PDA

View Full Version : daite mi suvet ... chuvstvam se vinovna



alena99
03-08-2016, 15:24
Здравейте на всички ! Искам да споделя с вас една случка с мен и моя приятелка искам съвет да ми дадете не знаех точно къде да го публикувам но реших да е тук ! Така най добрата ми приятелка с нея сме 2 години заедно наистина сме почти неразделни както се вика дупе и гащи ... има си приятел от 3 години запозна се с едно момче и излиза с него от 2 месеца и аз знам всичко за тях но този въпросния и приятел истинския не знае какво се случва между тях тааа.. онзи ден бяхме в една моя приятелка и брат и беше там случайно ги видях да се целуват и ми стана малко тъпо защото преди имах нещо с него но многооо за малко така да кажа само целувки ... и реших да си тръгна така де тръгнах си и на спирката видях тоав момче с което е 2 месеца и ме пита дали няма нещо общо с на приятелката брат и ми и в случая тя е с 3ма колкото и тъпо да звучи и аз му казах само че са се целували нищо друго не съм казвала и му казах да не и казва а той какво направи каза и и така от 2 дни заради нея не съм спала мисля я постоянно защото я обичам наистина много и не искам да се караме за такива работи а и има неща които само аз ги знам от както сме заедно само за това съм се изтървала пред някой и не знам защо го направих но .... според нея и правя мръсно и т.н не знам дали да се чувствам виновна или не оставила съм я намира но гадното е че сме в един клас и това ме натоварва наистина много не знам :(как бихте постъпили вие ?

TROLLDADLOLCAKE
03-08-2016, 21:03
Наистина си и направила мръсно,но от друга страна пък тя е курва.Трябва да осъзнае че от "два стола" се пада много лошо,а в случая са дори три.Обясни и,че е било моментно,не си осъзнала защо и как си казала и смятам,че ако ти е истинска приятелка ще те разбере.

baby_baby
03-08-2016, 21:43
Много объркана история

Направила си мръсно така не се прави на приятелка

Но за мен и тя прави мръсно