PDA

View Full Version : Боли сякаш умираш



stebadaerai
03-18-2016, 10:01
Вчера бе денят във който след толкова дълго време най-после се реших да разкрия чувствата си пред момичето от което се нуждая. Направих го чрез лист хартия на който си излях душата и който и дадох лично. Тя започна да го чете, но аз си тръгнах, като вървях пред нея много бавно...не знам дали изобщо го е прочела докрай, не знам дали изобщо ще получа някякъв отговор, само знам че не съм мигнал и не искам нищо освен да бъде тук с мен, искам да вплета пръсти в нейните, искам да ми каже че ще остане до мен, защото само ако бъда с нея ще се чувствам жив.

Но това няма да се случи, боли сякаш умираш.

martiriz
03-18-2016, 12:59
Е, дори и да не те иска по този начин, животът продължава, нали така? А и... замисли се колко момичета биха оценили и биха се зарадвали на това някой да им напише подобно нещо и то този "някой" да е именно момчето, което харесват. Ще те боли за малко, после ще забравиш, а накрая ще намериш друга, която ще споделя чувствата ти! Такива неща се случват в живота, важно е да се научим как да ги преодоляваме, разбирайки, че никога не са толкова големи спънки, за колкото някога сме ги смятали. Някой ден, когато се сетиш за това дори ще се разсмееш.

baby_baby
03-18-2016, 13:47
От къде знаеш че няма да се случи?

Изчакай да видиш какво ще ти каже и тогава го мисли

Животно
03-18-2016, 14:49
пуснах сълза

Животно
03-18-2016, 14:49
От къде знаеш че няма да се случи?

Изчакай да видиш какво ще ти каже и тогава го мисли

ти си мега отчайваща

stebadaerai
03-18-2016, 17:16
Мисля тази нощ да отида на бар и да пийна, не искам още една безсънна нощ да прекарам между четири стени вкъщи, а и вече
е почти ясно, тя няма намерение да ми отговори. Щом така е решила няма да направя нищо повече..Обичам я, искам да бъде щастлива макар и с друг.
Мой рус Ангел никога няма да докосна ръчичката ти

Грозния
03-18-2016, 21:53
... най-после се реших да разкрия чувствата си пред момичето от което се нуждая. Направих го чрез лист хартия на който си излях душата и който и дадох лично. На колко си? Не се прави така! Освен, че няма да ти върже, сега тя ще покаже листа на приятелките си и всички ще се посмеят дружно зад гърба ти.

Rakshy
03-18-2016, 22:47
пуснах сълза

нале


Мисля тази нощ да отида на бар и да пийна, не искам още една безсънна нощ да прекарам между четири стени вкъщи, а и вече
е почти ясно, тя няма намерение да ми отговори. Щом така е решила няма да направя нищо повече..Обичам я, искам да бъде щастлива макар и с друг.
Мой рус Ангел никога няма да докосна ръчичката ти

пробвай да спиш в парка и виж колко по-скапани неща има от това

mincheto
03-20-2016, 06:06
Не се задълбочавай толкова,така само ти ще си патиш и,ще си докараш главоболия.

HollyGolightly
03-22-2016, 01:24
Дал и бележка, да и го беше пратил с пощенски гълъб, по-романтично да е :?
Като нямаш смелост да и го кажеш в очите, така ще е. Сега и докажи какъв мъж си, напий се и и звънни.

galaxy29
03-22-2016, 01:42
Дал и бележка, да и го беше пратил с пощенски гълъб, по-романтично да е :?
Като нямаш смелост да и го кажеш в очите, така ще е. Сега и докажи какъв мъж си, напий се и и звънни.
: D

pofff
03-22-2016, 11:56
Надрусай се с ХЕРЦА и щи мине.
пс: Изакай се пред вратата и и я наречи курва, така ще хлътне по тебе.