PDA

View Full Version : Каква е тази болест ?



valio95
03-11-2016, 14:37
Здравейте, пиша ви във връзка със странно заболяване. Става въпрос за майка ми, тя е на 53 години, работи, грижи се за домакинството и всичко останало, но има един проблем. През около 3-4 седмици се случва нещо с организмът и и започва да повръща и да и се схващат(изтръпват) някой крайници на тялото /крак, ръка, език/ винаги от едната страна. Понякога губи ориентация, боли я глава. Преди няколко години влезе в болница заради това нещо, стоя там 2 седмици и накрая "компетентните" лекари не успаха да установят какво точно и има. Пиша тук с надеждата някой да ми помогне, защото хилядите дадени по болници и частни лекари са отишли едва ли не на вятъра. Благодаря предварително.

TROLLDADLOLCAKE
03-11-2016, 15:36
Веднага я заведи на компетентен лекар,защото така както го описа досущ ми заприлича на първи признаци за инсулт..А това не е майтап работа...
Пуши ли?Пие ли?Претоварва ли се?

valio95
03-11-2016, 15:53
не пуши, не пие и работи по 4 часа на ден, ходи на томограф и на всякакви други изследвания...

haritov
03-14-2016, 22:44
е дай някакви резултати

npp
03-14-2016, 23:58
имало е и случаи на болести с фантомна симптоматика

tori
03-15-2016, 07:49
Запиши ѝ час ако трябва при някой професор из София, ако не си. Гледам, че си от Варна. Те обикновено са най-добрите из България, а и са с най-голяма концентрация там. Повечето са преподаватели в медицинския, учили са извън БГ при най-добрите в света и определено знаят какво вършат. Не се отнасяйте с лека ръка, а правете всевъзможни изследвания.