PDA

View Full Version : Страх от целувка



VictoriaM
03-11-2016, 13:34
Няколко пъти са тръгвали да ме целуват обаче дори и да искам не мога да отвърна, не мога да се отпусна, постепенно почнах да си позволявам обикновена целувка, обаче страшно много се притеснявам, а целувката с език е направо някакъв ужас за мен и колкото и да искам да пробвам не мога. Тва ми пречи и да тръгна с някой щото ще е много тъпо да ходим, той да ме целуне, а аз да се отдръпна.. Някой друг има ли такива проблеми, израстват ли се ?

TROLLDADLOLCAKE
03-11-2016, 15:40
Напийте се с приятелите ти и играйте на шише!
Ех..хубави времена бяха.. :( :D :D

RapExotic
03-11-2016, 19:04
Гнуслива ли си или имаш фобия?

LoveInfect
03-11-2016, 19:14
Ами церувай се нормално, но просто се отпусни и притвори леко устните си. Просто виж той какво прави. Relax, иначе добра идея е да му споделиш предварително, че не си се целувала, и той ще се съобрази и ще ти покаже. Ако имаш по близък приятел, и сте ок, също ще ти свърши работа.

baby_baby
03-21-2016, 14:17
Отпусни се и не го мисли толкова

ДОТА
03-21-2016, 20:13
вземи си домашен любимец и се упражнявай на него
стига да не е плъх, че те хапят езика

divergent
03-21-2016, 20:31
Аз първия път когато се целувах си въртях там нещо езика, доста некомфортно се чувствах. Следващите му опити да ме целуне спирах, директно си му казах "Какво се буташ, като знаеш, че не мога да се целувам с език?" :D Момчето ме успокои, че не е трудно. Ами, вярно си е, просто се отпуснах и то си стана от само себе си. Та, спокойствието е важно, може и да ти звучи смешно за такова дребно нещо, но за мен е важно и да имаш доверие в партньора ти в целувката.