PDA

View Full Version : Страх.



kirilbonev99
03-12-2016, 21:28
Здравейте,на 15 години съм.
Преди 2 седмици бяха дошли две момичета и 5 момчета да се заяждат,като минахме с приятелите ми и се ебаваха с нас , викаха ни на шега: иване здрасти , кой се казва иван. а някой да се казва павел , павкааа - и се спукваха от смях. Ние бяхме 3-ма,отвърнах им да си се смеят сами като луди и че никой не се казва така от нас ,защото ни омръзна да се ебават с нас без причниа .Почнаха да се заяждат: Мършо за нас ли ще лафиш така бе , аре да си уредим сметките. На кой ще викаш така бе ей. - две от момчетата и едното момиче ми вкараха няколко ринтника и мисля че ме фраснаха и по лицето , а другото момче и момиче изглеждаха по спокойни и ги усмириха да спрат да ме бият. Аз не отвърнах на никой от тях щот си знаех,че щяха да ме разглобят. Доста често се отбиват в нашия квартал.И от както се случи не мога да спра да мисля за тях или по-точно едното момиче и двете момчета където ме биха,мисля си тия ако отново не дай боже се засечем може отново да ми се заяждат.
Не мога да спра да мисля за това и даже ме е страх да излизам от нас.

mincheto
03-13-2016, 12:26
Що не потърсиш помощ от полицията:?: Другият вариянт е с твойте приятели да им отвърнете на удара,но за целта ти трябва цяла банда хора.

dvA
03-13-2016, 13:10
Знам какво е ;) Еми аз направих така ,викнах вуйчо ми ,той е културист и дойде с един негов приятел културист ,не са ги били ,но така ги заплаши ,че пичовете повече не дойдоха в нашия квартал.

dvA
03-13-2016, 13:12
Ако пък не познаваш хора ,причакай ги и в гръб им скочете.Или най мъжката постъпка - поговорете ,така е най-добре за всички ви .Също така се запиши да тренираш някакъв боен спорт -карате,кик боск и т.н. или ходи на фитнес.Надявам се да съм помогнал :)