10:27
Дето го нямаш ли? ;)