PDA

View Full Version : Кое списание да избера??



Sisi Doncheva
03-16-2016, 15:06
Здравейте!! Искам да чета и нови списания, но във всички дамски списания или има теми от сорта на "Как да накарате мъжа Ви да Ви обръща повече внимание", " Хороскопа според професията", или пък струва 6, 7 лв. и не мога да си го позволя, като имате предвид, че съм ученичка и имам джобни за храна и уч. материали... Не съм някаква маниячка по списанията, но не си падам по висенето в социалните мрежи и т. н.. Та, насочих се към Teen vogue... Дали е съобразен за тинейджъри и дали ще е по - евтин, а също дали се продава в България??? Ще съм благодарна ако също давате идеи за списания, които Вие четете и са интересни! (съжелявам за глупавите въпроси)
Поздрави, Сиси

divergent
03-16-2016, 16:52
Аз си купувам Cosmopolitan, 3 кинта е, има доста тъпанарски статии, но и интересни новини, става за убиване на времето.

Sisi Doncheva
03-16-2016, 17:30
Мерси, ще потърся!

mincheto
03-17-2016, 14:41
Журнал за жената,кулинарен журнал,тях си копувам и събирам както и вестник Лакомник.

divergent
03-17-2016, 16:23
Детето иска тийн списания, не рецептите на бай Данчо.

Sisi Doncheva
03-17-2016, 18:20
Журнал за жената,кулинарен журнал,тях си копувам и събирам както и вестник Лакомник.
Благодаря ти, но не мисля, че това са списания, подходящи и интересни за момиче на моята възраст. :)

fuel.
03-19-2016, 06:09
Ъм ,,Браво",мисля,че си купувах понякога(ако,има плакат на група,която харесвам...),но повече Computer build понеже имаше дискове с игрички,а още нямах интернет и дори демо игра си беше чудо за мен,а и статиите са много по интересни от тези в ,,женските" списания.Иначе и аз нямам какво толкова да предположа-като пътувам за някъде си взимам Грация,но то е по-скъпичко,а не си заслужава парите освен,ако не се интересуваш от много от мода,но пък има хубави подаръци-тестери на гримове,а преди и разни шалчета,чанти и така поне до някъде си връщаш парите в нещо до някъде полезно.

Sisi Doncheva
03-19-2016, 14:26
Ъм ,,Браво",мисля,че си купувах понякога(ако,има плакат на група,която харесвам...),но повече Computer build понеже имаше дискове с игрички,а още нямах интернет и дори демо игра си беше чудо за мен,а и статиите са много по интересни от тези в ,,женските" списания.Иначе и аз нямам какво толкова да предположа-като пътувам за някъде си взимам Грация,но то е по-скъпичко,а не си заслужава парите освен,ако не се интересуваш от много от мода,но пък има хубави подаръци-тестери на гримове,а преди и разни шалчета,чанти и така поне до някъде си връщаш парите в нещо до някъде полезно.
Благодаря ти, ще пробвам това с дисковете. :)

baby_baby
03-22-2016, 14:31
Космополитан гламур и грация