PDA

View Full Version : Съвет за момичета и живота..



Gre33en
03-14-2016, 00:38
здр,

Аз съм един вече пораснал тинейджър, но с никакъв късмет с момичетата..

Искам да се променя с цел да намеря момичето на живота си.. Някак си това е Единственото което ми липсва и за момента не бих желал друго..

но в днешно време знаете как е Връзки за по 1-2-3-6месеца и до там.. Да за някой това не е проблем, но аз съм точно противоположното, и ако има нещо искам да е Сериозно.. но постоянно удрям на камък..

Работата ми е свързана с нашите, семеен бизнес, Това ме влече още от малък, но така ставам все по-свит в себе си, не споделям, не разнообразявам - Все едно на едно и също място "тъпча" и няма промяна..

Уж да променя живота си почнах университет.. Да разнообразявам, приятели..и до там една година и край повечето спряха да контактуват с мен, и спрях с квартири, лекции, университета( е ходя само на изпити)

Някакви съвети кво да правя, как да сменя начина си на живот, Имам чувството че всичко се повтаря всеки ден..

За протокола: Единственото нещо което ми доставя удоволствие е да Тренирам в Залата, добре,че е тя да Разпускам...

Damia
03-14-2016, 06:02
Не успях да разбера дали искаш да се промениш, за да намериш някого, или да се чувстваш ти по-добре. Двете са доста различни неща. Първо за връзките - аз се познавам с моя приятел от почти 4 години, първата една-две бяхме много добри приятели(а бяхме още и деца), но сериозните връзки нистина същестуват. Ако ти това търсиш и имаш такава нагласа, ще го намериш. Но недей заради момиче да се променяш и да създаваш изкуствен образ. Когато някой се влюбва сериозно и истински в теб, той трябва да знае какъв си, а не след 2-3 години да разбере истинската ти същност и да се разочарова. Така че ако ще правиш промяна - направи я защото ти искрено имаш нужда от нея. Можеш да се запишеш на някакъв курс(по готвене, някакъв чужд език например, нов спорт просто каквото те влече) - това е едно временно разнообразие и запознанства. От това, което разбирам, харесваш бизнеса на родителите си, аз не знам какво е естеството, но може да опиташ да въведеш нещо ново. Най-вече да си успешен и това ще ти носи удовлетворение.
Но това да си намериш партньора не може да стане насила, то е и доза късмет и се случва, когато му е дошло времето. Колкото и познати да имаш, трябва да имаш и очи за човека, да знаеш наистина какво искаш и търсиш. Според мен лично не бива да чакаш да се влюбиш, за да се чувстваш наистина доволен от живота си и пълноценен. То е начин на мислене. А и изграждането на сериозна връзка не е лесно.
Просто за да намериш човека бъди по-отворен към хората, давай им шанс да те опознаят и ти тях, но бъди търпелив и помни, че просто нямаш пълен контрол над това.

Gre33en
03-14-2016, 23:36
Ако намеря момичето което наистина да си заслужава, да я има онази Любов.., това ще е нещото което ще ме кара да се чувствам по-добре..

Може би защото в последно време останах без никакви приятели, станах и съвсем друг човек.. Но вече връщане няма, напълно загубих контакти с всички.. и Да съм пробвал някаква комуникация, усещам веднага,че всичко е насила...

От там идва и Еднотипния жалък живот, едно и също всеки ден.. Искам да излизам, няма с кого.. Искам да комуникирам - Страх ме е дори да проведа нормален разговор с момиче...

azdaa
03-15-2016, 07:48
пич ''модерния свят'' е просто луд , не бъди един от многото а бъди себе си ! Дори това да означава да контактуваш с зомбита успех



едит наистина е много трудно да бъдеш себе си това е все едно да си в джунгла и с джобно ножче да режеш гъстите клони преди лицето си но аз се опитвам независимо какъв е краят : )


(слушай вътрешния си глас)

Грозния
03-15-2016, 17:01
Към автора - защо си почнал само на изпити да ходиш? Защо не ходиш на занятия, ако не за друго поне да се виждаш с колегите (и по-важно - с колежките)?!

Но недей заради момиче да се променяш и да създаваш изкуствен образ.Какво го съветваш? Да си остане сам цял живот ли?!

За да си хване някоя, трябва да си създаде хубав, привлекателен за жените, изкуствен образ и да го играе достатъчно дълго 8) ! Жените точно това харесват! Тях не ги интересува дали образът е истински или изкуствен - когато той е хубав, на тях им се иска да е истински и го вярват 8) ! Е, вярно като удари дванайстия час, каляската се превръща в тиква и принцът - в просяк, но по-важното е да си закарал някоя на (е)бала :D 8) !

Damia
03-15-2016, 17:10
Ти какво го съветваш - цял живот да има връзки с различни жени, които са привлечени, докато трае изкуствения му хубав образ?
Аз разбрах, че той не търси жени, той търси жена, с която да бъде дълго време.

Грозния
03-15-2016, 17:26
Ти какво го съветваш - цял живот да има връзки с различни жени, които са привлечени, докато трае изкуствения му хубав образ?
Аз разбрах, че той не търси жени, той търси жена, с която да бъде дълго време.Просто да търси някоя, която да остане с него и след дванайстия час 8) ! Колкото повече - толкова повече е шансът му да попадне на това, което търси :) !

haritov
03-15-2016, 17:39
прекалено голям романтик си

и ти е малко алкохола

Gre33en
03-15-2016, 22:57
" Към автора - защо си почнал само на изпити да ходиш? Защо не ходиш на занятия, ако не за друго поне да се виждаш с колегите (и по-важно - с колежките)?! "

На кратко, Съквартирантите(бяхме 5-ма) започнаха един по-един да напускат, започнаха някой да си викат неприятни за мен хора, постоянно Дразги и реших да се откажа.. Питах разни познати да ли има свободно място някъде, всеки отказваше, пък Сам на КВАРТИРА е ужас, живял съм 4-5 месеца (преди това) и направо Психясваш...

За колежките да това е хубаво, но ако курса ти е Хубав, е аз нямах тоя късмет..
Така или иначе И да ходех на лекции и да не ходех нямаше ЕФЕКТ на Изпитите, и за това предпочетох да имам Свободно време в Повече, от колкото да си Тровя нервите.. Някой ще каже е Ти изпускаш много, студентски живот, това онова, да Става ако не Си заобиколен от Кретени и хора които ако не ги черпиш няма да излезнат..

По темата, Не търся момиче за един или два дни, ами нещо наистина повече от стандартните Връзки (1-2месеца)

Грозния
03-16-2016, 17:59
...започнаха някой да си викат неприятни за мен хора, постоянно Дразги и реших да се откажа...
пък Сам на КВАРТИРА е ужас, живял съм 4-5 месеца (преди това) и направо Психясваш...Трябва да решиш какво искаш. Ако трябва (и може) живей с по-малко съквартиранти, които си избрал сам. Ако не може - по-добре живей сам за да ти е спокойно :) ! И няма да психясаш, освен ако не си много лабилен по принцип.

По темата, Не търся момиче за един или два дни, ами нещо наистина повече от стандартните Връзки (1-2месеца)Ти какво си мислиш - че ей-така ще намериш дълга и стабилна връзка от първия път?! На тия със "сериозните" връзки, знаеш ли колко са им минали през леглата, докато намерят "свестн(-ия)/(-ата)" :D ? А? За да намериш най-доброто (за теб), трябва да пробваш много и с много! Най-малкото, как иначе ще разбереш, че си намерил най-доброто :) ?

Gre33en
03-17-2016, 16:17
И ти си прав, Няма как да разбера кое най-доброто ако не съм пробвал с много други, Но Най-вече си Зависи от Човека..

baby_baby
03-19-2016, 15:13
Не се променяй заради някой просто се дръж нормално бъди мил

golemiq_korab_minava
03-19-2016, 15:41
Ти какво си мислиш - че ей-така ще намериш дълга и стабилна връзка от първия път?! На тия със "сериозните" връзки, знаеш ли колко са им минали през леглата, докато намерят "свестн(-ия)/(-ата)" :D ? А? За да намериш най-доброто (за теб), трябва да пробваш много и с много! Най-малкото, как иначе ще разбереш, че си намерил най-доброто :) ?

Това го правят разпоретините. В не малко случаи дълготрайни връзки се правят съвсем ''случайно'', още от училищна възраст, без някой да е имал опит.

Sarafina
03-19-2016, 16:26
Това го правят разпоретините. В не малко случаи дълготрайни връзки се правят съвсем ''случайно'', още от училищна възраст, без някой да е имал опит.
Хахахаха не мога
тея, които не са имали дълготрайна връзка "случайно" от училищна възраст да се самоубият освен, че няма смисъл вече?
"разпоретините" казваш - а ако мъж е пробвал с много, тогава е пич така ли? :D
да не говорим, че мъжа иска опит в леглото, кой харесва някаква, която лежи като изтривалка, не може да го насочи или я срам??
Мисли, като говориш, че само се излагаш......

golemiq_korab_minava
03-19-2016, 17:08
Хахахаха не мога
тея, които не са имали дълготрайна връзка "случайно" от училищна възраст да се самоубият освен, че няма смисъл вече?
"разпоретините" казваш - а ако мъж е пробвал с много, тогава е пич така ли? :D
да не говорим, че мъжа иска опит в леглото, кой харесва някаква, която лежи като изтривалка, не може да го насочи или я срам??
Мисли, като говориш, че само се излагаш......

Дали в училище или не, няма значение. Не говорих, че минималня опит не е нужен, а за тези, които са всеки ден с различен, което говори колко са скарани със същността на дълготрайните отношения. Те опит може да имат до небето, но въпреки това има още много причини, от които зависи връзката им. Въобще не е предпоставка за намиране на точния човек.

Грозния
03-19-2016, 17:19
В не малко случаи дълготрайни връзки се правят съвсем ''случайно'', още от училищна възраст, без някой да е имал опит.Това е рядкост в наши дни! Излез от романтичните комедии пич 8)! И жените ти го казаха :D !

Въобще не е предпоставка за намиране на точния човек.Напротив - като пробваш с повече, има по-голяма вероятност да срещнеш подходящ(ия/ата).

golemiq_korab_minava
03-19-2016, 17:34
Ама вие как пробвате?! Хващате си някоя напълно непозната и я пробвате? На втория ден я 3бете и после сравнявате, коя се 3бе по-добре?!


Или търсите човек, който с времето да опознаете, да изпитате общи чувства, да харесвате същността му?

И разбира се след всичко, ако не се получи нищо, ще намерите друг, но знаете ли кое ви е проблема? Че много търсите! И какво търсите по-точно? Някакъв идеологизиран образ, това търсите. Някакви общи качества и нищо повече.
Не съм аз човекът, който да дава съвети, но не грозен, няма да изляза от комедията. Вие също сте филм, по-добре е комедия, роман с оскар за трудност, отколкото турски серял и сапунка.