PDA

View Full Version : ХАРЕСВАТЕ ЛИ solo_



solo_
03-18-2016, 09:14
*================================*
#Indistinct, въздръж се от гласуване и коментар ! *
*================================*

///Искам да разбера колко от вас ме харесват, и колко не + причина\\\

1. Искам да кажа, че слуховете които се разхождат из форума, че съм бил гей, не са верни ! Има и други слухове - например, че съм самотен, и освен че съм самотен, аз съм:
-Асоциален
-Смачкан, сдъвкан и изплют от живота...
-Депресиран
-И подобни...
[ До известна степен са верни... ]
*Не ви приказвам празни приказки, за да будя хорското съжаляние... Аз ако исках да будя съжаление, щях да ви разкажа целия си живот... И не знам какво ще стане, ако LoveInfect пак цъфне с малоумния си отговор "solo_ играе роли" не е ли очевидно, че цял ден седя в този форум ? Според вас ако имах живот, щях ли да съм 24/7 тук ? - НЕ -> НЕ играя роли !!!

2. Гласувайте !

3. След като гласувате, оставете и коментар ! Например:
- Гласувах за "ДА" защото...
- Гласувах за "НЕ" защото...


НЕ ИСКАМ ДА СПАМИТЕ !!! ПРИДЪРЖАЙТЕ СЕ КЪМ ТЕМАТА !!!

Послепис: Нютон младши, ти също трябва да гласуваш ! (За inewton говоря) Грозния, ти също !

knox
03-18-2016, 09:26
ДА, но повече ще те харесвам, ако ми пратиш твоя снимка. Мисля, че си едно умно и будно момче с богата душевност, просто се намираш в кофти възраст, след време нещата ще са коренно различни, ще намериш своята среда в която да се чувстваш себе си и щастлив и вярвай ми, тя ще е далеч от този форум...

solo_
03-18-2016, 09:32
Щом толкова настояваш за моя снимка, ще ти пратя моя реална снимка, но това ще стане след училище... И ще видиш, че не лъжа за външния си вид...
Разговора в темата приключи ! Можем да продължим на лични съобщения.
-Сега чакам другите да гласуват

LoveInfect
03-18-2016, 11:14
ДА, но повече ще те харесвам, ако ми пратиш твоя снимка. Мисля, че си едно умно и будно момче с богата душевност, просто се намираш в кофти възраст, след време нещата ще са коренно различни, ще намериш своята среда в която да се чувстваш себе си и щастлив и вярвай ми, тя ще е далеч от този форум...

До някъде съм съм съгласна с това мнение...

inewton
03-18-2016, 11:29
solo_ се промени много през последните 2-3 седмици. Показа, че може да се занимава не само с простотии. Демонстрира и някакви моменти проблясъци на добро мислене, които се надявам да зачестят с времето. Показа, че не е толкова тъп, колкото мислех. Спря да обижда разни хора без причина (като изключим Indistinct, но те си знаят каква е работата). Започнах да харесвам solo_ повече от espada. Въпреки, че на години е по-голям той се държи доста по-инфантилно (поне във форума, тези които общуват с него на ЛС или по други начини, може и да ме опровергаят. Аз не го познавам достатъчно).
Накратко: гласувах "Да".

LoveInfect
03-18-2016, 11:44
Соло, според мен не трябва толкова усилено да търсиш и да се интересуваш за мението на другите към теб. Това да правиш такава анкета, е прекалено.
И, поглеждай се понякога отстрани.

LoveInfect
03-18-2016, 11:48
Ти иначе имаш хубави черти, но трябва да ги развиеш.
И също, намери си начин да си намериш живот... тоест в смисъл почни да живееш. Първоначално ще ти е трудно, но ще почнеш да се оправяш. И търпение.

tori
03-18-2016, 12:26
И не знам какво ще стане, ако LoveInfect пак цъфне с малоумния си отговор "solo_ играе роли" не е ли очевидно, че цял ден седя в този форум ? Според вас ако имах живот, щях ли да съм 24/7 тук ? - НЕ -> НЕ играя роли !!!

Епа, вдъхновявам се от тия причинно-следствени връзки!


Соло, според мен не трябва толкова усилено да търсиш и да се интересуваш за мението на другите към теб. Това да правиш такава анкета, е прекалено.
И, поглеждай се понякога отстрани.
Аха!

И ми се струва, че си лигаве - нещо, за което не е оправдание кофти живота ти, поне не и за мен. Всеки си има своите проблеми и товари. Това е лош момент, не лош живот.

tori
03-18-2016, 12:29
дабъл

АгентМура
03-18-2016, 14:08
Започнах да харесвам solo_ повече от espada

Ние сме твоите любимци от форума, нали?



По темата- Соло е пълен дивич! Кефи ме!

solo_
03-18-2016, 15:50
Соло е пълен дивич! Кефи ме!

Пак ли започваш с глупостите ? Дай реално мнение, а не простотии... ☠ ☠ ☠

knox
03-18-2016, 16:46
Ти ме излъга, че ще ми пратиш твоя снимка...

solo_
03-18-2016, 16:48
Ти ме излъга, че ще ми пратиш твоя снимка...

Писах ти лично...

Dwyd96
03-18-2016, 16:51
ДА, но повече ще те харесвам, ако ми пратиш твоя снимка. Мисля, че си едно умно и будно момче с богата душевност, просто се намираш в кофти възраст, след време нещата ще са коренно различни, ще намериш своята среда в която да се чувстваш себе си и щастлив и вярвай ми, тя ще е далеч от този форум...

Кажи НЕ на наркотиците

АгентМура
03-18-2016, 16:55
https://youtu.be/gVuIRA0qLpQ?t=45s