PDA

View Full Version : Не знам какво да направя :(



koceto_00
03-10-2016, 16:46
Здравейте !! Историята, е че харесвам едно момиче много от много време. Интересното, е че тя не ме познаваше по какъвто и да е било начин. Един ден реших да се престраша, защото не можех повече така и отидох до училището и с букет цветя. Просто я изкарах от час и и го подарих тя не знаеше какво се случва не знаеше кой съм, но се зарадва страшно много запознахме се и си говорихме 5 мин. След което ми обясни, че не може да приеме букета, защото е сложно момчето с което била нямало да се почуства добре и нямало да бъде добра идея изобщо да разбира. Както и да все пак го прие без да настоявам много, каза ми че ще ми пише после. Е да писа ми обясни ми, че няма никакъв начин да приключи това което е започнала с друг човек, благодари ми сигурно милион пъти докато си писахме и ми се извиняваше постоянно. Каза ми че си личи, че съм добро момче и ми каза,че може да разговаряме отново някой ден. Съжеляваше, че не е обърнала внимание на съобщенията ми които съм и изпращал . Имам познати в училището и просто ми казаха, че никога до сега не се я виждали толкова щастлива. Хора кажете ми какво да правя усещам как се измъчвам само :(( не спирам да мисля за нея сутрин като се събудя си представям лицето и когато бях пред нея, а минаха само два дни от тогава и нещата с мен стават все и все по- зле помагайте :(

aneliaaa
03-10-2016, 17:19
Просто излизай повече с приятели, забавлявай се, вместо да стоиш затворен вкъщи и да се самосъжаляваш, намери си хоби, за да не мислиш за момичето, не й пиши, не я търси, избягвай срещи с нея..

RapExotic
03-10-2016, 18:04
Вманиачил си се.

mincheto
03-10-2016, 18:48
Бъди по-настоятелен ,когато свършва училище примерно я издебни и я изпрати до спирката или до тях,и през това време може да си говорите.

TROLLDADLOLCAKE
03-10-2016, 19:23
Минке,пак се изсра на метеното!Момчето бъдещ психопат ли искаш да става,че му даваш твоите ТЪПОТИИ за пример?
Изчакай известно време и виж как ще се развият нещата.Междувременно излизай с приятели,наблягай на спорт и оползотворявай цялата тази енергия в нещо положително..Знаеш ли пък..може до месец да скъса с нейния и ти да имаш своя шанс...НО ВЪВ НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ СЛУШАЙ МИНКА!!Не притискай момичето,не я следи,не я причаквай!Не само,че е долно,но е и психопатско и това само би я отблъснало.Дано нещата се развият добре за теб и имаш своя шанс.Успех и да ни пишеш какво е станало!

baby_baby
03-12-2016, 11:38
Просто се е зарадвала от букета

persil
03-12-2016, 12:22
Здравейте !! Историята, е че харесвам едно момиче много от много време. Интересното, е че тя не ме познаваше по какъвто и да е било начин. Един ден реших да се престраша, защото не можех повече така и отидох до училището и с букет цветя. Просто я изкарах от час и и го подарих тя не знаеше какво се случва не знаеше кой съм, но се зарадва страшно много запознахме се и си говорихме 5 мин. След което ми обясни, че не може да приеме букета, защото е сложно момчето с което била нямало да се почуства добре и нямало да бъде добра идея изобщо да разбира. Както и да все пак го прие без да настоявам много, каза ми че ще ми пише после. Е да писа ми обясни ми, че няма никакъв начин да приключи това което е започнала с друг човек, благодари ми сигурно милион пъти докато си писахме и ми се извиняваше постоянно. Каза ми че си личи, че съм добро момче и ми каза,че може да разговаряме отново някой ден. Съжеляваше, че не е обърнала внимание на съобщенията ми които съм и изпращал . Имам познати в училището и просто ми казаха, че никога до сега не се я виждали толкова щастлива. Хора кажете ми какво да правя усещам как се измъчвам само :(( не спирам да мисля за нея сутрин като се събудя си представям лицето и когато бях пред нея, а минаха само два дни от тогава и нещата с мен стават все и все по- зле помагайте :(

Бате, ти само ако знаеш, че четейки това нещо сякаш ми мина дежавю :D Ма ко да са прай, не сме толкова готини явно, че някой да си зареже гаджето заради нас :(

Shines
03-12-2016, 16:53
Keep calm bro и си удари една. Ще ти мине ;).

gimli
03-12-2016, 17:56
Е ти не знаеше ли, че има приятел?

koceto_00
03-12-2016, 20:26
e ne

koceto_00
03-12-2016, 20:27
novo 20 snoshti si pisahme i se razbrahme da sprem s kontantkite izvestno vreme zaradi priyatelcheto, no dnes yavno i e vikal neshto zashtoto me e blokirala ot vsyakude

gimli
03-13-2016, 06:16
Жалко за парите за букета. :(