PDA

View Full Version : Влюбена съм в с........



Anngtodorova1
03-11-2016, 01:36
Ха.... Колко банално звучи нали? Здравейте.. Аз съм Ани и съм поредната глупачка влюбила се в сводник. Искам да споделя истприята си с вас.... Не за друго просто близките ми приятели ме упрекват а аз наистина нямам нужда от това... Въобще не ми става по леко.... Запозна ни общ приятел... Чул че съм била много свясно момиче, много съм била крадива ииии обичайните глупости. Започнахме да си пишем, той не живее в България.
Завъртя ми главата , привлече ме това, че е хитър и интелигентен. Малко след това се върна. Аз още не знаех той с какво се занимава и хлътнах. После той пак замина. Нямаше го около месец а аз го чаках. Сега отново е тук, обяснява се в любов твърди че няма такива намерения към мен... Постоянно ми лазва колко ме обича как съм различна и т.н. Безсилна съм наистина не мога да прекатя всичко, много де влюбих, а в същото време осъзнавам в каква опасност дъм... Много ме е страх. Има ли поне капчица вероятност нещата които кзва да са истина.. Ужасно съм объркана.. Не знам с каква цел го публикувам и какво очаквам да чуя, но моля за мнения и съвети...

Pug_306
03-11-2016, 06:36
Никакъв, подготвя те и теб за пътуване !

Niakoitam
03-11-2016, 09:08
Много секс и бой ще видиш покрай този. :)
Измъквай се овреме и не се лигави, че после да не ревеш и да не ти течат сълзички във безизходицата...

mincheto
03-11-2016, 10:09
Изобщо не му се доверявай,още повече,че знаеш,че е сводник:!:Оттърви се от този тип до като е време,защото 100% ти приказва тия приказки от 1001 нощ ,за те върже и като лапнеш ще те принуди да заминеш,да работиш за него.А заминеш ли дори може да ти прибере личната карта,за да не можеш да избягаш.На твое място бих му организирала клопка и бих го предала на полицията още повече,че знаеш с какво се занимава.Бъди много внимателна и го зарежи до като още можеш.

TROLLDADLOLCAKE
03-11-2016, 16:58
На хора като него това им е работата..Имал съм допир с такива хора и знам,че само и само да те привлече да заминеш ще ти се явява и като майка и като баща, но всичко приключва докато минеш по каналния ред и стигнеш до улицата,където и сама може да се досетиш на какво ще бъдеш подложена.Блокирай го,спри всякакъв контакт с него и забрави,че съществува!Той ако беше много стока нямаше да се занимава с такова нещо!Не създавай главоболия на родителите ти,защото достатъчно майки вече си оплакаха децата. ;)
Дано имаш малко мозък в главата и осъзнаеш какво ти казвам.

Maleficus
03-11-2016, 17:59
Да скъпа, очаква те много любов с този ! Звучи ми като либерална личност, която обича да споделя, така че секса едва ли ще ти писне ! Всеки ден ще си с по 10 - 20 различни и самочувствието ти ще бъде по-широко от портите на ада ! Струва си момиче, не го пускай да избяга ! Мечтата на всяка жена е да зависи напълно от някого и да прави секс 24/7 с различни мъже, а пък ако е добро момиче, може и да й дадат джобни !

baby_baby
03-12-2016, 11:39
Никакъв, подготвя те и теб за пътуване !

+++

persil
03-12-2016, 12:00
Ех, глупави същества... Винаги се влюбвате в неподходящия, нали? Дано тая история е измислена, защото ако не е лошо, много лошо. Познавам психиката на сводниците - за тях няма любов, жените за тях са само машини за кинти и куротрошачки. Но по-лошото е, че вече може би е твърдо късно за прекратяване. Не успеят ли веднъж да убедят с добро, почват с лошо. Най-добре си намери двама-трима, които да го закарат някъде, където никой няма да го намери, да го попилеят от бой и да го зарежат там докато си умре от глад, че иначе отърване няма...