PDA

View Full Version : Кръгчета с наргиле.



queen3
03-10-2016, 13:11
Хей. Някой може ли да ми каже как по-точно се правят кръгчетата с наргиле и как се изстрелват. :Д Опитвам от две седмици и понякога стават понякога не, но не мога да ги изстрелвам. Благодаря ви предварително!

МамичкатаТи
03-10-2016, 20:00
Няма как да те научим през нета , но мога да ти кажа нещо зарибно което открих с моите приятели онзи ден . Напълни една чашка с вода и сложи сапун , веро или нещо с пяна , потопи кръгла тръба в чашата (ние използвахме ролката на фолиото :Д), преди да я извадиш си поеми от наргилето , сега я изкарай и от сухия край бавно надуй/издишай .
Получава се брутално балонче пълно с гъст дим и като стане .. преди да се пукне бързо бутни ролката нагоре , за да се отдели/отлепи балончето от ролката .
Успех дано съм бил полезен !

TROLLDADLOLCAKE
03-13-2016, 15:02
Трика е в ченето..Обаче няма как да ти го обясня с писане..Супер странно е..Набираш дима,отваряш ченето и едновременно с това хем тръгваш да го затваряш със все сила,хем му пречиш и изведнъж просто пускаш и става..мега странно е..Едно време се научих с цигара докато си лових риба :D :D :D

krastata
03-13-2016, 19:39
Няма как да те научим през нета , но мога да ти кажа нещо зарибно което открих с моите приятели онзи ден . Напълни една чашка с вода и сложи сапун , веро или нещо с пяна , потопи кръгла тръба в чашата (ние използвахме ролката на фолиото :Д), преди да я извадиш си поеми от наргилето , сега я изкарай и от сухия край бавно надуй/издишай .
Получава се брутално балонче пълно с гъст дим и като стане .. преди да се пукне бързо бутни ролката нагоре , за да се отдели/отлепи балончето от ролката .
Успех дано съм бил полезен !

Веднага, след като ти прочетох коментара си запалих наргилето и го пробвах... стана мега якото. Пробвайте го и вие. Аз лично пробвах с тънко шише и сламка.

Иначе по темата... и аз отначало не можеш да правя кръгчета, но правих непрестанни опити и накрая стана. То не е толкова трудно, питай някой като пуши цигара как прави кръгчета и пробвай