PDA

View Full Version : Изневяра



G0s7eR
03-18-2016, 07:38
Здравейте, искам да попитам с какво накарах приятелката ми да ми изневери или по скоро защо го направи.
Не съм я спирал никога от нищо, в смисъл каквото е пожелала го е получила от мен, не говоря за материални неща...

martiriz
03-18-2016, 12:50
Не можеш да накараш някого да ти изневери, той сам решава дали да го направи. Нямаш вина, дори и да си направил нещо, то не е било причината, пък и тези неща би трябвало да се обсъждат между двамата човека във връзката. Ще ти кажа само едно - тя не те е оценила, нито уважавала достатъчно.

baby_baby
03-18-2016, 13:53
Може и да няма причина и тя пак да ти изневерява просто си е такава

Животно
03-18-2016, 14:37
дай ми фейса ѝ, ще и пиша да излезем и щи кажа

G0s7eR
03-19-2016, 05:46
Добре, а какво да правя? Смешен въпрос е но не знам и аз...

martiriz
03-19-2016, 08:30
Добре, а какво да правя? Смешен въпрос е но не знам и аз...

Виж... първата ми връзка (след нея все още не съм имала друга) завърши точно с изневяра. Бившият ми изневери. Оттогава мина почти година, не мога да кажа, че ми е минало съвсем, но се боря и се опитвам. Чувствах се ужасно дълго време, правих глупости, зарязах добри приятели, защото не исках да им пълня главите с моите глупости. С всеки ден ставам все по-добре и по-добре, ще ти бъде по-лесно, ако се опиташ да изключиш относно това... все едно не се е случвало или просто се концентрираш над други неща - училище, приятели, работа. Това е много важно за самия теб, а и не само - комуникирайки, можеш да намериш следващия човек, който да е по-подходящ за теб. Мога само да те посъветвам да не общуваш с нея повече, каквото и да става. Има един период без контакт, който трябва да преминеш. Иначе никога няма да я забравиш. Не се поддавай на думите ѝ, че съжалява и иска да сте в приятелски отношения, нищо добро няма да видиш от нея, прави го, защото ѝ е гузно, а ако не знае какво иска, ще те разиграва и ще имаш надежди, че може някога пак да се съберете. Повярвай ми, минала съм през това, по-добре е изобщи да не се занимаваш повече, колкото и трудно да е това.

mincheto
03-19-2016, 11:00
дай ми фейса ѝ, ще и пиша да излезем и щи кажа

XAXA...големият професор...няма що :lol:

solo_
03-19-2016, 11:00
XAXA...големият професор...няма що

Не се заяждай с него !!!

Sladichkoto0
03-19-2016, 12:25
Хората винаги си мислят, че те са причина някой да им изневери, но проблема не винаги е в тях

Животно
03-19-2016, 12:50
Не се заяждай с него !!!

а така, слушай соло

solo_
03-19-2016, 14:11
а така, слушай соло

Ако не ме слуша, ще я бием !

Maleficus
03-19-2016, 14:37
Абе никои ли не те е научил, че да даваш на жената всичко е табу ?! Ще го кажа направо... НЕ ставаш, оценила те е, преценила е, че си нейн и си е направила заключение, че иска нещо повече от теб ! Да не ти бърка в дупето особено това, което написах, защото се случва на всеки, които се държи прекалено добре с момиче ! Умереност трябва умереност ! Това е единствената грешка, която предполагам, че си направил... ПРЕКАЛИЛ СИ С ДОЗАТА ВНИМАНИЕ !

Sarafina
03-19-2016, 16:28
^Може пък да и е липсвала внимание, уважение, разговор дори? Недей така с лошото... отстрани много лесно. Виждам, че съдиш от твоя опит, но ситуациите са различни. В повечето случаи жените изневеряват от чувства
По тоя начин ще го накараш да стане комплексиран страхливец, нещастник и олигофрен, заради разбитото си сърце...

Авторе, горе главата :) след време ще си извадиш поука и ще разбереш защо... още е прясно

divergent
03-19-2016, 17:50
Не трябва да се обвиняваш за изневярата, след като тя я е извършила. Хората изневеряват, когато им липсва нещо във връзката, понякога и просто под влиянието на алкохол или в желанието си да направят нещо забранено. Попитай нея защо го е направила, ние няма как да знаем. Но в никакъв случай не се обвинявай!

radkoe1e1
03-19-2016, 18:06
Момчето се оптва да помогне

radkoe1e1
03-19-2016, 18:07
дай ми фейса ѝ, ще и пиша да излезем и щи кажа
Опитва да помогне

radkoe1e1
03-19-2016, 18:20
Здравейте, искам да попитам с какво накарах приятелката ми да ми изневери или по скоро защо го направи.
Не съм я спирал никога от нищо, в смисъл каквото е пожелала го е получила от мен, не говоря за материални неща...

Бате една селянка я приютих преди няколко години вкъщи , спеше на спукан дюшек в квартира близо до автогарата. Верно хубава пичка мн секс мн чудо , от дупето в устата , не излизах от нея. Нямах пари но си прекарвахме добре мн бях захапал лудлуд. Незнам по какъв повод боклука започна да хвърчи . Един път дори имаше наглостта докато я чакам на 15 мин и почивка на урока по английски да не излезе от стаята аз я чаках отпред тя ми звъни , "Къде си ,аз съм пред училището" малии само кат се сетя лошо ми става. Пич риба в морето колко искаш не я гони с харпун , чакай на въдицата.

G0s7eR
03-19-2016, 21:28
Добре а да и дам ли втори шанс (втори куршум)?

Derangement
03-19-2016, 21:50
не

marilyn
03-23-2016, 15:44
Добре а да и дам ли втори шанс (втори куршум)?

Зависи. Ти можеш ли да преглътнеш факта, че тя го е направила? Сигруно има и по-дълбока причина за изневярата ѝ, ако не си разрешите проблемите, вторият шанс ще е крах.

Грозния
03-23-2016, 16:52
Здравейте, искам да попитам с какво накарах приятелката ми да ми изневери или по скоро защо го направи.Намерила е някой друг, за който си мисли, че е по-готин или по-богат от теб или и двете - просто е. Вината едва ли е в теб!

Не можеш да накараш някого да ти изневери, той сам решава дали да го направи. Нямаш вина, дори и да си направил нещо, то не е било причината, пък и тези неща би трябвало да се обсъждат между двамата човека във връзката. Ще ти кажа само едно - тя не те е оценила, нито уважавала достатъчно.Това!

Добре а да и дам ли втори шанс (втори куршум)?Никога! Спри всякакви контакти с нея и си намери друга! Успех :)!

[7h3.0n3]
03-23-2016, 16:59
чети сега кво да направиш: тоя куршум го слагаш в пълнителя, опираш дулото в главата й и дърпаш плавно спусъка. и не забравяй да сложиш marilyn плътно до нея за да се получи ефекта "с един куршум - две курви"