PDA

View Full Version : Помощ?? Съвети ??



Tainaaaa
03-13-2016, 07:45
От близо 4 год. имам гадже, но съм влюбен в най-добрата и приятелка. Мисля, че я използвам, само защото така съм по-близо до приятелката и. Какво да правя ?

inewton
03-13-2016, 08:02
Остави момичето. Нека си намери някого, да бъде щастлива. Има и други начини да си близо до приятелката й. Живей достойно, дете! Живей така, че когато някой ден усетиш, че си отиваш, да не съжаляваш за нищо.

TROLLDADLOLCAKE
03-13-2016, 10:28
С простотията си ще я съсипеш...остави я час по-скоро..

martiriz
03-13-2016, 10:51
И четири години лъжеш момиче, за да си близо до най-добрата ѝ приятелка? Егоистично, доста егоистично. Скъсай с горкото момиче преди да е съвсем късно, кой знае как ще се почувства, ако разбере. Постъпваш себично и глупаво, а и с действията си лишаваш някого от истинското щастие. Просто я напусни и като толкова харесваш най-близката ѝ приятелка, се опитай да завържеш първо приятелска връзка с нея, въпреки че не смятам, че ще е удачно, защото ако евентуално се съберете, твоята вече бивша, ще се чувства ужасно. Най-добре остави всичко и си тръгни, тъкмо да се научиш, че с лъжа и измама до никъде не се стига!

TROLLDADLOLCAKE
03-13-2016, 14:47
За пореден път се убеждавам,че днешното поколение отиваме към по-зле и по-зле..Всеки си гледа собствения ГЪЗ и никой не го ебе за другия..Чета поредната тема за някой си, който е решил 4 години да лъже момиче,за да е "близо до приятелката и".Ти не си егоист.Ти си боклук и заслужаваш да ти се върне двойно и тройно..Не мога да си представя как ще се почувства това момиче като разбере, че е загубила 4 години,нерви,усилия,средст а за някой,който просто е искал да бъде "близко до приятелката и".И не ми казвайте да не съдя хората - ще ги съдя.Това е най-малкото,което мога да направя.

mincheto
03-13-2016, 18:47
Ми кажи и го право в очите и само седни,и гледай какво ще стане. :D

baby_baby
03-26-2016, 09:33
Да използваш я по-добре я остави не заслужаваш да си с нея