PDA

View Full Version : Рабалка - грозна откачалка ! :D



solo_
03-10-2016, 17:58
Indistinct, в момента ще пиша стихотворение за Рабалка която е грозна откачалка, но те моля да НЕ показавш и аз колко съм грозен - Помниш ли като ти пратих мой снимки и клипове ? Знам че ги пазиш и се празниш на тях, но НЕ ги качвай, че ще ми се смеят, ще ми се смеят ако снимките и клиповете станат публично достояние - или пък ако искаш ги качи, че и другите да се празнят и те.

Започваме:
Rabalka - Пич, ти си далеч от човешката раса !

Ето нещо и за теб ! (няколко изречения) /Да приемем че си момиче/

Рабалка, Рабалка приличаш на болна педалка.
В лице приличаш на откачалка !
Свирки правиш на всяка свалка защото си откачалка.
Кура ми прилича на запалка, защото устата и е подпалка.
Ти си педалка и тук се правиш на откачалка, щото си аналка и страшна бъркалка.

Сама си определяш цетана за която ще те праскат в устата докато си пускаш лайната и си разнасяш аромата.
Привличаш само батки които са пълни шматки с малки и големи пишки и много нишки.
Гъзът ти е вунище, а путката лайнище.
Гъзът ти е мек и прилича на този на Шрек.
Гъзът ти е мърда която хвърля лайна.

Ти си пача, а гъзът ти е мека мърда, за нищо не става и е чиста боза !








ПП: Защо всички се празнят на мой снимки ? Е, например АгентМура гледал моя снимка и си търкал пишлето в екрана без дори да осъзнава кой кой кого гледа... Жалко е. Излезте и си намерете приятел/приятелка - мен НЕ ме гледайте, моята ситуация е по-солжа от вашета ! Кво гледате мой клипове ? Да само си го казвам ! Вие вече ме разкрихте и аз няма за какво да се крия ! Няма и няма ! Да, вече всички знаят ! Аз бях ! Аз ви ебах със свойте големи гърди и дупе ! АЗ ! !

Liora
03-10-2016, 19:08
Рабалка е фейк.

solo_
03-10-2016, 19:21
Рабалка е фейк.

То само като видиш какво смешно име, ти ставаясно.
А ти от къде знаеш че е фейк ?

divergent
03-10-2016, 19:29
Соло, ти си истински талант на римите!

solo_
03-10-2016, 19:31
Соло, ти си истински талант на римите!

вав леглото сашто сам талант !