PDA

View Full Version : По-голяма от мен



azdaa
03-12-2016, 16:07
С няколко години по-голяма от мен жена скоро се запознахме на работното място и понеже е от жените свикнали с угажданията предполагам или поне от тези които са свикнали да получават известни комплименти често, аз реших да пробвам с тактиката ''не ме интересуваш много много'' и я пренебрегнах в една ситуация.След което обаче тя отново търсеше разговор с мен и да си говорим като аз отново по почти същия начин се държах с цел да и задържа вниманието.Та сега не знам какво ще стане занапред, но си мисля да продължа така естествено не много грубо пренебрегване но по тоя начин тя мен ме търси а не аз нея което доказва че и е писнало от типичните комплименти и свалки (еднообразие) я някой който е бил в подобна ситуация да разкаже развръзката при неговия случай :Д

女性の目
03-12-2016, 16:12
Винаги е лесно да манипулираш жените. Само това ще ти кажа.

Shines
03-12-2016, 16:52
Мдаам, а като се сетя и аз колко съм ги манипулирал хаха :D. Колкото повече я игнорираш толкова повече ще ти тича след *уя ;). Добре си направил като си я пренебрегнал за момент.

azdaa
03-12-2016, 16:57
е от време на време ще трябва да я залъгвам с морковче за да може да не загуби интерес и да не се откаже :D

(иначе искам първо да я опозная по добре и да преценя за себе си дали може да има изобщо нещо)

Shines
03-12-2016, 17:41
Мдам, позалъгвай я. Добре си го измислил. В момента и аз така мисля да направя с една типка. Да видя дали ще я бъде, че нещо ми се направи на интересна. А и преди 3 седмици скъсах бившата ми приятелка и в момента искам всичко да става по-бавно с която и да е.

gimli
03-12-2016, 17:50
Подки да има!

TROLLDADLOLCAKE
03-13-2016, 14:49
Играта е интересна..после поредната еднообразна връзка..

Едит : Преди един доста по-възрастен човек ми беше казал нещо от сорта " Там,където работиш недей да си вириш оная работа".Много полезен съвет!

azdaa
03-13-2016, 19:11
въпроса е след тва да се задържи тръпката ....


кво значи да не си вадиш оная работа на работното място ? като ти падне требва да вадиш не живееме много

Maleficus
03-13-2016, 20:42
Жените, толкова прости ли са, че да се хващат на едно и също нещо всеки път ?! Изумявам се как път след път се получава, като игнорираш момиче, как почва да те преследва .... Мен и преследването ми е скучно и връзката... Всичко е предвидимо, освен това не можеш да се отпуснеш и да споделиш всичко, защото ако започнеш да изглеждаш слаб край :D Абе ако ти харесва продължавай в същия дух ..

mincheto
03-14-2016, 14:32
Винаги е лесно да манипулираш жените. Само това ще ти кажа.

По-скоро е лесно да манипулираш мъжете,поне аз го умея.Обещая ли задник...той е готов всичко да ми купи.А дали аз ще изпълня моето обещание....не се знае. :D ;)

Maleficus
03-14-2016, 15:08
Минче, дупето ти като спадне ще видим ! Аз и на 50 като стана ще мога да манипулирам, пък ти... Абе има и геронтофили !

LoveInfect
03-14-2016, 15:36
Отвратителни сте ! :D
Аз мисля че е до човека. Ии... зависи кой от двамата е по - умен /хитър.

TROLLDADLOLCAKE
03-14-2016, 15:57
Минке,явно до сега не си попадала на перничанин.. ;)

azdaa
03-14-2016, 20:37
дадох и малко аванта да и си подкосат краката


са ще видя кога да и бия игнора от другия път или по натам :D

baby_baby
03-26-2016, 09:25
Това държание е толкова тъпо че ако бях на нейно място изобщо нямаше да се занимавам с теб