PDA

View Full Version : Проблеми с пениса ми



vi4opopa
03-15-2016, 13:21
Здравейте. Както можете да се досетите от заглавието, имам няколко проблеми с пениса си.
1)Свърхчувствителност на главичката. Ако я докосна доста ме боли.
2)При ерекция е щръкнал силно нагоре, а не напред. Почти се опира до корема ми. Ако се опитам да го преместя в правилната позиция, той пак се изправя. А ако натисна още надолу, започва да ме боли в задната част.
3)Когато не е в ерекция трудно оголвам цялата главичка, а ако е в ерекция, мога да оголя само половината.
На 13 съм и мисля, че проблеми 2 и 3 са свързани с недостатъчно кожа. Четох, че кожата пораства доста през пубертета, но тези проблеми ги имам откакто се помня (докато съм бил бебе не знам). Имате ли идея дали тези неща са нормални или не, и ако не, как се лекуват.

Pug_306
03-15-2016, 13:25
Отиваш на доктор и му ги обясняваш и той ти казва какво да правиш, толкова е елементарно !

krastata
03-15-2016, 16:42
Имах същия проблем както теб преди, въпреки съветите, които ще ти дам най-добре отиди на доктор. Аз никога не съм ходил за този проблем, защото ме беше срам и сам се справих.
Това че не можеш да го оголиш няма нищо общо с това че кожичката не била недостатъчна... просто е залепнала. Ако отидеш при хирург много лесно може да се "отлепи". Вкъщи е много по-трудно, тъй като главичката ти е чувствителна. Залепва, защото боли, когато го миеш и от лошата хигиена става това. При мен беше подобно. Взимаш тетра(смрадлика), сваряваш я и като влезеш в банята го оголваш и го топваш в пластмасова чашка, в която си сложил чая(след това хвърляш всичко разбира се) и все път леко придърпваш кожичката и пипаш главичката леко със сапун. Знам, че много боли, но не отлагай, защото ще стане по зле. И гледай дори и да не се къпеш, примерно като си сам вкъщи всеки ден да си топваш главичката и да поопиваш чувствителната област и да придърпваш кожичката. Вземи си и вазелин... при смазка по няма да те боли. Като цяло много по ти препоръчвам да отидеш на доктор, но ако си срамежлив или така или иначе няма да отидеш, следвай съветите ми - няма да сгрешиш.

Грозния
03-15-2016, 16:48
Здравейте. Както можете да се досетите от заглавието, имам няколко проблеми с пениса си.
1)Свърхчувствителност на главичката. Ако я докосна доста ме болиВ началото това е нормално - забелвай го по-често (всеки път като пикаеш, мастурбираш и като се къпеш) и ще намалее свръхчувствителността и няма да те боли!

2)При ерекция е щръкнал силно нагоре, а не напред. Почти се опира до корема ми. Ако се опитам да го преместя в правилната позиция, той пак се изправя. А ако натисна още надолу, започва да ме боли в задната част.Това да ти седи нагоре при ерекция е нормално - не се опитвай да го натискаш "изправяш" и т.н - не е нужно и няма смисъл.

На 13 съм и мисля, че проблеми 2 и 3 са свързани с недостатъчно кожа. Четох, че кожата пораства доста през пубертета, но тези проблеми ги имам откакто се помня (докато съм бил бебе не знам). Имате ли идея дали тези неща са нормални или не, и ако не, как се лекуват.По-скоро проблеми 1) и 3) са свързани - 2) няма нищо общо с 1) или с 3) ! Явно кожичката ти е по-тясна и затова се забелва по-трудно, ти не си го забелвал редовно и затова ти е стегната кожичката и ти е свръхчувствителна главичката. Постепенно опитвай да го забелваш, кожичката ще се отпусне и разшири достатъчно, че да ти се забелва цялата главичка! Пенисът трябва да може да се заголва целия, включително при ерекция! Забелвай го по-често и ще се оправи! Отиди и на лекар за всеки случай, да не се окаже, че имаш фимоза. Успех :)!

radoslav132
03-20-2016, 22:01
Здравей!
Преди всичко ти казвам, че не съм медицинско лице и съветите, които ще ти дам са от ЛИЧЕН опит.

Свръхчувствителността на главичката ти е напълно нормална. Все пак тя самата /главичката/ не е излизала на бял свят и не е докосвана /невинност, девственост/, нормално е да боли.
При моята свръхчувствителност успях да се справя при други обстоятелства и то доста късно /на 20 години/, но не искам да ти говоря за моите МИНАЛИ проблеми и това, което имах аз, защото ти си още на 13 и тепърва влизаш в пубертета.

Така...
Аз те съветвам, драги ми момко, да отиваш право на УРОЛОГ и да се посъветваш с него. Ако толкова те е срам от родителите ти /защото аз се срамувах и повече имах смелостта да покажа достойнството си на непознат мъж - уролог/ просто им кажи какъв "проблем" имаш, аз им казах, не че ми помогнаха, но поне знаеха какво ми има и се опитваха да ми помогнат по всячески начини.
Дори може и да те заведат на уролог, по този начин ще имаш и малко смелост, когато знаеш, че родителите ти са наясно със състоянието ти.

И така...
Уролог! Единствено той ще те посъветва най - правилно за нещата, които трябва да направиш без да те боли толкова много, сигурен съм.

Успех ти желая!

А колкото до пениса ти, който стърчи нагоре - при всеки човек е различно. Най - вероятно носиш слипове, поради което половият ти член винаги е нагоре. Моя също е нагоре, но не ми пука, защото знам, че няма база за притеснение. : )) Не знам дали е точно от бельото проблема, но ако толкова ти е проблем - носи боксерки или някои по - свободни гащи, където да държиш достойнството си надолу, в някой крачол, например. Така, си мисля, че ще бъде изправен, но както ти казах - няма никаква база за притеснение. : )))

boro123
03-21-2016, 07:44
Свърхчувствителността се оправя лесно, просто го оставяш забелен в гащите, малко е гадно в началото, но след седмица-две всичко е перфектно.

B0il3r
04-04-2016, 13:50
Имах същия проблем, оказасе, че е фимоза. Само че, за жалост при мен беше фимоза в доста силна степен ... Трябва да ходиш при уролог, но след това 100% ще те режат... 1 месец г/д ще те боли доста, но ще ти мине, а и аз минах през това, цялостно ме одрязаха, и винаги е оголена. Но пък не е лошо, даже е удобно лел