PDA

View Full Version : Любовни съвети за мъже !



Maleficus
03-11-2016, 15:30
1. Никога, никога не си оставяи телефона, там където приятелката ти може да го намери ! Имам опит като за 40 г. и досега, когато съм го правил не съм срещнал жена, дето да не се е опитвала да ми бърка в личния живот ! Освен това имам пин 30 символа и си трия периодично хронологията, да няма после : " Ква е тая Мария е ! Пак по коври ходиш !" Пфффф !

2. Никога, не гледай телефона на приятелката си( Освен ако си сигурен, че има нещо ама се постарай да не разбере), защото разбере ли види ли, ще има : " Ко праиш ти бе ! Луд ли си, доверие ли ми нямаш ! Пък аз гарантирам, ако си оставиш телефона отворен в близост до жената и отидеш за един бърз душ.... Абе накратко спестете си нервите...

3. Започне ли да се държи гадно с Вас изведнъж и да си търси причини да Ви изкара дявола, приемете, че връзката куца или тя фустата вече правила секс с половината ти приятели, чувства се виновна и иска да те изкара теб по-виновен от нея !
Направи първата крачка и си спести нервите и я заеби !

4. Ако ще се запознаваш с родителите на приятелката си, разбери дали бащата не е военен и си сложи бронежилетка за всеки случай !

5. Ако искаш да сте щастливи дълго или поне по-дълго от обикновено, винаги се старай да задоволиш половинката си първо ! Твоята лесна ! Ако куцаш в леглото, колкото и емоционална да е връзката Ви, няма да трае дълго или ще си имаш ортаци ! Обичаш ли да споделяш ? Започни да учиш да ползваш тази уста за нещо повече от това да викаш по футболните стадиони като идиот по идиоти дето ритат една топка ! (Има изключения, не всичко е черно и бяло има нюанси и хора дето не обичат секс.. Ама както сте видяли ако бяха много нямаше да има милиарди хора на планетата нали ?! )

6. Ако има разминаване в интересите Ви прецени много внимателно, дали си струва, защото вероятно, след периода на хормонната любов, тези различия, ще се превърнат в кусури ! Бъди господар на живота си и освен да чувстваш се научи и да мислиш !

7. Препоръчвам Ви в началото на връзката да избягвате да споделяте прекалено много, всичко трябва да е забавно ! Избягвайте теми, които са сериозни, освен ако момичето не пожелае !

8. Винаги се развивай и не показвай явно слабост, защото колкото и да ми се иска да кажа друго, Ние сме под постоянно наблюдение и почнем ли да гафим, жената почва да мисли какви са й вариантите... Поне в повечето случай... Има и лоялни жени, дето не бягат при първия по-добър вариант..... Там някъде....

9. Вниманието, което даваш може да бъде твоето падение, но може и да бъде твоето най-силно оръжие ! Ако даваш достатъчно, но по-малко отколкото иска, тя ще се връща за повече и ще ти дава повече, но ако даваш повече, рядко ще намериш момиче, което да оцени истински това.. Разбира се, ако правиш първото, може също да сгафиш, затова трябва да бъдеш и непредвидим и да правиш големи изненади понякога, колкото да изкараш момичето извън баланс.. Никога не бъди предвидим, дългите връзки са такива, защото единия от двамата поне инвестира правилно.

10. Очакванията са отрова... Освен ако не е твой близнак или "сродна душа" в 95% на 100%, тези очаквания ще бъдат разбити.. Любовта е да приемеш някой такъв какъвто е и да се грижите взаймно за Вашето развитие и да си помагате във всичко. Да обичаш значи да си силен за друг, а не да го заебеш, когато кораба започне да потъва.. Вие трябва да сте капитана и последни да напуснете. Другото не е любов, по-скоро е като заем... Взимаш емоционален заряд сега, но го връщаш с лихвите !

Грозния
03-11-2016, 21:33
Уважение и поклон за написаното :) !

barns
03-12-2016, 09:13
Има ли правила за любовта? Малоумни ли сме толкова много,че трябва да има рецепта ,,,,,макар и писана от шегаджии

baby_baby
03-26-2016, 11:24
Много тъпи съвети за мъжете нищо вярно няма