PDA

View Full Version : Парене при еякулация



Tihoeira
03-10-2016, 23:13
Ще обясня всичко подробно, тъй като вземам състоянието си на сериозно. Наистина ми пречи.
На 18 съм, момче, имам приятелка, не сме правили още секс, но го обмисляме.
Тежа около 70 - 75 и съм висок, ектоморф.
Наскоро карах колело, без задни амортисьори. Имам силна имунна система и обикновено се справям с издържането на студа. Но ходя доста рисково - с по една тениска от години.
Мастурбирам често. Навик ми е всеки ден. Когато ми е скучно може даже по повече от веднъж на ден.

Започна с някаква мистериозна болка горе в хълбока но тя траеше някъде 2-5 минути и беше единичен случай.
Същото важи и за някаква болка в кръста. После беше парене при уриниране.
Забелязах, че при стиск отделям някакъв секрет, прозрачен, леко лепкав и без специфична миризма.
Не мисля, че се появява ако не съм мастурбирал наскоро.
Струята беше раздвоена в началото но после се оправи. Изпишквам се добре, но ако съм стискал трябва накрая
леко да се напъна за да се доизпишкам хубаво. Но това го имам от мноого време.
Болки по самия пенис нямам, нито пък в тестисите.

Сега проблемите са 2. Един регулируем и един, доста неприятен.
Сега когато ходя по малка нужда в началото усещам лек сърбеж някъде в края на уретрата.
Струята всякаш го почесва, защото се смекчава особено след като се напъна за да засиля струята.
После всичко протича нормално.
Неприятното е, че еякулацията протича подозрително.
Усещането е притъпено а вместо това се усеща нещо, като парене пак на същото място към края на пениса.
Спермата не е по-различна от както я помня.. може би е в малко по-малки количества, но това винаги е било относително и зависимо. Не е нещо, което да ми вземе вниманието.

Пия изключително малко вода. Предимно пия безалкохомни и бира.
Не ходя по малка нужда твърде често. Ходя по голяма нужда без проблеми.
Преди много време прекарах цистит. Възпаление при, което просот ходех до тоалетна често.
Но по онова време пиех много кола.

Моето лично логично заключение е, че семенната ми течност причинява цялото това дразнение в пениса.
По мое наблюдение изглежда това се случва но е възможно и да греша. Надявам се някой да ми помогне, защото в интернет не можах да намеря човек със същите оплакваня дори и след като обикновено не ги описват подробно..

Ivaaaaa
03-11-2016, 05:30
Може би няква инфекция. Нз що не отидеш на лекар. И може би имаш предвид уретра? О.о

mincheto
03-11-2016, 10:50
Що не посетиш уролог? И в този форум неочаквай адекватни отговори поне от 98% от хората тук,те само се заяждаш и нападат нищо повече... ;)

Tihoeira
03-11-2016, 13:03
Нищо не очаквам. Пробвам си късмета :)

Грозния
03-11-2016, 20:36
Наскоро карах колело, без задни амортисьори. Може и да няма връзка, но ако си много хилав, трябва да си вземеш подходяща седалка, да не ти убива на някои места.

Все пак отиди и на лекар за всеки случай! Успех :)!

Tihoeira
03-11-2016, 23:21
Може и да няма връзка, но ако си много хилав, трябва да си вземеш подходяща седалка, да не ти убива на някои места.

Все пак отиди и на лекар за всеки случай! Успех :)!

Доста съм хилав :/ ..
И доста ме убива. Имах болки в задника цяла седмица а само тва може да ми ги докара. А да не говорим като слеза от тротоар и си вкарам топките в...

П.С Не умирам.
Сигурно е на механична основа, защото днеска като се видях с мойта и тя беше твърде секси за да го понеса и си викам майната му на профилактиката. Накарах я да се снима а аз вечерта си треснах една и почти не пареше.
Остава си това, че е по-малко чувствително де.

..ма си направих масаж на тестисите тоя път.
Така, че е твърде рано за да се радвам но поне знам, че не е неизбежно и че все още мога да си правя кефа без да бъда наказван за което.

Грозния
03-16-2016, 20:57
Доста съм хилав :/ ..
И доста ме убива. Имах болки в задника цяла седмица а само тва може да ми ги докара. А да не говорим като слеза от тротоар и си вкарам топките в...Вземи си подходяща седалка с улей по средата за да не ти убива на пениса и простатата и си вдигай гъза от седалката като се качваш и слизаш от тротоари, за да не ти се удрят топките.

corbV2
03-16-2016, 21:19
Грозен, много разбираш от пишки. На първа линия си във всяка подобна тема. Ти си само за гей. И без това само там ще те огрее ;/.

Грозния
03-17-2016, 20:30
...много разбираш от пишки...Разбирам, защото аз самият имам една и се грижа за нея 8) ! Който има - разбира! Ти като нямаш, как ще разбираш :D ?

Ти си само за гей. И без това само там ще те огрее ;/.Размечта се нещо май, а?!

corbV2
03-17-2016, 22:27
^ Жалко, че си нямаш путка тогава. Защото това ти е единственият шанс да опознаеш и такава ;/.

anonimcho123
11-13-2017, 21:02
и аз имам същия проблем от известно време като твоя чувствам парене или по скоро някаква тъпа болка при изпразване и лека болка в тестисите и се притеснявам и обмислям да отида на лекар , дали се дължи на това че не масторбирам често а със приятелката ми се натискаме почти всеки ден но нищо не се случва просто несме опитвали смисъл тестисите когато тя седи във мен са в постоянен натиск дали е от това ако можете да ми помогнете ще съм благодарен