PDA

View Full Version : Зов за помощ!



zoko
03-14-2016, 13:59
Здравейте!Имам един много голям проблем.Лятото бях прочел една статия за едно момче ето я:
Проблемът е, че от 1 месец непрестанно си мисля за рак, смъртта на някой от моите близки и какво ще правя тогава. За болестти и си внушавам някои от симптомите.

Това е което прочетох!!! ДАНО ДА МИ РАЗБЕРЕТЕ ПРОБЛЕМА!!!! :(

Tova e momche na 14 godini i me e strah da ne sum kato nego zashtoto i az sum mislel tezi neshta sus smurtta raka bolestite,no ne 1 mesec a za 10 min nqkude i tova go mislq v produljenie na 8 meseca dali sum kato nego ne znam kakvo da pravq mnogo vi molq za pomosht mnoogo mi e nujda pomoshta vi ! momche na 14 godini!!!!!!!

mincheto
03-14-2016, 14:25
Нали знаеш,че мислите са много силно средство за збъдване на това,което си мислиш,че ще се случи,така че по-добре не си го мисли,a и ходи си направи изследвания щом толко се притесняваш.

zoko
03-14-2016, 14:42
Мен ме е страх да не съм като това момче не,че мисля тези неща страх ме е да не съм като него защото и аз съм мислел тези неща като по-малък,но за кратко! ;)

zoko
03-14-2016, 14:56
Мен ме е страх да не съм като това момче не,че мисля тези неща страх ме е да не съм като него защото и аз съм мислел тези неща като по-малък,но за кратко! ;)

daasd
03-27-2016, 18:33
Sh vi eba maikata putki maini sh vi prusna ot ebane murhsiiiiiiiiii maikata vi da eba da sh vi purdq v ushite nai-tupiq forum sait li ko e shiani putki spermi qj te slonsko laino oligofreni

daasd
03-27-2016, 18:35
Sh vi eba maikata putki maini sh vi prusna ot ebane murhsiiiiiiiiii maikata vi da eba da sh vi purdq v ushite nai-tupiq forum sait li ko e shiani putki spermi qj te slonsko laino oligofreni pedali grozni tupi mamichkata vi sh eba
Редактирай/Изтрий съобщение Редактирай пост Бърз отговор на това съобщение Отговори Отговори с цитат Отговори с цитат Multi-Quote This Message

radaqw
04-06-2016, 16:26
sh vi eba maikata putki nai-tupiq forum maikavi da eba da vi se izhvurlq v ustata putkii mahaite mi temata shtot ne iskam da bude tuka putkiii dolni murshii

radaqw
04-06-2016, 16:29
da vi chukam v putkite maikavi da eba kurvi qjte laina sus sperma vijte koolko puti spodelqm edno i sushto neshto i pak ne mahate temite shtot mai nqma moderatori jahhahah umrql sait

asddas
04-06-2016, 17:21
sh vi eba maikata putki nai-tupiq forum maikavi da eba da vi se izhvurlq v ustata putkii mahaite mi temata shtot ne iskam da bude tuka putkiii dolni murshii

asddas
04-06-2016, 17:24
sh vi eba maikata putki nai-tupiq forum maikavi da eba da vi se izhvurlq v ustata putkii mahaite mi temata shtot ne iskam da bude tuka putkiii dolni murshii